LR Health & Beauty şirketi geçmişi 1985 yılına dayanan ve ülkemizde de uzun yıllardır faaliyet gösteren yabancı Network Marketing şirketlerindendir.

LR Health & Beauty şirketi geçmişi 1985 yılına dayanan ve ülkemizde de uzun yıllardır faaliyet gösteren yabancı Network Marketing şirketlerindendir. Uluslararası arenada birçok ülkeden bağımsız temsilcileri olan, özellikle Aloe Vera içeren ürünleri ile dikkat çeken Avrupa menşeli bir firmadır.

LR Health & Beauty nerede kurulmuştur?
LR Health & Beauty kurumsal kimliği
LR Health & Beauty katalog
LR Health & Beauty ürünleri
LR Health & Beauty kazanç planı
LR Health & Beauty iş ortağı ve üye girişi hakkında
LR Health & Beauty hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Aloe Vera içeren ürünlerin uzun yıllardır sağlık üzerine olan olumlu etkileri, dünya genelinde birçok otorite sayılan isimler tarafından onaylandığı bilinmektedir. LR Health & Beauty network şirketinin de sitesinde yaptığı açıklamalarda kremlerinin genelinin aloe vera özü içerdiğinden bahsedilmektedir.

Networkokulu.net olarak  özellikle kişisel bakım ve güzellik ürünleri ( aloe vera içeren vücut, yüz, saç ve el kremleri gibi), yaşlanma karşıtı setlerle sağlıklı içecekler gibi ürün kategorileri bulunan LR Health & Beauty network marketing firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları,  LR Health & Beauty ürünlerini, şirketin kazanç planını ve LR Health & Beauty katoloğunu sizler için www.lrworld.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

LR Health & Beauty nerede kurulmuştur?

LR Health & Beauty firması, Amerika merkezli firmaların aksine Avrupa merkezli olarak kurulmuştur. 1985 yılında Almanya’nın Ahlen kentinde kurulmuş olan ve ülkemizde faaliyet gösteren yabancı network firmaları arasındadır.

Resmi sitesinde 30 seneden bu yana kişilere hayallerini kurdukları şeyleri gerçeğe dönüştürmeleri konusunda imkan tanıdıklarını belirtmiştir. “Uzun süredir bizimle çalışan iş ortaklarımız işte bu nedenle var.” demektedir. Ayrıca 1995 senesinden bu yana bağımsız temsilcilerine 18.100 adetten fazla araç teslim ettiklerini, pazarın en büyük Aloe Vera içeren ürünler satan firmalarından biri olduklarını, bunları yaparken de “Made in Germany” kalite bilinci ile hareket ettiklerini ifade etmiştir.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

LR Health & Beauty kurumsal kimliği hakkında

Kurumsal Kimlik;

LR Health & Beauty firması Almanya Ahlen merkezli 1985 yılında Avrupa menşeeli olarak kurulmuştur.

LR Health & Beauty  insan hayatı için daha kaliteli ürünler ürettiklerini, bünyesindeki sağlık ve güzellik uzmanları yardımıyla dünyanın en büyük Aloe Vera ürünleri üreticileri arasında olduklarını ve şimdi de hayalleri gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirtmiştir.

Firma, sadık bir iş birliği kurumunun, 20 seneyi aşkın süredir kendileri ile olan binlerce iş ortağının hala birlikte yola deam etmelerinin nedeni olarak sadakat, tutku ve sorumluluk gibi değerlere sahip olduklarını söylemiştir.

Yüksek kalite bilinci oluşturarak,  kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, parfümeri grubu ile takviye edici gıda ürünlerinde geniş bir ürün yelpazesi sunduklarını belirtmişlerdir.

LR Health & Beauty ; “Neden En Güçlü Ortağınız Biziz”

Şirketin resmi sitesinde şu bilgiler cevap olarak sunulmuştur;

“Sunmuş olduğumuz iş modelimiz, insanlara vaat ettiklerini yerine getiriyor. Kanıtımız ne peki? Kazançlı ve adil bir LR kariyer planı doğrultusunda bağımsız iş ortaklarımıza dağıtmış olduğumuz  yaklaşık 1,5 milyar € prim!

LR Health & Beauty Made in Germany kalite bilinci ile  hareket etmektedir. Odak noktamız kaliteli kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, parfümeri  grubu ve takviye edici gıdalarda teknolojik imkanlarla daha sağlıklı ürünlerdir.

LR Health & Beauty bünyesinde 1995 senesinden bu yana 18 bin 100 adetin üzerinde araç teslim ettik.

Dünya pazarında Aloe Vera içeren ürünler konusunda en büyük firmalardan biri olarak 2002 senesinden bu yana 55 milyon litreden fazla Aloe Vera Jel içecek ürettik!

Starlar çıkarmaya alışkınız, bir sonraki starımız olmaya ne dersiniz?

Dünya Çapında Lr Health & Beauty

Uluslararası şubelerimiz, bünyemizde bulunan 1200 çalışanımızla ve bağımsız temsilcilerimizle önde gelen lider Network Marketing firmaları arasındayız. Yeni pazarların ortaya çıkması ile sürekli genişleyen  LR Health & Beauty, hızla büyümeye devam ediyor. Dünyaca bilinen ve mükemmel satış ağımız:

12.000 ton Aloe Vera ile LR Health & Beauty, 15 yılı aşkın deneyimle dünyanın en büyük LR Aloe Vera ürünlerini tasarlayıp, modernize ediyoruz! Aloe Vera üretim tesislerimizde ürünlerimizi geliştiriyor ve üretim yapıyoruz. Bu ürünler için Aloe Vera bitkisinin yapraklarındaki jeli kulanıyoruz. Aloe Vera yapraklarındaki jelini doğrudan Meksika’da bulunan güvenilir kurumlardan alıyoruz ve Almanya Ahlen’de bulunan fabrikamızı sürekli olarak kalite kontrollerinden geçiriyoruz.

LR Health & Beauty şirketinin SGS ENSTİTÜSÜ FRESENIUS kalite baskısını almasının nedenlerinden biri de budur. Fabrikamıza gelerek yakından şahit olun! LR Health & Beauty bağımsız temsilcisi olarak üretim tesisimize düzenlenen ayrıcalıklı gezilere siz de kaydolabilirsiniz.

[nav id=”ürünleri”]

LR Health & Beauty ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

LR Health & Beauty firmasının ürünleri arasında kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve türevleri (El, Yüz, Vücut, Saç Kremleri, Şampuan, Parfüm gibi) gençleştirici setleri ile sağlık içecekleri kategorilerinde ürünleri bulunmaktadır. Firma sitesinde de belirttiği üzere, sadece Avrupa’da değil, tüm dünyada önde gelen Aloe Vera içerikli ürün üretiminde ilk sıralardadır.

[nav id=”katolog”]

LR Health & Beauty katalog

1985 senesinde kurulan LR Health & Beauty  uzun zamandır ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın katalogları hakkında bilgi almak için resmi internet sitesinden bu kataloglara ulaşabilirsiniz. Veya Firmaya bağlı bağımsız temsilcilerle de iletişime geçerek kataloglara siz de sahip olabilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”kazanc”]

LR Health & Beauty kazanç planı

en çok kazandıran network marketing firmaları

LR Health & Beauty şirketinin resmi sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Kazanç planı ile ilgili daha  ayrıntılı bilgi almak için firma ile irtibata geçebilirsiniz. Ya da LR Health & Beauty network marketing firmasına bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek geniş çaplı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”üye”]

LR Health & Beauty iş ortağı ve üye girişi hakkında

LR Health & Beauty iş ortağı (bağımsız temsilci) olmak istiyorsanız şirketinin resmi sitesinden giriş yap kısmına tıklayarak üye olabilirsiniz. LR iş ortağı olmak istiyorsanız yine firma ile irtibata geçebilir veya firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçerek üye olma konusunda yardım alabilirsiniz.

[nav id=”sorular”]

LR Health & Beauty hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Firmalar hakkında sıkça sorulan sorular

LR Health & Beauty’ye Nasıl Katılabilirim?

LR Health & Beauty ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden LR Health & Beauty’ye Katılmalıyım?

LR Health & Beauty’nin Diğer Firmalardan Farkı Ne?

LR Health & Beauty’ye Güvenebilir Miyim?

LR Health & Beauty’nin Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

LR Health & Beauty hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)