Her Zaman Bir Akıl Hocam Oldu: ANNA WOODWARD

Her Zaman Bir Akıl Hocam Oldu: ANNA WOODWARD

Anna Woodward, global Network Marketing Endüstrisinde çok aranan bir lider, mentor ve eğitmen. Yedi rakamlı bir kazanan ve bir ya da iki değil tam üç küresel şirkette yönetici kazanç seviyesine yükselmesine neden olan organizasyonlar geliştirmiş biri, tutkusu ise herkesin ihtiyaç duyduğu şekilde hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olmak, zaman zaman akıl hocalığı yapmak.”

Hiç kimse insanlara hayal ettikleri hayatı vermekte sizden daha nitelikli olamaz. İnsanlara küresel şirketler kurmak ve bu yolda karşılarına çıkan sorunları birlikte aşmak için yardım etme tutkunuza ve tecrübelerinize herkesin ihtiyacı var ve bu çok değerli

Dina S.

 

 

İdeal bir akıl hocası, öğrencilerin yeteneklerinin, zorluklarının ve hedeflerinin benzersizliğini kabul eder ve öğrencilerin hedeflerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir program uygulamaya çalışır. Hayatım boyunca bir akıl hocam oldu. İlk akıl hocamla on üç yaşında tanıştım. Başardıklarıma ve değişen başarılarıma baktığımda; Uluslararası müzik yarışmaları kazanmaktan, çok rekabetçi performans gösteren sanat dallarında üç üniversite derecesi kazanmaya, Rotary Büyükelçiliği Uluslararası Bursu’na sahip olmaktan, aynı zamanda 7 haneli bir kazanan ve küresel direktörlerde liderlerin geliştiricisi olarak kayda değer Satış ve Network Marketing mesleğime kadar. Tesadüfen felsefemize ilham vermeye de yardımcı olan bu başarıların hiçbiri, konfor bölgemizin üstesinden gelmeme yardımcı olacak bir akıl hocası olmadan mümkün olamazdı. Bu da nihayetinde insanları hayallerini gerçekleştirmekten geri tutan yegane şeydir. Herkesin hayatını sağlık, finans ve iş alanında iyileştirmeye çalışırken mücadele ettiği bir engel. Yine de insanlar kendi güvenli bölgelerinden kurtulmak ve daha yetenekli bir lider olmak için bir sistem ve deneyimli bir öğretmenle “güvenli oynamayı” isteme isteklerini yenebilir. Bir lider, bir örgütü veya takımı gerçekten yönetmeye hazır olmadan önce kendilerini nasıl yöneteceğini öğrenir.