Network Marketing Sorular Ve Yanıtlar – Çevrem Negatif Veriyor, Ne Yapmalıyım?

Network Marketing'e başladıysanız, çevrenizden negatif duymaya da başlamışsınız demektir. 

Network Marketing’e başladıysanız, çevrenizden negatif duymaya da başlamışsınız demektir.

Her girişimcilikte olduğu gibi networkte de yaptığınız işi tam olarak anlamayan, anlatamadığınız veya karşı olan kişiler de olacaktır. Bu gibi durumları gayet normal karşılamalısınız. Unutulmamalıdır ki her sektör içerisinde negatif veren, olumsuz düşünen insanlar vardır.

“Olumsuz düşünen insanların negatif inancından, sizin ticaretinizde başarıya olan inancınız daha fazla olmalıdır.”

Ancak bu şekilde yaparak çevrenizdeki negatiflere değil, hedeflerinize odaklanmanız mümkün olacaktır. Unutulmamalıdır ki günden bir bardak enerjimiz var. Bu enejimizi network marketing içerisinde nereye aktaracağımızı çok iyi seçmeliyiz. Sıradan insanlar gibi saatlerimizi, günlerimizi, haftalarımızı olumsuz düşünen, negatif veren insanlara harcayamayız. Bu gerçekten çok lüksümüz var demektir. Bunun yerine, size enerji veren insanlarla, üst basamağınızda size yardımcı olacak liderlerinizle vakit geçirin.

Yine networkokulu.net’ten kitap listelerine bakabilir, başarılı insanların videolarını izleyebilirsiniz.(Geç Kalma, Harekete Geç! – Emre Başkan ) Ayrıca YouTube kanalımız Network Okulu Tv‘ye de abone olabilir, daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz. Çevreniz negatif veriyorsa bunları yapın;

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

***

Bu video sorularınıza yanıt verdi mi? Sizler de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi, yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.