fbpx

Network Marketing Liderlerinin Zihniyeti Nasıldır?

Network Marketing genelinde, çok çeşitlilik bulacaksınız. Cilt bakım şirketleri, kozmetik, diyet programları, beslenme ve sağlık. İkilikler, ayrılıklar, matrixler ve başınızı döndürmeye yeter melezler. Yine de tüm bu şirketlerde ve ultra başarılı kişilerde çarpıcı benzerlikler görüsünüz. Hepsinin ortak yönü nedir sizce?

Zihnimizden bahsediyoruz…

Çünkü ürünleri, planlarını ve diğer değişkenleri aşan düşünce yolları vardır. Bunlar, uzun vadede başarının ön koşulu olan ortak özelliklerdir ve onları mesleğin tüm üst düzey liderlerinde bulabilirsiniz. Onlara bakalım:

Gruptaki herkes birer hayalperesttir.

Kitlelerin kasvet ve kötü talihini bırakıp, bir zamanlar kendimiz için sahip olduğumuz büyüklük vizyonuna yeniden bağlanırlar.

Morpheus onlara kırmızı hapı ya da mavi hapı teklif etse, her zaman Matrix’in güvenliğinden ziyade tavşan deliğinden aşağı inmeyi seçerlerdi – çünkü bugünkü ekonomide güvenliğin yeni risk olduğunu biliyorlar. “Güvenli” olmayı seçenlerin kolektifte işçi olduklarını biliyorlar. Sürünün risk olarak algılayacağı şeyi almaya istekli olan insanlar, yaşamaya değer bir hayatın ödülünü kazananlardır. Cesaret artık yeni kasa.

Gruptaki herkes eleştirel bir düşünürdür.

Sürü düşüncesini reddeder ve düşünme pratiği yaparlar. Doğaya meraklılar ve en derinden sahip oldukları temel inançlarına meydan okumaya açıktırlar. Onlar sinik değiller, fakat geleneksel akıldan kuşku duyarlar, otoriteyi sorgularlar ve bir önermenin arkasındaki mantığı bilmek isterler.

Bu gruptaki herkes iyi bir öğretmendir.

Gerçek kopyalamanın, iyi becerilere sahip olma yeteneklerinden, satma becerilerinden çok daha önemli olduğunu fark ederler. Çok sayıda insanın eylemlerini çoğaltmasını sağlayan bir formül izlerler.

Bu gruptaki herkes aynı zamanda bir öğrencidir.

Yaşam boyu öğrenmek için bir tutkuya sahiptirler ve sessizce düşünmeye, kendini geliştirmeye günlük zaman ayırırlar. Baltanızı sürekli olarak keskinleştirmeniz önemlidir.

Bu gruptaki herkes bir liderdir.

Hiçbiri lider olarak doğmamıştı. Kimse onları bu pozisyona atamadı ve rütbeler, hiyerarşi veya uygunluğu daha az umursayamazlardı. Ruhlarındaki küçük, sessiz sesin peşine düşmek için çağrıldılar.

Peki bunları nasıl yapıyorlar?

Liderlerin zihinlerindeki beş niteliğe baktık. Siz ne durumdasınız ve daha iyi olmak için nerede olmanız gerekiyor? Çünkü bu soruların cevapları, atılımların olduğu yerlerdir!

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
142,997TakipçilerTakip Et
4,500TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Öğrenciler Nasıl Verimli Bir Tatil Geçirebilir? Tatilde Neler Yapmalı?

Yarı yıl tatili veya hafta sonu tatili olsun, öğrenciler nasıl verimli bir tatil geçirebilir? Eğitim, öğrenciler için sadece okulda olmaz. Okul dışındaki sürelerde de...

İş Planınız Yoksa Yapmanız Gerekenler

Doğrudan satışta iş planı yoksa yapmanız gerekenler nelerdir? İster küçük bir işletme kuruyor olun, ister mevcut işinizi yeniden keşfetmek istiyor olun, bir iş planı...

Network Marketingde Etkili Satış Konuşması Nasıl Oluşturulur?

Network marketingde hızlı ve etkili satış konuşması nasıl oluşturulur? Satışlarınızı artırmak, organizasyonunuzu büyütmek, değişim ve gelişim için yapabileceğiniz bazı önemli aktiviteler olduğunu biliyor muydunuz? Bir...

Doğrudan Satışta Başarı İçin Etkili Bir Çalışma Rutini Oluşturma

Doğrudan satışta başarı için etkili bir çalışma rutini nasıl oluşturulur? Beklenmeyenlerle başa çıkmak, doğrudan satıcı olmanın bir gerekliliğidir. Ancak kendinizi başarıya hazırlamak için etkili...

Kötü Çalışma Alışkanlıkları Nelerdir?

Kötü çalışma alışkanlıkları, yerine yararlı alışkanlıklar edinmelisiniz. İşyeri verimliliği, üretkenlik, zaman yönetimi gibi konularda uzman olmak iyi alışkanlıklar arasındadır. Peki kötü çalışma alışkanlıkları nelerdir?...

Network Marketingde Etkili Liderlik İçin 8 İpucu

Network marketingde etkili liderlik ne demektir? Bu sektördeki yeni liderlerin yaptığı en büyük hatalardan biri, her şeyi ekipleri ve hedefleri yerine kendileri için yapmaktır....