La Graine Nedir? La Graine Hakkında Detaylar

La Graine Network Marketing Nedir La Graine Hakkinda Detaylar 1

La Graine Hakkında Detaylar

La Graine Network, MECİTEFENDİ markasının güvenini ve kalitesini network marketing ile insanlarla buluşturan bir Türk network marketing firmasıdır. Bugün La Graine markası 5000 m2 kapalı alan 5000 m2 açık alan olmak üzere son teknoloji kullanarak Avrupa standartları üzerinde üretim yapmaktadır. La Graine Network Marketing firması ürünlerini, MECİTEFENDİ fabrikasında üretilen bitkisel sular ve yağlar olmak üzere en kaliteli kozmetik ham maddeleri ve aktifleri kullanarak üretmektedir.

La Graine firması için vazgeçilmez olan kalite, son teknoloji laboratuvarlarda uzman ar-ge ve kalite kontrol ekibi tarafından kontrol edilerek ve geliştirilerek üretilmektedir. Doğrudan satış piyasasında, kalite ve insan sağlığından ödün vermeden, müşteri tarafından sürekli tercih edilen bitkisel kozmetik ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir.

La Graine; yurt içi ve yurt dışı pazarda, alanındaki tecrübesinin ve öncülüğünün ışığıyla daha doğal ürünler geliştirip müşterilerinin huzuruna sunmaktadır ve aynı zamanda doğal ve kaliteli ürünler üreterek büyümeye devam etmektedir.

Firma hakkında geniş bilgiye, temsilcilik ve ürün satışlarına firma resmî web sitesi www.lagrainenetwork.com adresinden ulaşabilirsiniz.

la graine

*Not: İçeriğimiz tanıtım içermektedir. Sponsorlu içeriklerde beyan edilen video, fotoğraf, ses kaydı ve yazılar firma tarafından gönderilir. Network Okulu sorumluluk sahibi değildir.