Network Marketingde Başarının 3 Sırrı

herbalife network marketing lideri ilayda solak

Merhabalar. Ben İlayda Solak. 32 yasinda evli 2 çocuk annesiyim. Network sistemi ile bundan tam 11 yıl önce yakın bir arkadaşımın daveti ile tanıştım. Bu deneyimi bir yazı ile aktarmam çok mümkün olmasa da sizi başarıya götürecek birkaç sır verebilirim.

Network sistemi ile ilk tanıştığımda kendi iş yeri olan ve aynı zamanda okuyan biriydim.

Ve toplantıya katıldığımda ilk defa normal ticaret dışında farklı bir ticari sistem ile tanışmıştım. Ama size ilk sırrımı vereyim,benim kazançtan önce ilgimi ürünler çekmişti ve müşteri olarak başladım. Bence bunu bir kenara yazabilirsiniz.

1. Sır: Kaliteli ürün.

Network sisteminde kaliteli bir ürününüzün olması ve bu ürünlerin müşteriye ulaşması çok önemli. Çünkü sonrasında benim gibi 10.000 den fazla üyeye ulaşmış liderleriniz memnun müşterilerinizden çıkabilir.

2. Sır: Bir araya getirmek.

Network sisteminde büyümek, sağlam bir iş inşaa etmek istiyorsanız müşterilerinizi veya üyelerinizi bir araya getirmelisiniz. Birbirlerini motive etmelerini ilham olmalarını sağlamalısınız ki ancak bu şekilde bir takım ruhu oluşturabilirsiniz.

Ve benim için en büyük sır ne biliyor musunuz?

3. Sır: Takımdan çok ekibiniz ile aile olmak.

Network marketingin bence en büyük sırrı bu. Kan bağınız olmayan 100lerce , 1000lerce kişi ile aynı misyona, aynı vizyona sahip olmak. “Aile olmak” ama lafta değil gerçekten aile olmak, gerçekten çok sevmek, hep iyi olmalarını istemek. Umutsuz zamanda omzunu açmak,  basarılı zamanlarında gururdan gözyaşı dökebilmek. Eğer sen işte bunu başarabilir, dedikoduyu, nefreti, negatifliği içine sokmazsan işte o zaman başarı gelir.

Ve sana son bir tavsiye daha;

Network marketing sistemine sadece kazanç olarak bakarsan insanlara sunamazsın. Ama gerçekten sende olduğu gibi onlar içinde bir fırsat olduğuna inanırsan o zaman sunmadan yapamazsın.

Ve şunu unutma olur mu ?

“Kolay olmayacak ama buna değecek ”

bizim için mümkün olan her şey senin için de mümkün ve  olanaklı. İnan ve tutku ile çalış.

Belki başka bir yazıda yine görüşürüz.Okuduğunuz için teşekkür ederim.