Medirevo doğrudan satış firması, "Doğrudan Satışta Devrim" sloganı ile Devrim Hamaratlar tarafından 2019 senesinde kurulmuştur.

Medirevo doğrudan satış firması, “Doğrudan Satışta Devrim” sloganı ile Devrim Hamaratlar tarafından 2019 senesinde kurulmuştur. Yapılan açıklamalar ve sosyal medya paylaşımları da göz önüne alındığı zaman daha sektöre yeni adım atan firma, şimdiden büyük ses getirip, sektörde öncü firmalardan olma hedefindendir.

Network Marketing sektörü içerisinde beklentileri doğru ayarlamakta her zaman fayda vardır. Bu beklentilerin içerisinde şehir efsaneleri olarak, “Bu ticarete ilk girenler her zaman daha avantajlıdır.” cümlesini de çok duyacağınızdan emin olabilirsiniz. Youtube kanalımızda da değindiğimiz gibi networkte katılarak 5 yılın sonunda hiç para kazanamamış, aynı zamanda ticarete başlamış ve ilk yılında güzel gelirlere de ulaşmış bir çok örnek olduğunu da unutmamak gereklidir.

Bu yüzden networke ilk başlayanlar daha avantajlıdır diye bir konu yoktur. Her sektörde olduğu gibi emek verenin, çalışanın, çaba gösterip fedakarlık yapanların kazandığı bir ortam vardır. Bu yüzden anlatılanlara kulak asmadan, kendi değerlendirmenizi yaptıktan sonra (hangi kriterlere bakacağınız konusunda sitemizde ve youtube kanalımızda belirttik) bu ticarete başlayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak beslenme, güzellik ve bakım, ev bakımı ve eğitim gibi birçok alanda liderliğe oynayan Medirevo  doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Medire o üye girişi, Medirevo kayıt işlemleri,  üyelik, sık sorulan soruları, Medirevo ürünlerini, ve Medirevo kazanç planını sizler için medirevo.com.tr adresinden araştırdık.

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Medirevo nedir?

Medirevo (Medical Revolution – Medikal Devrim), 19 senelik Doğrudan Satış tecrübesinde, 3 firmada görev almış, bulunduğu şirketlerde iki defa birinci olmuş, 14 ülkede organizasyonlar kurmuş olan Devrim Hamaratlar tarafından kurulmuş bir doğrudan satış firmasıdır. Doğrudan satış sektöründe devrim yapmak hedefinde olduğunu belirten firmanın ürün yelpazesi geniş tutulmuştur. Ürünleri arasında, güzellik ve bakım, gıda takviyeleri, ev bakımı, eğitim gibi ve türevlerinin oluşturduğu neredeyse her isteğe uygun ürünler bulunmaktadır.

Medirevo kurumsal kimliği

Medirevo kurumsal kimliği hakkında firmanın internet sitesinden ve internet üzerinden geniş bir araştırma yaptığımızda görüyoruz ki üretmiş olduğu ürünleri 50 ülkeye ihraç eden 35 senelik Türk kozmetik firmasının alt yapısını kullandığını görmekteyiz. Firma, Doğrudan Satış sektörü içerisinde Avrupa’nın en büyük tesislerinden birine sahip olduğunun altını çizmektedir.

Medirevo (Medical Revolution – Medikal Devrim) network marketing firması, Devrim Hamaratlar tarafından kurulmuştur. Türk network marketing firmalar arasına katılan şirket, ürünlerini de 35 senelik tecrübeli bir Türk Kozmetik Firmasının alt yapısını kullanarak üretmektedir.

Medirevo ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Medirevo doğrudan satış firması, internette, resmi sitesinde ve sosyal medyada yaptığımız araştırma içerisinde görmekteyiz ki, ürünlerini uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiklerini belirtmektedir. Yapılan Ar-Ge desteği ile ürün gamını, daha sağlıklı ve kullanışlı ürünler üzerinden arttırmak istediklerinin de altını çizmektedir.

%100 Medirevo ürünlerinin gerek insan gerekse çevre sağlığı göz önünde tutularak üretildiğini belirten firma aynı zamanda yerli Network Marketing firmaları arasında yer aldıklarını ve alınan ürünleri ile aynı zamanda ülkemiz ekonomisine de katkıda bulunduklarını belirtmiştir.

Medirevo ürünleri arasında, gıda takviyelerinden ev bakımına, eğitimden güzellik ve bakım ürünlerine kadar geniş çeşitlilik bulunmaktadır. Ürünlerini daha sağlıklı üretmek için geniş bir Ar-Ge  çalışması yürüttüklerini belirten firma, aynı zamanda da sürekli yeni ürün ilave ederek, ürünlerinin kalitesi ve fazlalığını iş fırsatının en temel güçlerinden biri haline getirmektedir.

Medirevo firması, ürünlerinde zararlı kimyasal maddeler kullanmadıklarını, insan sağlığına yararlı ürünler üretmenin en temel amaçları olduğunun da altını çizmektedir. Ayrıca firma, Medirevo ürünleri içerisinde, GDO’lu bitkilerden elde edilen bileşenler ve hayvansal içerik kullanmadıklarını da belirtmektedir. Herkesin uygun fiyatlara kaliteli ürünler alabilmesi için fiyatlarını uygun tuttuklarını belirten firma, aynı zamanda ürünlerini dermatolojik testlerden geçirdiklerini de vurgulamıştır.

Medirevo kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Medirevo kazanç planı hakkında internet ve sosyal medya üzerinden araştırma yapılınca, firmanın 10 farklı para kazanma yöntemi ile sektörde ses getirmeyi hedeflediğini görmekteyiz. Medirevo kazanç planı ile işinizi ister part-time isterseniz de full-time olarak başlatabilirsiniz. Firmanın sunmuş olduğu kazanç planı sayesinde kendinize en uygun plan ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Firmanın sunmuş olduğu 10 farklı para kazanma planını şu başlıklarda yakından inceleyebiliriz;

  • Sıcak satış karı;

Müşterilerimizin vermiş oldukları siparişlerini %40’a varan perakende satış karıyla satarak daha fazla kazanabilirsiniz. Bunun yanısıra Medirevo firması, isteyen kişilere firmanın vereceği e-ticaret sitesi üzerinden online satış yapma imkanı da sunmaktadır. Yapılacak tüm operasyonel faaliyetleri firma kendisinin üstleneceğini belirtmiştir (kargolama, tahsilat ve sipariş alma vb). Yine bunun yanında da ürün katalog fiyatıyla satıldığı için, karını size vermekte, satış cirosunu da aylık cironuza eklemektedir.

  • Pasif Gelirleriniz:

  • Yeni kayıt Destek Primi :

Organizsayonunuza yaptığınız yeni kayıtların vermiş oldukları siparişlerden %20 prim alabilirsiniz. Örnek verecek olursak; yeni kayıt yapmış olan arkadaşınız 1000 TL sipariş verirse, bunun 200 TL’si size prim olarak yansımaktadır. Bu bakışla 10 yeni kayıt yaptığınız zaman otomatik olarak siz de 2000 TL kazanırsınız. Tabi burada önemli bir ayrıntı ilk siparişler 250 T’nin altında olmamalıdır.

  • Grup Performans primi:

Medirevo kazanç planı içerisinde, yukarıda belirtilenlere ek olarak ay sonunda, size bağlı tüm derinlikteki üyelerinizin + sizin de cironuz dahil olarak toplam ciro üzerinden %10 ile %30 arasında bir prim alabilirsiniz. Yani size bağlı derinlikte toplam ciro arttıkça  oranlar da artmaktadır. Örnek verecek olursak toplam 20 bin TL ciro yapılırsa, %20 olarak düşünürsek (tahmini orandır) primi, 4.000 TL grup performans primi alabilirsiniz.

  • Seviye bonuslar:

Firmanın belirtmiş olduğu seviyelere geldiğiniz zaman her seviye için belirlenmiş olan ödülleri almaya hak kazanırsınız.

  • Araç satın alma desteği:

Yine firma belirli seviyelere geldiğiniz zaman Medirevo araç satın alma desteği primi alabilirsiniz.

  • Müdür Yetiştirme Primi

  • Direktör yetiştirme primi

  • Derinlik Primleri

  • Şirket Bonusları

Medirevo üye girişi ve kayıt işlemleri

Medirevo üye girişi işlemleri menüsüne sitenin resmi internet sitesinden ulaşabilmektesiniz. Ancak üye işlemleri için öncelikle firmanın sitesinde bulunan kayıt işlemlerini halletmeniz gerekmektedir.  Menüde bulunan sponsorunuzun üye numarası, isim-soyisim, kullanıcı adı, e-posta, telefon numarası, şifre adres gibi kısa işlemleri hallederek kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Belirlenmiş olduğunuz şifre ve kullanıcı adınız ile Medirevo üye girişi için, “Giriş Yap” butonu üzerinden işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Medirevo üye girişi ve kayıt işlemleri için firmanın sitesinde bulunan iletişim olanaklarını kullanarak yine firma veya Medirevo şirketine bağlı üyeler ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Medirevo şikayet ve yorumları

Medirevo doğrudan satış firması hakkında şikayet ve yorumlar için, internet üzerinde ve  sosyal medya üzerinde yapmış olduğumuz araştırmalarda herhangi bir negatif yoruma veya firma hakkında bir şikayete rastlamadık. Bu durumun nedeni olarak da tabiki firmanın sektöre daha yeni katıldığını gösterebiliriz. Medirevo hakkında yorumlar içerisinde olumsuz bir yorum olmamasının nedeni ne şirketin yeni kurulmuş olmasıdır. Burada yapmış olduğumuz açıklamalar, internet üzerinden, firmanın sitesinden ve sosyal medya üzerinden araştırıp toparladığımız bilgiler olduğunu da tekrardan hatırlatmak isteriz.

Medirevo hakkında bir yorum yapmak isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmından düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Medirevo hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

1 – Medirevo’ya Nasıl Katılabilirim?

2 – Medirevo ile Nasıl Para Kazanabilirim?

3 –  Neden Medirevo’ya Katılmalıyım?

4 – Medirevo’yı Diğer Firmalardan Farkı Ne?

5 – Medirevo’ya Güvenebilir Miyim?

6 – Medirevo Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Önemli not:

Medirevo hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden ve internet üzerinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)