Network Marketing’de Başarılı Olmak İçin Yanmalısın!

Yakıcı arzunu bulmalısın.

Tüm başarılı çok katlı pazarlamacılar yakıcı bir arzuya sahiptir ve yaşayabilecekleri en iyi hayatı yaşarlar.Çoğu zaman bu, parayla bile ilgili değildir. Çünkü para geçicidir. Gelir, gider.

Network Marketing’teki en yüksek gelirliler, başarı için çok yoğun, yakıcı bir arzuya sahiptir. Bazen bunu zenginlik olarak tanımlarlar, ama çoğu zaman bu servet dışında bir şeydir. Yakıcı arzunuz; tanınma, saygı duyulma ve hatta insanlara yardım etmek için olabilir. Bazen arzu, Network Marketin endüstrisi ile ilgisi olmayan bir şeydir.

Kâr amacı gütmeyen bir dünyada bir kişinin para meselesi olmasa ne kadar iyi olabileceğini bir düşünün. Enerjilerini, para biriktirmekten (ya da özel olarak ayırdıkları parayı kullanmaktan) tutku duydukları işi yapmaya değiştirebilirler.

Kar amacı gütmeyen kuruluşların üstesinden gelmek için fazlasıyla yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Büyük ulusal organizasyonlarda bu durum söz konusu olabilir, ancak bir bütçe ile çalışan birçok kar amacı gütmeyen kuruluş vardır. Bu küçük örgütlerin, muhtemelen para biriktirerek iyilik yapmaya çalışan ancak paranın gelmeyen bir kurucusu vardır.

Tipik olarak, yoğun bir arzu, bu arzuya sahip olandan başka bir şeyle ilgilidir. Onların dışında bir şey. Son derece tutkulu olduğunuz bir şey. Daha iyi yapmak için çağrıldığınızı veya zorlandığınızı hissettiğiniz bir konu.

Kimse size bir arzu sağlayamaz. Onu içinizde bulmalısınız. Bazı insanlar, sadece ulaşma arzusuyla doğarlar. Bu onların DNA’larının bir parçasıdır. Diğerleri bu arzuyu geliştirmek zorundadır.

Yakıcı arzunu bulmalısın. Bu senin Network Marketing’de ilerlemendeki en önemli etken olacak.

Eğer hala bu arzunu bilmiyorsan otur ve düşün. Güç al ve yeniden başla!