İstifa Etti Multi Milyoner Bir Networker Oldu: DANA COLLINS

Dana Collins Network Marketing

KURUMSAL KARİYERDEN MULTİ-MİLYONER BİR NETWORKER’A !

Dana Collins, 17 yıl önce içinde bulunduğu kurumsal kariyer yolunun “Umutsuz Ev Hanımı” olma hayallerini gerçekleştiremeyeceğini anladıktan sonra Network Marketing’e adım attı.

Kristal küreye bakarak, 5 yıl içinde kendini yanlış bir binaya yaslanmış bir şekilde göreceğini anladı. Bu farkındalık Network Marketing mesleğine daha yakından bakmasını sağladı, bu sayede iyi para kazanabileceğini gördü ve hemen bu işe atladı.

Ancak, şirketteki birçok insan gibi, işin sadeliğinden utanıyor ve işleri karmaşıklaştırarak cazip olmaya çalışıyordu. Güçlü bir satış geçmişi ile, başkalarını ona katılmaya ikna edebildi. Ne yazık ki yarattığı karmaşıklık, başarılı olmasını imkânsız hale getirdi.Dana bir süre para kazandı; ama bir organizasyon inşa etmediği için hüsrana uğradı.

Dana Collins Network Marketing

Dana, mesleğin öğrencisi olmaya ve kendini aşmaya karar verdi. Kuruluşunda temel network marketing prensiplerini uyguladıktan hemen sonra, şirketindeki en yüksek gelirli çalışanlardan biri haline geldi ve multimilyoner oldu.

Dana, şirkette verilen eğitime ve araçlara katkıda bulunduğundan, şirketin verebileceği en yüksek ödülle onurlandırıldı. Bu temelleri çoğaltmaya devam ederek; Dana, 10 yılı aşkın bir süredir şirketinde en çok kazanan kişilerden biri olarak statüsünü korumakta.

Dana 11,15 ve 17 yaşlarında  3 çocuk annesi ; Bugüne kadarki en büyük başarısı Dana Network Marketing işini kurarken çocuklarının hayatlarından mümkün oldukça çıkmamaya çalıştı. Dana eski bir ordu korucusu olan Erik’le birlikte ve Erik özel bir güvenlik şirketinin sahibi. Savannah, Georgia’da yaşıyorlar. Dana, Crossfit’in onu zorlayan taraflarını, TED konferanslarına katılmayı ve sörf yapmak için dünyayı dolaşmayı çok seviyor.

Dana Network Marketing organizasyonunu aktif olarak koç ve akıl hocası olarak destekliyor. Hala kendi hayallerindeki yaşamı yaratabilmeleri için, onun ön görüsünün başkalarının ön görüsü olmasına izin verme konusunda son derece tutkulu.