Jeunesse network marketing firması 2009 senesinde 9 Eylül akşam saat 09:00’da kurulmuştur.

Jeunesse network marketing firması 2009 senesinde 9 Eylül akşam saat 09:00’da kurulmuştur. Jeunesse kurucuları, Randy Ray ve Wendy Lewis’tir. Jeunesse global kurucularının neden 9’lu bir tarih seçimi hususunda seçilen rakamın, uzun ömrü temsil ettiğine olan inançlarına dayanmaktadır.

Jeunesse nerede kurulmuştur?
Jeunesse kurumsal kimliği
Jeunesse ürünleri
Jeunesse katolog
Jeunesse kazanç planı
Jeunesse hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Doğrudan satış sektörü ilk olarak ABD’de ortaya çıkmıştır. Carl Rehnborg tarafından geliştirilen ilk multivitaminlerin, yine Rehnborg tarafından arkadaşlarına bunları satmalarına ve tavsiye etmelerine karşılık olarak komisyon ödemesiyle ilk adımları atılmıştır.

O günden bu yana sektör 200 milyar dolara ulaşmıştır. Bu sektör içerisinde Jeunesse Global de ABD menşeli firma olup ABD’nin köklü firmaları arasındadır.

Networkokulu.net olarak, kişisel bakım, makyaj, parfümeri gibi birçok alanda liderliğe oynayan Jeunesse Global doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Jeunesse Global girişimci girişi hakkında,  üyelik, sık sorulan soruları, Jeunesse Global ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için www.jeunesseglobal.com/tr-TR/ adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Jeunesse nerede kurulmuştur?

Jeunesse Global nerede kurulmuştur sorusu Network Okulu’na gelen sorular arasında bulunmaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren yabancı Network Marketing firmaları arasında olan Jeunesse Global, Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak kurulmuştur. 9 Eylül 2009 tarihinde network sektörüne adım atmıştır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kimlik”]

Jeunesse kurumsal kimliği

Kurumsal kimlik;

Jeunesse kurumsal kimliği hakkında firmanın resmi sitesinden şu şekilde açıklama yapılmıştır;

Farklı sektörlerde büyük başarılar elde eden Randy ve Wendy, yaptıkları işlerde emekliye ayrıldıktan sonra 9 Eylül 2009 akşam 9.00’da Jeunesse Global’i kurdular. Jeunesse kurucu ortakları Randy ve Wendy ayakta kalma ve gelişme arzuları doğrultusunda firmayı 9 Eylül 2009 akşamı saat 09:00’da kurmuşlardır.

Randy ve Wendy kurucu ortaklar, geliştirmiş oldukları ürünleri tüm dünyayla paylaşmak için, doğrudan satış sektörü içerisindeki en ödüllendirici kazanç planına sahip olduklarını söylemişlerdir.

Jeunesse için sonuç hiç de yabancı değildi: yenilikçi ürünler, eğitim ve desteği bağımsız temsilciler ile kullanmak için teknolojinin gücünden yararlanan çığır açan, tüm dünyaya yayılan bir platform.

Jeunesse Global firması günümüzde, tüm dünyada on binlerce kişinin öyküsünü yazmamıza yardımcı oluyor. Firma yaş, ırk, seviye veya gelir ayrımı gözetmeksizin, insanların içlerindeki yetenek ve potansiyeli ortaya çıkarabilecekleri küresel bir harekete beraberce imza atıyoruz. Öykümüz yeni başlıyor demiştir.

[nav id=”ürün”]

Jeunesse ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Jeunesse ürünleri sitesinde de belirttiği üzere, insanların özellikle ürünleri birlikte kullanarak daha etkili olmasını sağlayabilirler. Jeunesse ürünleri arasında özellikle gıda takviyeleri ve cilt bakım ürünleri ile kilo yönetimi ürünleri geniş beğeni almaktadır. Jeunesse ürünleri arasında sağlık kategorisindeki ürünler içinde Jeunesse serum önemli yer tutmaktadır. Jeunesse ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için sitesindeki iletişim bilgileri ile şirketle veya Jeunesse global network marketing firmasına bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”katolog”]

Jeunesse katolog

Jeunesse katolog networkünüzü büyütürken size yardımcı olacak araçlar arasındadır. Jeunesse katolog konusunda firmanın sitesinden bilgi alabilirsiniz.  konusunda firmanın sitesinden bilgi alabilirsiniz. Ya da Jeunesse Global şirketine bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek Jeunesse katolog hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Jeunesse kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Jeunesse kazanç planı konusunu bir çok insan merak etmektedir. Özellikle son zamanlardaki sponsorluk anlaşmaları ile ülkemizde tanınırlığı da her geçen gün artan Jeunesse global kazanç planı hakkında firma ile iletişime geçebilir veya Jeunesse globale bağlı bağımsız temsilciler ile irtibat kurabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Jeunesse hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Firmalar hakkında sıkça sorulan sorular

Jeunesse’e Nasıl Katılabilirim?

Jeunesse ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Jeunesse’e Katılmalıyım?

Jeunesse’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Jeunesse’e Güvenebilir Miyim?

Jeunesse Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Jeunesse hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)