İnsanların Hayatlarını Değiştirmeyi Amaç Edinen Network Marketing Milyoneri: JERRY SCRIBNER

Jerry'nin “amacı”, ailelerin hayatlarından borçlarını tamamen çıkarmasına yardımcı olmaktır.

Jerry Scribner Michigan’ın merkezinde büyüyen genç bir adam olarak profesyonel bir atlet olmak için her şeyden daha fazlasını yapmaya razıydı. Jerry her zaman çok sevdiği Detroit Tigers, Lions veya Pistons için oynamanın ve bir şampiyon olmanın hayalini kurdu. Jerry bu konuda çok yürekliydi ve asla ama asla pes etmedi. Ne yazık ki onun spor konusunda sadece normal bir yeteneği vardı. Ve spor kariyeri lisede sona erdi.

Jerry Scribner her zaman çok sevdiği Detroit Tigers, Lions veya Pistons için oynamanın ve bir şampiyon olmanın hayalini kurdu

Her zaman bir hayalperest olan Jerry, 30 yaşına kadar bir milyoner olmak isterdi ama bu olmadı. Jerry, 31 yaşında üniversiteye gitti ve ticarete atıldı. Yıllar boyunca hayalleri gitgide azaldı ve ortalama bir iş, ev, borçlar ve ortalama bir hayatla yetinmeye başladı. Ardından, 2007’de bir arkadaşı Jerry’den Doğrudan Satış işi hakkında kısa bir video izlemesini istedi. Doğrudan Satış Jerry’nin mantığına yatmıştı ve boş zamanlarında işinin temellerini atmaya başlamıştı. Arkadaşının yaptığı ilk şey ona Jim Rohn tarafından kişisel gelişim CD’si göndermekti. Bu hediye, Jerry’nin kendi kişisel yolculuğunu aramasını sağladı. Satışları 700 milyon doları aşan halihazırda var olan bir şirkete katılmasına rağmen, son altı yılda her yıl en çok kazanan 15 kişiden biri oldu.

Jerry Scribner'in “amacı”, ailelerin hayatlarından borçlarını tamamen çıkarmasına yardımcı olmaktır.

Jerry’nin “amacı”, ailelerin hayatlarından borçlarını tamamen çıkarmasına yardımcı olmaktır. Jerry, “Doğrudan Satış işimizi bulduğumuzda ciddi ekonomik ihtiyaçlarımız vardı.” diyor. Doğrudan Satış, Jerry ve ailesine zor ve müreffeh zamanlarda yardımcı oldu. Bugün o, eşi Monica ve kızları gerçekten şanslı saydıkları bir hayattan zevk alıyorlar. Jerry bugün kendini, başkalarının başarısını incelemeye odaklanan “normal bir adam” olarak değerlendiriyor.