Huncalife firması özellikle kozmetik alanında, 2011 senesinden bu yana network marketing pazarlama yöntemiyle bu sektör içerisindeki yerini garantiye almıştır.

Huncalife firması özellikle kozmetik alanında, 2011 senesinden bu yana network marketing pazarlama yöntemiyle bu sektör içerisindeki yerini garantiye almıştır. Geçmişte belki de çoğumuzun kullanmış olduğu Madigan, She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi parfümeri markalarını dünya kozmetik sektörüne katmıştır.

Huncalife nerede kurulmuştur?
Huncalife kurumsal kimliği hakkında
Huncalife temsilci olma hakkında
Huncalife ürünleri
Huncalife kazanç planı
Huncalife hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sektörünün giderek büyümesi, beraberinde ürün çeşitliliğini de getirmiştir. Özellikle kozmetik alanında çok büyük gelişmeler yaşandığı aşikardır.

Networkokulu.net olarak  özellikle kozmetik alanında liderliğe oynayan Huncalife network firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Huncalife ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için huncalife.com.tr adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Huncalife nerede kurulmuştur?

Yerli network marketing firmaları arasında olan Huncalife kozmetik, kendi sitesinde de belirttiği üzere Türkiye merkezli olarak yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş bir network marketing firmasıdır.

1950 yılında kurulan Hunca kozmetik, sitesinde de belirttiği üzere %100 yerli sermaye ile kurulmuş Türkiye merkezli bir firmadır. Doğrudan satış içerisinde kozmetik sektörünün yeri tartışılamaz. Özellikle kozmetik sektöründe yaklaşık 70 yıldır öncü bir kimliğe de sahip olan Hunca firması şirketi ülkemizde çok tutulan, Madigan, She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi parfümeri ve bakım ürünleriyle de tanınmaktadır. 70 yıla yaklaşan tecrübesini de kullanarak network marketing sektöründe HuncaLife markasıyla 2011 senesinde anılmaya başlanmıştır.

2018 yılında açıklanan, 2017 resmi doğrudan satış istatistiklerine göre network marketing sektörü, yaklaşık 200 milyar dolara ulaşmıştır.

Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur.

Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kimlik”]

Huncalife kurumsal kimliği

Kurumsal Kimlik;

Hunca Kozmetik firmasının kurumsal kimliğine bakacak olursak, şirket sitesinde de belirttiği üzere %100 yerli sermaye ile kurulmuş Türkiye merkezli bir Network Marketing firmasıdır.

Huncalife firmasının kendisinin resmi internet adresinden edindiğimiz bilgiye göre şu şekilde belirtmektedir;

Huncalife kozmetik, kendi işinin yanında ek gelir kazanmak isteyen, ya da full time kendi işini kurmak isteyen, reşit olmuş herkese, kendi çalışma saatlerini ve kendi gelirlerini belirleyebilecekleri yurtdışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, şirket ve ürünleri, kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli toplantılara kadar pek çok fırsatı içeren yeni kapılar açmaktadır. Temsilcilerimizin başlatmış oldukları üyelikleri, miras yoluyla ailelerinin diğer üyelerine intikal ettirilebilir.

Huncalife Kozmetik Vizyonu;

Firma vizyonu hakkında; “Doğrudan satışta dünya lideri olmak!”

Huncalife Kozmetik Misyonu;

Ayrıca firmanın sitesinde misyonu hakkında; “Dünya liderleri çıkarmak!“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”ürün”]

Huncalife ürünleri

network marketing ürünleri

HuncaLife Kozmetik firmasının ürünlerinin Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgelerine sahip olduğunu belirtmiştir. Firma ayrıca ürünlerini, son teknolojik imkanlara sahip olduğunu belirttiği Çerkezköy/ Tekirdağ’daki tesislerinde üretmektedir.

Kozmetik üzerine yüzlerce güzellik ve bakım ürünlerini, yine kendisinin sahip olduğu merkezlerinde üretmektedir. HucaLife Kozmetik network firması, kişisel bakımdan, cilt bakıma, kozmetikten ve gıda takviyeleri kategorilerine kadar çeşitli segmentlerde ürün satışı yapmaktadır.

Firma her ne kadar parfümeri ve kozmetik alanında liderliğe oynadığını belirtmiş olsa da, sitesinden aldığımız bilgiler doğrultusunda ürün kategorilerini bakımdan ev yaşamına kadar geniş tutmuştur. Firmanın ürün kategorileri arasında;

Kişisel bakım ürünleri, vücut bakımı ve türevleri, bebek bakımı ve türevleri, erkek bakımı ve türevleri, cilt bakım, özel bakım, ürünleri bulunmaktadır.

Ayrıca parfümeri üzerine kadınlar için parfüm, deodorant, vücut losyonu; erkekler için parfüm deodorant, vücut spreyi, vücut losyonu ürünleri vardır.

Yine firmanın yüz, göz, dudak, she make-up, tırnak, aksesuar,saç bakımı, günlük bakım, özel bakım, saç boyaları, ev ve yaşam ürünleri üzerine kategorileri vardır.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”temsil”]

Huncalife temsilci olma hakkında

Huncalife kozmetik, temsilci olmak isteyenler için sitesinde aydınlatıcı bilgiler sunmuştur. Temsilci olmak için sitesinde belirtilen temsilci ol kısmından kaydınızı yapabilirsiniz. Yine şirket üye temsilci kayıt sayfasında firma olarak emeğe saygı verdiklerini belirtmişlerdir.

[nav id=”plan”]

Huncalife kozmetik kazanç planı

Huncalife kozmetik network firmasının sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”soru”]

Huncalife hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Huncalife’a Nasıl Katılabilirim?

Huncalife ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Huncalife’a Katılmalıyım?

Huncalife’ın Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Huncalife’a Güvenebilir Miyim?

Huncalife Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Huncalife Kozmetik hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir. Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)