Network Marketing’de Garantili Başarı İçin 3 İpucu

İyi Bir Tutum Takının

İyi bir tutum her şeyin üstesinden gelecektir. İyi bir tutum her şeye rağmen başaracaktır. Hiç kimse hiç bir şartı veya engeli olmayan bir insan olamaz, ama buna yaklaşanlar hayatın gelişeceği inancında pozitif kalmayı tercih ederek bunu başarırlar. İyi bir tutuma sahip olmaya giden ilk bileşen, eğitilebilir olmaktır. Her şeyi bildiklerine inanmayı bırakanlar, hayatlarında YENİ öğrenme metotları ve YENİ sonuçlar için bir şansa sahiptirler.

 

Daha Fazla Kişiye Anlatın.

Kötü bir gün mü geçiriyorsun? Daha fazla kişiye planı anlat. Lastikler mi patladı? Daha fazla kişiye planı anlat. Mevcut sonuçlarınız hakkında iyi hissetmiyor musunuz? Daha fazla kişiye planı anlat. Eşiniz size inanmıyor mu? Daha fazla kişiye planı anlat. ANLATIN, ANLATIN, ANLATIN, ANLATIN… sizi HERHANGİ bir zor durumdan çıkaracak, HERHANGİ bir durumda size yardımcı olacak ve sonuçlarınızı gerçekten değiştirmek için SADECE bir yol olacaktır. Sonuçlarınızı oluşturan şeylerin alışkanlıklarınız olduğunu unutmayın, bu nedenle bu alışkanlıkları değiştirin ve… DAHA FAZLA KİŞİYE PLANI ANLATIN!

 

Asla Bırakmayın.

Bu, ihtiyaçların anlaşılması ve benimsenmesi için, Garantili Bir Başarı için Network Marketing İpuçlarından biridir. Network Marketing’in nasıl yapılacağı söz konusu olunca, başarısızlığa uğrayamazsın, ya başarılı olursun ya da olamazsın. Ancak, sizi test etmek ve gerçekten neye sahip olup olmadığına bakmak için birkaç şey lazım.

Burada sizi oyundan çıkarmaya çalışacak olası bir deneyimden daha fazlası olan birkaç şey vardır:

– Üstünüzdeki kişiler ayrılabilir veya yeni bir şirkete geçebilir

– Sizin üstünüz, kişisel olarak herkese açık bir alanda sizi eleştirebilir

– Kendinizi başkalarıyla kıyaslayacaksınız ve belki de bundan bir şeyleri yapamayacağınız sonucu çıkaracaksınız, aklınızı sorgulayacaksınız . Ne kadar zaman harcadığınızı ve büyük olasılıkla gülünç olacağınızı sürekli olarak değerlendireceksiniz.

Evet, kolay olmayacak. Ancak, başarılı olmak için bu 3 Network Marketing İpucunu uygularsanız, oraya varacaksınız. Bir yıl, üç yıl, beş yıl, kaç yıl sürecek bilmiyoruz, 20 yıl sürerse ne olur, alternatif nedir? Diğer gelir kaynaklarınızla kendinize özgürlük yaratıyor musunuz yoksa saatlerce öylesine mi işlem yapıyorsunuz? Unutmayın, bırakmak, HERHANGİ bir hedefin başarısını asla hızlandırmaz.