Network Marketing Firması: La Graine Network Marketing

La Graine Network Marketing Nedir La Graine Hakkinda Detaylar

La Graine Network Marketing Nedir?

La Graine, MECİTEFENDİ markasının güvenini ve kalitesini network marketing ile insanlarla buluşturan bir Türk network marketing firmasıdır. Bugün La Graine markası 5000 m2 kapalı alan 5000 m2 açık alan olmak üzere son teknoloji kullanarak Avrupa standartları üzerinde üretim yapmaktadır.

La Graine Network Marketing firması ürünlerini, MECİTEFENDİ fabrikasında üretilen bitkisel sular ve yağlar olmak üzere en kaliteli kozmetik ham maddeleri ve aktifleri kullanarak üretmektedir.

La Graine firması için vazgeçilmez olan kalite, son teknoloji laboratuvarlarda uzman ar-ge ve kalite kontrol ekibi tarafından kontrol edilerek ve geliştirilerek üretilmektedir.

La Graine doğal ve kaliteli ürünler üreterek büyümeye devam etmektedir. Temsilcilik ve ürün satışlarının yapıldığı siteye ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=eETSs1FhvZ8

La Graine Ürünleri Nelerdir?

MECİTEFENDİ markasıyla oluşmuş 30 yıllık tecrübeyi daha da geliştirerek, La Graine ürünlerinde kaliteyle buluşturup ISO standartlarında kozmetik ürünler üretmektedir. La Graine markalı kozmetik ürünlerini, MECİTEFENDİ gıda fabrikasında üretilen bitkisel yağlar ve bitkisel sular olmak üzere en kaliteli hammaddeleri ve bitkisel ekstraktları kullanılarak üretim yapmaktadırlar.

Ürünleri;

  • Şampuan
  • Krem
  • Parfüm
  • Cilt serumu, dermokozmetik ürünler
  • Yağ karışımları, tonikler, losyonlar
  • Saç ve cilt maskeleri

https://www.youtube.com/watch?v=-AUQAlkQH7A

 

La Graine ile Nasıl Para Kazanılır?

  1. ÜRÜNLERDEN ELDE EDİLEN KAR: Temsilci olup uygun fiyata aldığınız ürünleri satarak kar elde edersiniz.
  2. LİNKTEN SATIŞ: Sosyal medya hesaplarınızda tanıtımını yaptığınız ürünlerde kendinize özel linkinizi vererek %25’e varan kazanç elde edersiniz.
  3. NESİL KAZANCI: Kendiniz dahil 4 neslinizden yapılan alışverişlerden %5 kazanç elde edersiniz.
  4. YÜKSEK SATIŞ BONUSU: Sistemden yaptığınız kendi alışverişiniz ve linkten satışların toplamına göre kazanç elde edersiniz.
  5. ARAÇ DESTEĞİ: Nesliniz ile düzenli ve iyi satış yaptığınızda, firma kiralık araç desteği  sağlar.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LDCkQNs8j44

La Graine Müşteri Hizmetleri

Tüm istek, öneri ve sorularınız için La Graine müşteri hizmetleriyle 0 530 772 73 77 numaralı WhatsApp hattından iletişime geçilmektedir.

la graine

*Not: İçeriğimiz tanıtım içermektedir. Sponsorlu içeriklerde beyan edilen video, fotoğraf, ses kaydı ve yazılar firma tarafından gönderilir. Network Okulu sorumluluk sahibi değildir.