Erick Gamio Network Marketing Milyoneri

Karar Verdiği Gün Tüm Hayatı Değişti: ERICK GAMIO

Latin Amerika’nın en etkili Network Marketing lideri

Latin Amerika'nın en etkili Network Marketing lideri Erick Gamio,Randy Gage

Erick Gamio dünyadaki en büyük İspanyol Network Marketing şirketinin üst düzey lideri. Erick için de her şey başladığında çoğu zaman olduğu gibi çok iyi gitmemişti. Ona Network kazanç planını bir çocukluk arkadaşı göstermişti ve Eric Network Marketing girişimini hemen benimseyip işin bir parçası olmak istemişti. Fakat maalesef arkadaşı bir hafta sonra ortalıktan yok oldu ve buna rağmen Erick Gamio çabalamaya devam etti. Tüm uğraşlarına rağmen beş yıl sonra bile Eric hala ayda sadece 800 $ kazanıyordu. Sonunda başarılı bir iş adamı olmaya ve en önemlisi bu ticaretin hakkını vermeye karar verdi.Takımıyla beraber 7 farklı ülkeye uzanan bir ağın sahibi oldu ve bugün şirketinin en çok kazanan lideri ünvanına sahip. Baba olmanın heyecanını yeni tadan Gamio, şimdi işini,ailesin, takımını ve en büyük hobileri olan müzik ile sörf arasında dengeli bir şekilde hayatını yönetiyor.

Eric Gamio, şimdi işini,ailesin, takımını ve en büyük hobileri olan müzik ile sörf arasında dengeli bir şekilde hayatını yönetiyor.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın