fbpx

Network Marketing Liderlerinin Zihniyeti Nasıldır?

Network Marketing genelinde, çok çeşitlilik bulacaksınız. Cilt bakım şirketleri, kozmetik, diyet programları, beslenme ve sağlık. İkilikler, ayrılıklar, matrixler ve başınızı döndürmeye yeter melezler. Yine de tüm bu şirketlerde ve ultra başarılı kişilerde çarpıcı benzerlikler görüsünüz. Hepsinin ortak yönü nedir sizce?

Zihnimizden bahsediyoruz…

Çünkü ürünleri, planlarını ve diğer değişkenleri aşan düşünce yolları vardır. Bunlar, uzun vadede başarının ön koşulu olan ortak özelliklerdir ve onları mesleğin tüm üst düzey liderlerinde bulabilirsiniz. Onlara bakalım:

Gruptaki herkes birer hayalperesttir.

Kitlelerin kasvet ve kötü talihini bırakıp, bir zamanlar kendimiz için sahip olduğumuz büyüklük vizyonuna yeniden bağlanırlar.

Morpheus onlara kırmızı hapı ya da mavi hapı teklif etse, her zaman Matrix’in güvenliğinden ziyade tavşan deliğinden aşağı inmeyi seçerlerdi – çünkü bugünkü ekonomide güvenliğin yeni risk olduğunu biliyorlar. “Güvenli” olmayı seçenlerin kolektifte işçi olduklarını biliyorlar. Sürünün risk olarak algılayacağı şeyi almaya istekli olan insanlar, yaşamaya değer bir hayatın ödülünü kazananlardır. Cesaret artık yeni kasa.

Gruptaki herkes eleştirel bir düşünürdür.

Sürü düşüncesini reddeder ve düşünme pratiği yaparlar. Doğaya meraklılar ve en derinden sahip oldukları temel inançlarına meydan okumaya açıktırlar. Onlar sinik değiller, fakat geleneksel akıldan kuşku duyarlar, otoriteyi sorgularlar ve bir önermenin arkasındaki mantığı bilmek isterler.

Bu gruptaki herkes iyi bir öğretmendir.

Gerçek kopyalamanın, iyi becerilere sahip olma yeteneklerinden, satma becerilerinden çok daha önemli olduğunu fark ederler. Çok sayıda insanın eylemlerini çoğaltmasını sağlayan bir formül izlerler.

Bu gruptaki herkes aynı zamanda bir öğrencidir.

Yaşam boyu öğrenmek için bir tutkuya sahiptirler ve sessizce düşünmeye, kendini geliştirmeye günlük zaman ayırırlar. Baltanızı sürekli olarak keskinleştirmeniz önemlidir.

Bu gruptaki herkes bir liderdir.

Hiçbiri lider olarak doğmamıştı. Kimse onları bu pozisyona atamadı ve rütbeler, hiyerarşi veya uygunluğu daha az umursayamazlardı. Ruhlarındaki küçük, sessiz sesin peşine düşmek için çağrıldılar.

Peki bunları nasıl yapıyorlar?

Liderlerin zihinlerindeki beş niteliğe baktık. Siz ne durumdasınız ve daha iyi olmak için nerede olmanız gerekiyor? Çünkü bu soruların cevapları, atılımların olduğu yerlerdir!

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,959BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,371TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Başarılı Bir Kariyer İçin 6 Rehber Adım

Başarılı bir kariyer için neler yapılabilir? Kişisel gelişim bu süreçte önemli midir? Hangi becerileri edinmeliyiz? Para kazanmak, etkili bir insan olmak, iş dünyasında lider...

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün...

Hafıza Nasıl Geliştirilir? 7 Doğal Yol

Hafıza nasıl geliştirilir? Bu soru unutkanlık yaşayan ya da kendini geliştirmek isteyen insanların sorduğu sorulardandır. Belleğinizi güçlendirmek, hayatınıza daha da hakim olabileceğinizin kanıtıdır. Hafıza,...

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir?

Kişisel gelişim her yaş grubu için önemli ve faydalıdır. Her ne kadar genç yaş için düşünülse de kişisel gelişim kitapları, videolar, seminerler gibi her...

Rakiplerinizi Sevmek İçin 8 Güçlü Neden

Hepimizin hayatta rakipleri var. Bizi düşünmeye, gelişmeye, yeni beceriler elde etmeye iten kişilerden bahsediyoruz. Bazen bir rakibin gelişimi, karakterinizdeki belirli farklılıkları ortaya çıkarır. Diğer...

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...