Network Marketing Firmaları Faberlic

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: FABERLIC

1 – Kurumsal Kimlik;

Faberlic, 1997 yılında Rusya’da kurulmuş, parfümeri ve kozmetik ürünlerinde satış yapan  yabancı bir Network Marketing firmasıdır.

Faberlic, 1997 yılında Rusya’da kurulmuştur.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Faberlic – parfümeri ve kozmetik ürünlerinde en büyük uluslararası doğrudan satiş firmasıdır. Derinin derin tabakalarına oksijen taşıyan eşsiz patentli oksijen kozmetik üreticisidir. Aynı zamanda Faberlic bir çok ürün kategorisine sahiptir – cilt ve saç bakımı, benzersiz fransız parfümleri, kozmetik, ev ve sağlık ürünleri, giyim ve çorap.

Firmamız 2003 senesinde uluslararası pazar’a adımını attı. Dünyanın 24 ülkesinde Faberlic resmi temsilciliği bulunmaktadır. 42 ülkeye teslimat yapıla bilmektedir. 1.800.000’den fazla danışman Avrupa ve Asyada bizimle çalışmaktadırlar. Asya’da 5 milyondan fazla kişi keyifle ve zevkle faberlic ürünlerini kullanmaktadır.

Firmamız 30 patente sahiptir ve «Top-100 dünyanın en büyük kozmetik firmaları» reytingine giriyor

Kendi araştirma merkezlerimizin bulunması bizim gurur kaynağımızdır.Faberlic,kozmetik ürünleri üzerine sürekli araştırmalar yapmakta olup cildimize sağlık ve gençlik kazandıracak yenilikçi olusumlar içerisindedir. Ürünlerimiz uluslararası standartlarına uygun olarak üretilip,devletin en temiz ve güvenilir üretici sirketleri arasindadır. Potansiyel kapasite ve üretim alanı ölçek açsından Faberlik en büyük Rus kozmetik şirketlerinden biridir.

Faberlic kozmetik ürünlerin imalatı ve geliştirilmesi kalite standartlarının gereksinimlerini karşılamaktadır.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

KOZMETİK

MAKYAJ

Göz ürünleri, Dudak ürünleri, Yüz bakım ürünleri, Tırnaklar için Aksesuarlar

BAKIM

Cilt bakımı, Saç bakımı, Vücut Bakımı, El bakımı, Ayak bakımı

TEMİZLİK

Diş bakımı, Banyo ve duş ürünleri, Deodorantlar, Genital bölge temizliği

ERKEKLER

Deodorantlar, Tıraş sonrası bakım, Cilt bakımı, Vücut Ve Saç Bakımı

ÇOCUK

Dudak ürünleri, Cilt bakım ürünleri, Banyo ve duş ürünleri, Diş bakımı, Aksesuarlar

PARFÜMERİ

KADIN

Aromalar, Parfümlü Kozmetik Ürünleri

ERKEKLER

Parfümler, Parfümlü kozmetik ürünleri

EV PARFÜMLERİ

SAĞLIK

TEMİZLİK

Diş bakımı, Banyo ve duş ürünleri, Deodorantlar, Genital bölge temizliği

KOZMETİK

Ecza dolabı, Ayak bakımı, Sorunlu ciltler için ürünler, Hassas ciltler için ürünler

SAĞLIK ÜRÜNLERİ

EV VE BAHÇE

EV İÇİN KOZMETİK ÜRÜNLERİ

Deterjan, Giyim Bakımı, Mutfak Bakım Gereçleri, Yüzey Temizleme, Banyo Ve Tuvalet İçin Temizlik Ürünleri, Mutfak Bakım Ürünleri, Ev İçin Kokular, Hava Temizleme, Test Numuneleri, Aksesuarlar

MUTFAK ALETLERİ

Bulaşık yıkama ürünleri, Temizleyiciler

BANYO EŞYALARI

Temizleyiciler

ÇOCUKLAR İÇİN

KOZMETİK

Banyo ve duş ürünleri, Cilt bakım ürünleri, Diş bakımı, Dudak ürünleri, Aksesuarlar

ERKEKLER

Deodorantlar, Spreyler, Tıraş Sonrası Bakım, Tıraş Köpüğü, Tıraş Sonrası Krem, Cilt Bakımı, Temizleme, Kremler, Jeller, Vücut Ve Saç Bakımı, Şampuanlar Ve Balsamlar, Duş Jeli, Parfüm

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulamadık. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

SİPARİŞ

Faberlic ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Kozmetik, yüz ve vücut bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve ev için Faberlic ürünlerini aşağıdaki şekillerde satın alabilirsiniz:

faberlic.com adresinde kayıt olun ve sipariş verin (sipariş ile ilgili ayrıntılı talimatları burada bulabilirsiniz);

tanıdık bir Faberlic Danışmanı aracılığıyla sipariş vermek;

Siparişinizi, Faberlic (burada bulabileceğiniz en yakın sorun olan nokta) sorunlarından herhangi birine verin.

Faberlic’te alışverişin avantajları nelerdir?

Şirket 40 ülkede faaliyet göstermektedir.

Her üç haftada bir, yeni ürünler ve benzersiz teklifler içeren bir katalog düzenliyoruz. 5000’den fazla benzersiz ürün yelpazesinden satın alabilirsiniz.

İlk siparişten itibaren “Başlangıç Programına” üye olursunuz ve aşağıdaki 9 kataloğun her birinden satın aldığınızda bir hediye alırsınız. Buna ek olarak, 57 TL’den fazla mal sipariş ederken (minimum sipariş tutarı) tüm ürünlerde% 20 indirim kazanırsınız!

İlk kasaya kim yardımcı olabilir?

İlk siparişin tescili, ödenmesi ve teslimi ile ilgili tüm sorular, şahsi hesabınızdaki Mentor tarafından yanıtlanabilir. Ek olarak, sipariş verme, ödeme ve teslimat prosedürlerinin ayrıntılı bir açıklaması web sitemizde “Yardım” bölümündedir.

Sipariş taslağı nedir?

“Taslak” statüsündeki sıra, son düzenleme anından itibaren 24 saat içinde sisteme kaydedilir. Bir taslak siparişinin kaldırılması sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir.

Faaliyete katılan malların fiyatının yeniden hesaplanması ne zaman?

Faberlic.com adresinden mal siparişi yapılırken, “Promosyon” bölümündeki siparişin ikinci aşamasında seçim için indirimli mallar sunulacaktır. Sepet oluştururken ürün siparişe eklendiyse, indirim çalışmaz, bu nedenle siparişin ikinci aşamasında promosyon ürünleri seçmeniz gerekir. “Going” durumundan sonra yanlış yerleştirilen siparişler ayar ve yeniden hesaplamalara tabi değildir.

Katalog paylaşımları için ürünlerle birlikte sipariş verme kuralları her dönem “Katalog Haberleri” bölümünde (Katalog paylaşımları için ürünler nasıl sipariş edilir) yayınlanmaktadır.

KAYIT

Siteye sipariş vermek için kaydolmam gerekir mi?

Evet, kayıt işlemi ödeme işleminin bir parçasıdır ve fazla zaman almaz. Faberlic Alıcısından tam olarak yararlanabilmeniz için isim ve telefon numarası ile basit bir form doldurmanız gerekmektedir. Kayıt prosedürü hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Kayıt ücreti var mı?

Faberlic’e kaydolmak 14 yaşın üzerindeki herkes için ücretsiz ve ücretsizdir.

Türkiye vatandaşı olmayan bir kişi tescilli bir Faberlic Alıcısı olabilir mi?

Evet yapabilir.

Neden bir Alıcı numarasına ihtiyacım var?

Banka havalesiyle ya da ödeme terminalleri üzerinden yapılan siparişlerde ödeme yapmak için kişisel hesap doldururken, siparişin alınmasından veya geri bildirim için talep oluştururken Alıcı’nın sayısı belirtilmelidir.

Grubumda bir Alıcıyı nasıl kaydedebilirim?

Yapınıza yeni Müşteriler kaydetmek için iki seçenekten birini seçebilirsiniz.

  1. Alıcıyı “Kayıt Danışmanı” sekmesindeki “Danışmanlar” bölümündeki kişisel hesabınızla kaydedin.
  2. Alıcıya, kendisini kaydettirebileceği bağlantıyı tıklayarak ortak bağlantınızı verin. Böyle bir bağlantıyı “Yapım” sekmesinden hesabınızda bulabilirsiniz. Bağlantıyı sosyal ağlarda, blogunuzda, posta ile göndererek de yayınlayabilirsiniz.

Mentoru değiştirip başka bir yapıya gidebilir miyim?

Faberlic sitesine kayıt olurken, Aceminin yanlış bir Mentör numarası göstermesi (veya başka bir yapıya girmesi) durumunda, yeni Danışman’ın henüz kendi yapısını oluşturmaya başlamaması koşuluyla (yani, henüz bir tek kişiyi kaydetmemiş olması kaydıyla) hatayı düzeltebilirsiniz. .

Mentoru kayıt tarihinden itibaren iki fatura dönemi içinde değiştirebilirsiniz. Mentoru değiştirmek için, mevcut Mentor’ün Geribildiriminde, başka bir Mentor’a transfer olmaya itiraz etmediği bir başvuru gereklidir (ihtiyacınız olan Mentor sayısını belirtin).

Kişisel hesabınıza erişmek için şifre nasıl değiştirilir?

Kişisel Hesabınızın şifresini “Kişisel Bilgiler / Ayarlar” bölümünde kendi başınıza değiştirebilirsiniz.

KUMAŞ DANIŞMANLARI

Faberlic Danışmanı Kimdir?

Bir Faberlic danışmanı, yalnızca müşterileri şirket ve ürünle tanıştırmakla kalmayıp, sipariş vermede seçim yapmakta ve sipariş vermede yardımcı olan bir iş ortağıdır, aynı zamanda Faberlic ile başarılı bir şekilde işbirliğini başlatmak ve kendi işinizi kurmak için gereken tüm bilgileri sağlar.

Faberlic Danışmanına aşina değilseniz, siteye kaydolurken size en iyi ortaklarımızdan birini önereceğiz, onun kişilerini daima kişisel hesabınızda bulabilirsiniz.

Faberlic Danışmanının statüsü ne demektir?

Faberlic Danışmanı olarak, iş ortağımız olur ve müşterilerinize Faberlic ürünleri sunarak ve kendi grubunuzu geliştirerek ek gelir ve ödüller kazanırsınız. Danışman’ın statüsü, eğer 50 puanlık bir kişisel satış hacmi gerçekleştirirse ve ayrıca toplam satış hacmi en az 50 puan olan bir kişisel Alıcı grubuna sahipse, Alıcıya atanır.

Danışman olarak daha fazla fayda elde edeceksiniz.

Faberlic ürünlerinde% 26’ya varan indirim.

Özel promosyonlara ve VIP programlarına katılım.

Pazarlama planı şartları altında bir kerelik tek ödemeler.

Eğitimlere katılım ve daha fazla başarı elde etmek için yeni becerilerin geliştirilmesi.

Güvenilir bir ortak Faberlic ile kendi işinizi kurabilmeniz.

Kim Faberlic Danışmanı Olabilir?

Faberlic ile olan ortaklığımızdan elde edilen ek gelir sayesinde hayatlarını daha iyi hale getirmek isteyen tüm kayıtlı Faberlic Alıcılar (14 yaşında).

Faberlic Danışmanı Nasıl Olunur?

Faberlic Danışmanı olmak için kayıtlı bir Faberlic Alıcısı olmanız, şirketin pazarlama planına katılmanız, sipariş vermeniz ve Alıcıları kişisel grubunuza davet etmeniz gerekir. Pazarlama planı ile ilgili bölümde bunun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Şahsen tanışmazsam Faberlic Danışmanı nasıl bulabilirim?

Faberlic Danışmanına aşina değilseniz, web sitemize kaydolun – size aynı bölgede bulunan ve mal seçiminde ve sipariş vermede yardımcı olabilecek bir Danışman önereceğiz. Ek olarak, Faberlic’e en yakın sayıdaki siparişle irtibata geçebilir ve Danışmanlarla irtibata geçebilirsiniz.

VIP Danışmanı nedir?

VIP Danışman, bir dönemde 100 Kişisel Hacim puanı tamamlayan bir Danışmandır. VIP seviyesinin birinci seviyedeki VIP Danışmanı ayrıcalıklarını bir sonraki dönemde kullanabilirsiniz.

“VIP ayrıcalıkları Faberlic” programı ile ilgili detaylar “İşletme payları” bölümünde bulunabilir.

ÖDEME

Sipariş için nasıl ödeme yapabilirim?

Faberlic Danışmanı aracılığıyla sipariş verirseniz, ödeme makbuz üzerine doğrudan Danışmana yapılır.

Faberlic.com’a Faberlic teslimat noktasına teslimat veya PTT Kargo Türkiye üzerinden hedefli teslimat sipariş verirseniz, siparişi teslim aldıktan sonra ödeyebilirsiniz.

Diğer durumlarda, siparişin ödemesi hesabınızdaki kişisel bir hesaptan yapılır.

Kişisel hesabınıza para yatırma yolları:

Banka kartları

Bonus kartlar

Buradaki siparişin nasıl ödeneceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Faberlic web sitesinde kredi kartı ile ödeme yapmak güvenli midir?

Evet. Faberlic, yalnızca güvenilir ortaklar ve ödeme sistemleriyle çalışarak müşterilerine güvenlik sağlar.

Ödeme yaparken yanlış Alıcı numarası girersem ne yapmalıyım?

Başka bir Alıcının kişisel hesabının hatalı bir şekilde doldurulması durumunda, makbuzun bir kopyasını kapsayan ve durumu kısaca anlatan Faberlic destek servisine yazmalısınız. Uzmanlarımız sorunun çözülmesine yardımcı olacak.

Belirli bir miktar için bir sipariş için promoskidku siparişine nasıl başvurulur?

Promosyonda belirtilen miktar için bir sipariş onaylanırken, aksiyonda hesaplanan promosyon indirimi dikkate alınır.

İhracata ilişkin siparişler için meseleye nasıl ödeme yaparsınız?

Siparişin verildiği noktaya kadar teslimat yapılması yalnızca Danışmanın Kişisel Hesabından yapılır. İhraç edilen noktaların çoğu, ödeme terminalleriyle donatılmıştır, bu nedenle makbuz sırasındaki sipariş için ödeme yapmak genellikle mümkündür. Terminalin belirli bir konudaki mevcudiyeti hakkında bilgi, noktanın sahiplerine açıklığa kavuşturulmalıdır.

Sipariş noktasına teslim edilen tüm siparişler, siparişin kabul edildiği günden itibaren 7 gün içinde ödenmelidir. Sekizinci günde, ödenmemiş siparişler depoya iade edilecektir. Ödenmemiş bir siparişin depoya iade teslimatının bedeli Müşavir tarafından mesai noktasına teslimat kuralları üzerinden ödenir.

Neden, hesabın doldurulduktan sonra, sipariş “Ödenmemiş” durumunda kalıyor?

Kişisel Hesabın ikmali, sipariş için bir ödeme değildir. “Ödenmemiş Siparişler” bloğundaki “Hesabım” sekmesindeki siparişi ödemek için istediğiniz siparişin karşısındaki “Ödeme” düğmesini tıklamanız gerekir. Siparişin ödemesi için gereken miktar bakiyenizden borçlandırılacak ve siparişe uygulanacaktır.

Siparişimin döviz cinsinden ödemesini yapabilir miyim?

Bir Faberlic temsilciliğinin bulunduğu bir ülkedeyseniz, ancak para birimi ülkenizin para biriminden farklıysa, kişisel hesabınızdan siparişler için ödeme yapmanız gerekir. Bu durumda emrin, yapıldığı ülkenin para biriminde ödenmesi gerekir. Böylece, hizmet bölgesinden bağımsız olarak, hesabınızı herhangi bir ülkede doldurabilirsiniz, ancak siparişler yalnızca ödemenin yapıldığı ülkede ödenebilir. Siparişin ödemesini yapmak için ilgili para birimini kişisel hesabınıza aktarmanız gerekir: Azerbaycan – manat, Kazakistan – tenge, Litvanya – euro, vb. Her ülkede, yabancı bir hesapta kişisel bir hesap doldurmanın farklı yolları vardır: bir banka kartı, elektronik ödeme sistemleri, vb. Para birimindeki farka rağmen, bir hesap doldurma prosedürü genellikle Rusya’daki ile aynıdır.

TESLİM

Nasıl sipariş alabilirim?

Aşağıdaki teslimat yöntemlerini sunuyoruz:

Faberlic yayın noktaları,

PTT Kargo ofisleri,

kurye teslimi PTT Kargo (adres teslimi).

Sipariş teslimine ilişkin tüm yöntem ve koşulların ayrıntılı bir açıklamasını burada bulabilirsiniz.

Bir siparişin gönderim maliyeti nedir?

Siparişin teslim bedeli alındığı bölgeye ve teslim yöntemine göre değişmekte olup, maliyet hakkında detaylı bilgi “Teslim” bölümünde sunulmaktadır.

Faberlic’in yayımlanma noktasındaki siparişi ne kadar süre alabilirim?

Sipariş, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde saklanır.

Belirtilen süre içerisinde siparişi alma fırsatım yoksa ne yapmalıyım?

Bir bağlı teslimat hizmeti aracılığıyla sipariş alırsanız (kurye servisi, postamats ve PickPoint noktaları, Rus Posta), teslimat servisiyle iletişime geçmeli ve alınma tarihini erteleme olasılığını tartışmalısınız.

Faberlic’in verildiği yerde bir sipariş alırsanız, Soru Sorma servisi aracılığıyla şirketin destek servisine başvurmanız gerekir.

Siparişi gönderdikten sonra gönderim adresini değiştirebilir miyim?

Sipariş “Montaj için hazır” durumundaysa, teslimat adresini (Faberlic’in verildiği yer) değiştirebilirsiniz. Siparişin tamamlanmasından sonra, teslimat Faberlic teslimat noktasına veya kasada seçilen başka bir teslimat noktasına yapılacaktır.

Sipariş nasıl iptal edilir?

Siparişi kendiniz yalnızca “Montaj için hazır” durumunda iptal edebilirsiniz.

Siparişin verildiği noktaya kadar teslimatı ne kadardır? Kaç tane – PTT Kargo Türkiye?

İhracata konu olan teslimatın maliyeti veya hedeflenen teslimatın maliyeti, siparişin maliyetine (depo fiyatlarında) bağlıdır. Nakliye masrafları için detaylı koşullar linke tıklayarak bulunabilir.

İADE VE TALİMATLAR

Ürünler bana uymuyorsa ne yapmam gerekir?

Ürün size uymuyorsa, iade edebilirsiniz.

Kaliteli bir ürünün iadesi, malın renk veya kalite ile eşleşmemesi durumunda, alıcı tarafından alındığı andan itibaren 21 gün içinde alıcı tarafından gerçekleştirilir. Aynı zamanda, ambalajın sunumu ve tüm koruyucu elemanları (örneğin, dış plastik ambalaj, koruyucu membran vb.) Korunmalıdır.

Koruyucu ambalaj elemanlarına sahip ürün kategorileri için ve sadece ihlal edilmediğinde kaliteli malların iadesi mümkündür. Koruyucu paketleme elemanlarına sahip ürünler, Faberlic web sitesinde özel bir “İade Edilemez” rozeti ile işaretlenmiştir.

Geri dönen ürünlerin yöntemleri ve koşulları hakkında ayrıntılı bilgi burada sunulmaktadır.

Ürünleri nasıl iade edebilirim?

Sipariş, Faberlic’in verildiği noktada alınırsa.

Malların iadesi yalnızca malların alındığı mesele üzerinden gerçekleştirilir. Bir iade yapmak için, iade noktasında iade talebinde bulunun. İstemde, malların iadesinin nedenini belirtin. İhraç noktasının çalışanı iade işleminin geçerliliğini kontrol eder (malların iadesi için son tarihlere uyma, malların iade anındaki durumu vb.) Ve malları iade etme kurallarına tabi olarak malları alıcıdan kabul eder.

Siparişin PTT Kargo şubesinden veya kurye servisi ile alınması durumunda.

PTT Kargo ile döner. Faberlic.com adresinden yazdırın ve iade kayıt defterini doldurun, sipariş numarasını, ürün numarasını, iade edilen malların miktarını, iade nedenini belirtin. İade sicili ve (gerekirse) alıcının gereksinimlerini onaylayan diğer belgeler, iade edilen mallarla postaya (kutuya) yatırılır ve PTT Kargo tarafından Türkiye Merkez Deposuna gönderilir.

Ürünleri ne kadar süre iade edebilirim?

Kaliteli malların iadesi alındıktan sonraki 21 gün içinde mümkündür. Kusurlu malların iadesi alınmasından itibaren 30 gün içinde mümkündür.

Malları iade ve parayı geri almak nasıl?

Ürünlerin iadelerinin tamamı burada yayınlanmaktadır.

İadeler, Müşavir’in “Talep” belgesi verildikten sonra malların ödendiği kişisel hesabına aktarılarak yapılır.

Satıcı, Alıcının İade Politikasını ihlal etmesi durumunda, alıcının iade ettiği malları kabul etmeyi reddetme ve kendisine ödenen parayı iade etme hakkına sahiptir:

iade şartlarının ihlali;

İade nedeni belirtilmişse üretim hatası vb.

Malları Başlangıç veya VIP programından iade ederken, aynı pay karşılığında mal alma imkanı olacak mı?

İade (hak talebi) durumu “Tamamlandı” olarak değiştikten sonra, bu promosyonlar için bir ürünü tekrar seçebilirsiniz.

Stoktan satın alınan malların iadesi nasıl?

Şirket tarafından onaylanmış kaliteli bir ürünü iade etme şartlarına uygun olarak, iade edilen ürünün bir hisse satın alınmış olması ve siparişte farklı bir fiyatı olması durumunda (örneğin, kuponla bir paket satın alırken ve normal fiyatla ikincisi ise), siparişte en düşük maliyetle iade edilir.

Bununla ilgili bilgiler web sitesinde ve tüm Danışmanlara açıktır.

KALİTE GARANTİSİ

Faberlic ürünlerinin güvenli ve tüm kalite standartlarını karşıladığının garantisi nedir?

Kesinlikle tüm Faberlic ürünleri GOST ve SanPiN’e uygun olarak zorunlu testlerden geçmektedir. Faberlic şirketi, çevre dostu ve güvenli ürünler üreten üreticilerin devlet siciline dahil edilmiştir. 2010 yılında kozmetik ürünleri üretimine ISO 22716 Kozmetik – İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ile uygunluk belgesi verildi. Faberlic web sitesinde her bir ürüne tıkladığınızda, kalite sertifikaları ve beyanları göreceksiniz.

KİŞİSEL OFİS

Şifremi kişisel hesabımdan unuttuysam ne yapmam gerekir?

Kişisel hesabınıza girdiğinizde “Şifrenizi mi unuttunuz?” Parolanızı kurtarmak için kayıt sırasında belirtilen e-posta veya telefon numarasını girmeniz gerekir.

Hesabımdaki kişisel verilerimi nasıl değiştirebilirim?

Hesabınızda iletişim bilgilerinizi, posta adresinizi, teslimat adresinizi değiştirebileceğiniz “Kişisel veriler” bölümü var. Adının ve doğum tarihinin değiştirilmesi, Şirket çalışanları tarafından Alıcı’nın, şirketin Soru Hizmetine soru sorma hizmeti talebine dayanarak gerçekleştirilir.

PAYLAR VE SADAKAT PROGRAMLARI

Hangi indirimler kasada kayıtlı Alıcılar?

Depo fiyatlarında% 26’ya varan indirimle ürün alımlarında minimum sipariş tutarı 57 TL’dir. Danışman’ın önceki dönem için Kişisel Biriminin 50 puan veya daha fazla olması şartıyla% 26 indirim uygulanır.

Faberlic kataloğunda (tayt) sunulan bazı ürünler için tüm Danışmanların maksimum indirim oranının% 20 olduğunu lütfen unutmayın.

NOKTALAR NELERDİR?

Her ürünün yalnızca ülkenizin para biriminde değil, aynı zamanda “puanlarda” kendi değeri vardır. Puanlar tüm sadakat programlarını ve Faberlic hisselerini hesaplamak için kullanılır. Puanlar Alıcının sicil numarasına verilir.

LO puanları ne zaman?

Ödemeli siparişlerdeki ürün puanları, ödemenin Şirket tarafından alındığı fatura döneminde Danışman’ın Kişisel Birimine yatırılır. Hesaplamadaki puanları dikkate almak için, sipariş ödemesinin Ortak programında onaylanması gerekmektedir (İhraç Noktası Danışmanı / sahibi).

Neden negatif sayıda LO noktası görüntülenebilir?

Yeni dönemin ilk gününde, önceki dönemde yapılan talepler için puanlar ayarlanır.

Yeni Alıcılar için “Başlangıç Programı” nedir?

Bu program, yeni Müşterileri ürünlerle tanıştırmanıza ve koşullara bağlı olarak, popüler ürün gruplarını süper bir fiyata alma hakkını verir. Buradan Başlangıç Programının koşulları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Alıcı neden Başlangıç Programının bir sonraki adımına geçemiyor?

“Başlangıç Programı” özetlenirken, sadece ücretli siparişler dikkate alınmaz, aynı zamanda iadeler veya katkı dışılar da dikkate alınır. Danışman bir ürün iadesi verdiyse veya primsiz bir talep varsa, sonraki dönemde (talep oluşturulduktan sonra) geri ödeme miktarı bir sonraki program aşamasında dikkate alınacaktır.

Örneğin, cari dönemde Danışman, 29 TL tutarında ürün iadesi yapmışsa, bir sonraki dönemde programın bir sonraki adımını tamamlamak için en az 174 TL (145 TL + 29 TL) tutarında bir sipariş vermelisiniz.

“Başlangıç Programının” koşulları hakkında detaylı bilgi burada.

2.periyodda sipariş vermezseniz, Alıcının “Başlangıç Programına” katılımı olur mu?

2-9 arasındaki adımlar, ilk adımın alındığı andan itibaren sekiz fatura dönemi boyunca kesintisiz olarak yapılmalı ve ödenmelidir. Bir adımın geçiş koşulları bir veya birkaç siparişle gerçekleştirilebilir. Sürenin eksik olması durumunda katılımcı programdan çıkarılır.

“Faberlic Club” toplam programı nedir?

Bu program sadece Faberlic ürünlerini satın almayı değil aynı zamanda e-cüzdanınızda bonus bonusları biriktirmenizi de mümkün kılar. Kişisel cüzdanınızdaki e-cüzdanınızdaki her satın alım için “Faberlic-club” programı için bonus alacaksınız. Biriken bonuslar özel bir katalogdan hediyelerle değiştirilir.

Hangi koşullar altında, bir sonraki dönem için “Faberlic-club” programı kapsamındaki bonusların transferi?

“Faberlic Club” programı kapsamında biriken bonusları biriktirmek için her periyotta siparişlerin işleme alınması ve ödeme yapılması gerekmektedir. Danışmanın kişisel hacminin bir süre için sıfır olması durumunda, toplanan son bonuslar sürenin sonuna kadar yakılacaktır.

Birkaç periyotta ödeme emri yoksa ve LO = 0 ise, bonuslar tahsil edilmez ve biriktirilen bonuslar yakılır.

“Faberlic Club” biriktirme programının kurallarına göre, ödenen siparişlere ilişkin primler, bir sonraki dönemin ilk gününde hesabınızdaki elektronik cüzdanlara aktarılır.

Detaylar “Faberlic Club Program Raporu” bölümünde ve “Puanlar İçin Döner Tablosu” raporunda bulunabilir.

Faberlic-club” programı için hediye seçimi için kaç bonus?

Bir hediye seçme fırsatı, “Faberlic-club” e-cüzdanında en az 15 bonus bulunduktan sonra ortaya çıkacak.

“Faberlic Club” hediyelerinin iadesi ile ilgili bonuslar yanıyor mu?

Hediye iade edilirken, “Faberlic Club” harcanan bonuslar, talep “Tamamlandı” durumuna geçtikten sonra Danışman’ın çantasına iade edilir.

İndirim kuponu ve “Bonusunuz” kartı nedir?

Kartlar “Bonusunuz” veya indirim kuponları, eylemin geçerli olduğu dönemde Faberlic’in ana kataloğundan ürün alımı için verilir. Bu paylar Şirket tarafından yılda birkaç kez açıklanmaktadır. Kupon (kart) almak, alıcıya bir sonraki dönemde belirtilen indirim ile kullanma hakkını verir.

Hangi şartlar altında “Bonusunuz” kartları (kuponlar) siparişe eklenir?

Kartlar “Bonusunuz” veya indirim kuponları, Faberlic’in ana kataloğundan, ürünün geçerli olduğu süre boyunca ürün alımı için verilir. Katalog, katalog dışındaki ürünlere uygulanmaz.

Kartlar “Bonusunuz” (kuponlar) nasıl uygulanır?

İndirim kartı (kupon) ile yapılan promosyon, sipariş vermenin ikinci aşamasında “Promosyon” bölümünde çalışmaya başlar. Kuponlu siparişler ödenmelidir. Kupon siparişi katalogdaki promosyon süresi boyunca ödenmişse, indirimi bir sonraki dönemin ilk günü kullanabilirsiniz. Eğer kuponlu bir sipariş sonraki dönemde ödendiyse (katalogdaki kupon promosyonunu açıkladıktan sonra), ertesi gün indirimi kullanabilirsiniz.

Sorunuza cevap bulamadınız mı?

Bize “Soru Sor” geri bildirim formu aracılığıyla yazın, size cevap vermekten mutluluk duyarız!

Önemli not:

Faberlic hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?