Randy Gage – Network Marketing’de Unutmamamız Gerekenler

Network Marketing çok büyük bir ticaret fırsatıdır. Ama bu sektörün büyük olması, bizi durduk yere zengin etmez. Bu ticaretin bize ne kazandırabileceğini sık sık hatırlamamız gerekiyor. Bu noktaları hatırlamazsak, dış dünyanın negatifliğinde boğulabiliriz. İşte Network Marketing’de sık sık hatırlamamız gereken çok önemli 3 nokta:

Yaptığın iş önemli:

Sizin için önemli, çünkü öz disiplin kuruyorsunuz.

Sizin için önemli, çünkü öz disiplin kuruyorsunuz. Hem profesyonel hem de kişisel yaşamınızın her alanında size yardımcı olacak karakter ve yeni beceriler geliştiriyorsunuz. Önemli çünkü kendinize meydan okumak, sıradanlığı reddetmek ve yaşamda istediğiniz şeylerin peşinden gitmek için kendinize yeterince önem veriyorsunuz.

İşinize getirdiğiniz kişiler için önemlidir:

Ürünlerinizden ve hayallerinizi inşa eden ekip üyelerinden yardım alan müşteriler. 

Ürünlerinizden ve hayallerinizi inşa eden ekip üyelerinden yardım alan müşteriler. Hepsi 80 kilo vermez, Miss America’ya benzemez veya tedavi edilemez bir hastalığı tedavi etmez. İkramiye arabaları, büyük bonus çekleri veya milyoner olmayacaklar. Ama hayatları daha iyi olacak çünkü onlara fırsat verdiniz.

İnsanlara hayallerini geri veriyorsun:

Ve bu önemsiz bir şey değil. 

Ve bu önemsiz bir şey değil. Daha da iyisi, onlara bu rüyalardan sonra gitmek için bir araç verirsin. İster özgürlük, ister güvenlik, yeni bir Lamborghini ya da bir yetimhane inşa etmek isteyip istemediklerini – onlara bunu yaparken gerçek bir şans verin. Ve bu yüzden sen özelsin. Bu yüzden harikasın. Çünkü sen sadece hayalperest değilsin, sen engelleri yıkan bir dozersin. Bir girişimci serbest girişim sistemini yönlendiren, yenilikler yaratan, değer yaratan ve zenginlik yaratan insandır.

O yüzden bugün bir dakikanızı ayırın, rüya panonuza göz atın ve yaptığınız şeyi neden yaptığınızı hatırlayın. Sonra bir aynanın önüne geçin, gözünüze bakın ve kendinize “Tebrikler, şaşırtıcı olduğun için teşekkürler.” deyin.