İnsanlarla tanışmak, onları davet etmek ve sunmak için etkili teknikleri öğreneceksiniz.

Hareket Etme Vakti Geldi! Sıra Sende!

Dünya, şu andan daha fazla hiçbir zaman, daha fazlasını sunmamız gerekenlere ihtiyaç duymamıştı. Artık meşgul olmanın zamanı!

Büyüme eğrinizden uzun yıllar kesebilir ve daha önce yapabileceğinizden çok daha hızlı bir şekilde kendi ağınızı geliştirebilirsiniz. İnsanlarla tanışmak, onları davet etmek ve sunmak için etkili teknikleri öğreneceksiniz.

Ağınızı büyütmüyorsunuz. İnsanlarınızı büyütüyorsunuz ve onlar da sizin organizasyonunuzu büyütüyorlar.

Randy Gage

Kurumsal dünyadan farklı olarak, büyüme olanağı ve rekabeti ile Network Marketing size, sponsor olduğunuz tüm içsel yetenekleri beslemek ve güçlendirmek için bir fırsat sunuyor. Bu işte başarı, ruhsal, entelektüel, duygusal ve finansal olarak, başkalarına olumlu bir şekilde katkıda bulunurken, gelişme şansı da veriyor demektir.

Bu meydan okuma, macera ve büyüme yolculuğunu üstlendiğinizde, vizyonunuzu paylaşan ve örneğinizi takip eden diğer kişileri de çekeceksiniz.

Onları kısa bir süre için yönlendirecek, sonra onları liderlere dönüştürdükçe serbest bırakacak ve süreci yeniden başlatacaksınız. Gurur, neşe ve az kişinin tecrübe ettiği bir başarı duygusu hissedeceksiniz. Yaptığınız şeyin bir şey anlamı olduğunu biliyorsunuz ve katkıda bulunduğunuz için topluluğunuz biraz daha iyi bir yer olmaya başlıyor.

Geniş, katlanarak büyüyen bir ağ oluşturmak kolay değildir, olması da gerekmiyor. Ancak, bu basit. Eğitilmeye açıksanız, bazı becerileri öğrenin ve asla pes etmeyin. Network Marketing’de bol ve kalıcı başarılar elde edebilirsiniz.

Bunu gerçekten yapabilirsiniz.

Sürekli işinize çalışın. Haftada en az on saat ayırın. İnsanlarla tanışmak, onları sunumların önüne almak  ve takip etmek gibi “iş yağdıran” etkinliklerine odaklanın. Zihninizi pozitif programlamayla besleyin, böylece motivasyonunuzu korursunuz.

Dünyanın sunabileceğimiz şeylere ihtiyacı var. Ve isim listenizdeki adayların bunları, onlara götürmenize ihtiyacı var. Şimdi işe koyulalım!

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın