Network Marketing Sorular Ve Yanıtlar – Nasıl Başlamalıyım?

Doğrudan Satış sektörü, insanlara, ek gelir kazanmaları için daha cüzi miktarlarla kendi işlerini kurabilme konusunda fırsat tanımaktadır.

Doğrudan Satış sektörü, insanlara, ek gelir kazanmaları için daha cüzi miktarlarla kendi işlerini kurabilme konusunda fırsat tanımaktadır. Her ne kadar fırsat olsa da acaba bu ticarete başlarken bilmemiz gerekenleri kaç kişi sorguluyor? Ve bu sorgulayanlardan kaçı doğru cevaplara ulaşabiliyor?

Network Marketing sektörü, kendi ağınızı oluşturmak için, 100 TL ile 10 bin TL arasında firmadan firmaya değişen çok çeşitli başlangıç paketleri sunmaktadır. Siz hoşunuza giden bir firmayı seçer ve eğitimlerini alırsınız. Daha sonra da sisteme uygun olarak kendi organizasyonunuzu oluşturmaya başlarsınız. Ancak her şey bu teknik kısım ile mi sınırlıdır? Hayır.

Bu ticaret her ne kadar basit olsa da klasik ticarette olduğu gibi iş ciddiyeti ister. Yani çalışmak, sabır etmek, kendini geliştirmek gibi noktalar burada da vardır. Sadece ürün aldınız diye hiçbir iş modelinde para kazanamayacağınız gibi networkte de kazanamazsınız. Eğer sosyal biri değilseniz bu özelliğinizi değiştirmelisiniz, topluluk önünde konuşamıyorsanız ufak ufak bu korkunuzun üzerine gitmelisiniz. Sonuçta kendi işinizi yapacaksınız ve kendi işinizi yapmanın saati yoktur. Dar kalıplarla kendinizi sınırlandıramazsınız.

Bu konular belki size negatif konular gibi gelebilir. Ancak en azından başlangıçta, bakış açınızın bu yönde olduğundan emin olmalısınız. Çünkü bunlardan daha aşağı bir bakış açısı,  sizin daha az çalışarak daha fazla sonuç alma düşüncesi gibi yersiz beklentilere sürükleyecektir. Tabiki klasik ticarete göre daha az bir emek var; ancak bu başlangıçta geçerli değil.

Bu nedenlerle beklentilerinizi başlangıçta doğru ayarlarsanız, yolda karşılaşacağınız engelleri bir engel olarak değil sıçramak için bir basamak olarak görebilirsiniz.

Son olarak;

Sitemizde bulunan yazımızı inceleyebilir (Network Marketing Nasıl Yapılır?) hem de Youtube kanalımız Network Okulu Tv’den, daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

***

Bu video sorularınıza yanıt verdi mi? Sizler de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi, yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.