fbpx

Network Marketing Liderlerinin Zihniyeti Nasıldır?

Network Marketing genelinde, çok çeşitlilik bulacaksınız. Cilt bakım şirketleri, kozmetik, diyet programları, beslenme ve sağlık. İkilikler, ayrılıklar, matrixler ve başınızı döndürmeye yeter melezler. Yine de tüm bu şirketlerde ve ultra başarılı kişilerde çarpıcı benzerlikler görüsünüz. Hepsinin ortak yönü nedir sizce?

Zihnimizden bahsediyoruz…

Çünkü ürünleri, planlarını ve diğer değişkenleri aşan düşünce yolları vardır. Bunlar, uzun vadede başarının ön koşulu olan ortak özelliklerdir ve onları mesleğin tüm üst düzey liderlerinde bulabilirsiniz. Onlara bakalım:

Gruptaki herkes birer hayalperesttir.

Kitlelerin kasvet ve kötü talihini bırakıp, bir zamanlar kendimiz için sahip olduğumuz büyüklük vizyonuna yeniden bağlanırlar.

Morpheus onlara kırmızı hapı ya da mavi hapı teklif etse, her zaman Matrix’in güvenliğinden ziyade tavşan deliğinden aşağı inmeyi seçerlerdi – çünkü bugünkü ekonomide güvenliğin yeni risk olduğunu biliyorlar. “Güvenli” olmayı seçenlerin kolektifte işçi olduklarını biliyorlar. Sürünün risk olarak algılayacağı şeyi almaya istekli olan insanlar, yaşamaya değer bir hayatın ödülünü kazananlardır. Cesaret artık yeni kasa.

Gruptaki herkes eleştirel bir düşünürdür.

Sürü düşüncesini reddeder ve düşünme pratiği yaparlar. Doğaya meraklılar ve en derinden sahip oldukları temel inançlarına meydan okumaya açıktırlar. Onlar sinik değiller, fakat geleneksel akıldan kuşku duyarlar, otoriteyi sorgularlar ve bir önermenin arkasındaki mantığı bilmek isterler.

Bu gruptaki herkes iyi bir öğretmendir.

Gerçek kopyalamanın, iyi becerilere sahip olma yeteneklerinden, satma becerilerinden çok daha önemli olduğunu fark ederler. Çok sayıda insanın eylemlerini çoğaltmasını sağlayan bir formül izlerler.

Bu gruptaki herkes aynı zamanda bir öğrencidir.

Yaşam boyu öğrenmek için bir tutkuya sahiptirler ve sessizce düşünmeye, kendini geliştirmeye günlük zaman ayırırlar. Baltanızı sürekli olarak keskinleştirmeniz önemlidir.

Bu gruptaki herkes bir liderdir.

Hiçbiri lider olarak doğmamıştı. Kimse onları bu pozisyona atamadı ve rütbeler, hiyerarşi veya uygunluğu daha az umursayamazlardı. Ruhlarındaki küçük, sessiz sesin peşine düşmek için çağrıldılar.

Peki bunları nasıl yapıyorlar?

Liderlerin zihinlerindeki beş niteliğe baktık. Siz ne durumdasınız ve daha iyi olmak için nerede olmanız gerekiyor? Çünkü bu soruların cevapları, atılımların olduğu yerlerdir!

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,743BeğenenlerBeğen
166,501TakipçilerTakip Et
4,625TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Mayıs Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu aylık burç yorumları köşesinde girişimcileri neler bekliyor? 2021 Mayıs ayı burç yorumları sizi etkiliyor mu? Burç yorumları okumak, hayatınıza dair birtakım bilgiler...

Farkındalık Kazanmanın Değeri

Kişisel gelişim bölümümüzde bu defa farkındalık üzerine duracağız. Farkındalık nedir? Farkında olmak nedir? Kişisel farkındalık kazanmak insanların hayatı anlama noktasında aşacağı engellerin başında gelir....

Kısa Hikayeler – Mutsuz Kral Hikayesi

Mutsuz kral hikayesi nedir? Bakış açınızı değiştirecek anlamlı hikayeler son derece önemlidir. Kısa hikayeler bölümümüzde mutsuz bir kralın hikayesini paylaşıp mutluluk kavramı üzerinde duracağız. Nedir...

Network Marketingde Olumlu Düşünmenin Önemi

Network marketingde olumlu düşünmenin önemi nedir? Network marketing en çok kazananlar listesi içerisinde bulunan liderlerin düşüncelerini hiç merak ettiniz mi? Bazıları için, bir network...

Kendinize Her Zaman Hatırlatmanız Gereken 8 Nokta

Kendinize her zaman hatırlatmanız gereken şeyler nelerdir? Zorluklar, başarı yolunda aşmanız gereken engellerdir. Hayatınız sizin seçimleriniz üzerine kurulu olup, zorluklara karşı bakış açınızı değiştirmeyi...

Doğru Kararlar Verebilmek İçin Bir Düşmanınız Var: STRES

Stres, sisli bir havaya benzer. Önünüzü görmekte zorlanırsınız ve hata yapma ihtimaliniz çok fazladır.. Bu nedenle bir an önce bu sisli havadan çıkmaya çalışın....