Herbalife Çay Ne İşe Yarar? Kaç Kalori Yaktırır?

herbalife cay ne ise yarar

Herbalife çay, genel olarak yeşil çay yapraklarından üretildiği için ödem atmasına ve metabolizmanın hızlandırılmasında fayda sağlar. Vücudunuzda ödem bulunuyorsa düzenli ve kontrollü şekilde bitkisel konsantre çay kullanarak kısa bir zaman diliminde şişkinliklerden kurtulabilirsiniz.

Contents

Herbalife Çay Kaç Kalori?

Herbalife çayın 1 porsiyonu yani 1.7 gramında yaklaşık 7 kcal bulunur. 1 porsiyonunun içindeki besin değerleri ise; %92 karbonhidrat, %8 protein ve içinde hiç yağ bulunmaz. 100 gramında 390 kcal bulunur. Besin değerleri ise; 89 gram karbonhidrat, 0.1 gram lif, 8 gram protein ve içinde hiç yağ bulunmaz.

Herbalife Çay Ne Zaman İçilir?

Sabah ve akşam kullandığınız Herbalife’ı 1 ölçek kullanarak tüketebilirsiniz. Aç ya da tok olmanız fark etmez. Kilo problemine göre nasıl kullanacağınız değişse de doğru kullanmak için programı mutlaka yaşam koçunuz ile ayarlamanız gerekir.

Çay ödem atma ve detoks konusunda tek başına yeterliyken kilo vermek için diyete ya da ekstra Herbalife ürünlere ihtiyacı bulunur. Ayrıca hamile kadınların mutlaka yaşam koçu veya aile hekimi gözetiminde ürünü tüketmesi gerekir.

İlginizi Çekebilir: Network Marketing Nedir?

Herbalife Çay Kaç Yaşında Kullanılır?

Ürünü kullanmak için en az 18 yaşında olduğunu beyan ya da garanti etmeniz gerekir. 18 yaş altı kişilerin bu ürünü kullanması ya da satılması firma tarafından yasaktır. Ayrıca 18 yaşın altındaki kişiler bu ürünü kullanırsa sorumluluk kişiye aittir.

Herbalife Çayı Günde Kaç Kere İçilmeli?

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa Herbalife çayını kullanabilirsiniz. Fakat boy, kilo kan testi gibi ölçümleri yaptırıp hekime danışmanız gerekir. Bu tür çayların yan etkileri olabileceğini unutmamak gerekir. Bilgisiz kullanımda sağlığınıza ciddi zararlar verebilir.

Herbalife Çayı Ödem Attırır Mı?

Detoks ve ödem atma görevini yerinen bir üründür. Yaşam koçu ya da hekim kontrolünde düzenli kullanım ile ödemlerden kurtulmanız mümkün hale gelir. Fakat kilo vermek için kullanılırsa tek başına etkili olmaz. Etkisi göstermesi için çaya uygun diyet ya da ürünün yan ürünlerinden faydalanmanız gerekir. Yine yan ürünleri yaşam koçu dahilinde kullanmanız tavsiye edilir.

İlginizi Çekebilir: Network Marketing Şirketi Herbalife