Network Marketing’de Korkularınız Varsa Bu Yazıyı Okuyun

Bal porsukları, bir darbe alsalar bile yollarına devam etmek için yaratılmışlardır. Yaşadıkları sert ortam, etraflarındaki yırtıcılarla birleştiğinde, hayatta kalmaları zorlaşıyor. Bal porsuğu kalın bir cilde (esnekliğe) sahiptir. Cildi son derece kalın ve onu ısırıklara, sallanmalara ve batmalara karşı korur. Bunu daha önce de ele aldık ancak Network Marketing’de aşırı için kalın bir cilde ihtiyacınız var. İlginç gelse de bal porsuğu yorulmak bilmez. Saatlerce savaşmaya devam eder. Muhtemelen onları bu kadar korkusuz yapan şey bu kalın ciltleridir.

Network Marketing’de bir miras inşa edecekseniz, korkusuz olmalısınız. Ürününüz veya işinizi tanıtmaktan en çok korktuğunuz kişiler, muhtemelen sizi hızlı bir şekilde geliştirebilecek başarılı insanlardır. Bu insanlara takımınızda ihtiyacınız var. Belki herkesle konuşurken korkuyla boğuşuyorsunuz. Eğer durum buysa, zihninize hakim olmak için ilk bölümü tekrar gözden geçirmeniz gerekiyor. Bir şeyde korkunun üstesinden gelmenin en iyi yolu, onun üzerine gitmek ve yok etmektir. Onu nasıl yok edersiniz? Tutarlı hareket ederek.

Hergün harekete geçin, cebinizde altında daha fazla “hayır” tutun ve onları sürekli kullanın. Yakında korku azalıp ve tamamen yok olmasa bile, en azından yönetilebilir olacaktır. Tek yol bu.

Bunu okuyor ve “motive olmak” için daha fazla video izlemeniz veya “eğitimli” olmak için daha fazla makale okumanız gerektiğini düşünüyorsanız, kendinizi zaten kandırıyorsunuz. Hiç bitmeyen bir öğrenme ve eylem döngüsü, korkunun sizi tekmeleyip geride bıraktığının bir işaretidir.

Sadece eğitimli olmak size sadece zaman kaybettirecek. Hareket etmelisiniz. Hergün tanıtım ve takip peşinde koşmalısınız. Sizi ilerletip para kazandıracak olan aktiviteler bunlardır.