Hayalinizdeki Yaşamın Bedeli Ne Olabilir?

Olmak istediğiniz kişi ve lider olmak için onları basamak taşları olarak kullanın.

Hepimizin hayalleri olduğu bir gerçektir. Her gün boş anımızda ya da yolculuk esnasında aslında nasıl bir yaşam sürmek istediğimizin hayallerini kurarız. Herkes hayatını değiştirmek istiyor. Çok az insan değiştirmek için çaba gösterir.

Peki bu hayallerimiz için ne yapıyoruz? Ne kadar çaba gösteriyoruz?

Bilmeniz gereken bir şey, Network Marketing’in başlangıçta olduğundan daha zor olmayacağıdır. İlk ay en zorudur. İlk hafta en zor olanıdır. Ancak çoğu zaman bu ilk mücadelelerin zorluğu, işin içine girdiğimiz ilk heyecan ve umutla gizlenir. Bu heyecan yıprandıkça, insanlar genellikle mücadelelere çok fazla önem verir ve uzun vadedeki düşüncelerini kaybeder.

Ticaretinizin başlangıcının en zor kısım olacağını bildiğinizden emin olun

Ticaretinizin başlangıcının en zor kısım olacağını bildiğinizden emin olun. İnsanlara aynı şeyi öğretin. Ve kesinlikle zorluklarla karşılaştığınızda onları sizinle aynı perspektifte tutun.

Tamam, güzel. Arkadaşın sunum için gelmedi. Bu çok tatlı.

Tamam, geçen hafta kaydettiğin biri Network Marketing’i bırakmaya karar verdi.

Dünya sona mı erdi?

Tamam, yeni tanıştığın biri tavsiye ettiğin videonuzu izlemeyi reddetti.

Bugün başına gelen en kötü şey bu mu? Ciddi anlamda?

Belki en kötüsü diye düşünebilirsiniz ama önce şunları da düşünmekte fayda var. Bugün kasabanın bir yerinde, birine yıkıcı bir hastalık teşhisi konuldu. Birisi trajik bir kazada sevdiği birini kaybetti. Diğerleri haciz ve iflasla karşı karşıya kaldı.

Olmak istediğiniz kişi ve lider olmak için onları basamak taşları olarak kullanın.

Zorlukların var. Daha fazlası da olacak. Bunu anlamalısın. Bu zorluklardan öğrenin. Olmak istediğiniz kişi ve lider olmak için onları, basamak taşları olarak kullanın.

Başarılı insanlar hedeflerine, sıradan insanlar ise zorluklarına odaklanır. Aslında en önemli ve ayırt edici nokta burasıdır. Hedeflerinizi her gün gözden geçirin. Sizin yakıtınız onlar.

Şimdi geleceğiniz için işinize odaklanın; yeni bir tanıtım ayarlamak için telefon başına!