Network Marketing’de Hiç İki Kaya Arasına Sıkışmış Gibi Hissettiniz Mi?

Kendinizi hiç sıkışmış gibi hissettiğiniz oldu mu?

Network Marketing ticareti de diğer işler gibidir. Sürekli kazanacaksınız diye bir kural yok. İşler bazen istediğiniz gibi gitmeyebilir. Bazen duraklayabilirsiniz. Bu gayet normal bir durumdur. Ancak böyle zamanlarda, hemen pes etme yoluna gitmeden önce biraz farklı düşünmeniz şarttır.

Yani, bu olduğunda, yavaşlayın ve tek bir şey yapmaya odaklanın. Kazanmanıza yardım edecek tek bir şey. O gün bir randevu ayarlayın. Bir sunum yapın. Yeni bir takım arkadaşınızla bir eğitim oturumu yapın. Sadece bir şey yapın ve ertesi gün gerçekleştirecek başka bir aktivite yapın.

Network Marketing işinizi büyütmek için her gün bir şey yaparsanız, kısa bir süre sonra yeni bir ritme girecek ve tekrar bir miktar hız kazanmaya başlayacaksınız. Bir süre sonra tekrar daha fazla etkinlik gerçekleştirebileceksiniz ve hızınız gerçekten toplanmaya başlayacak.

Bir Hız Patlamasıyla Kurtulmak
Network Marketing işimizde bir noktada hepimiz sıkışırız.

Bu durumda, bulmanız gereken şey yeni bir etkinlik, enerji ve heyecan patlamasıdır. Şiddetinizi başka bir seviyeye yükseltmek sizin bu hızın çöküşünden kurtulmasını sağlayacaktır.

Yani, haftada sadece 1 veya 2 kişiyle konuşuyorsanız, haftada 10-20 kişiye kadar yükselmeniz gerekir. Bir toplantıyı bir ay düzenliyorsanız, haftada iki toplantıya çıkın. Ayrıca kişisel gelişim patlaması da yaşayabilirsiniz. Haftada bir kitap okuyun veya birden fazla şirket etkinliğine gidin.

Ancak unutmayın, sonsuza kadar bu seviyede çalışamazsınız veya tükenmişlik nedeniyle sıkışıp kalırsınız. Yani, bir hafta veya bir ay boyunca bir enerji patlaması yaratın. Yoğunluğunuzu, sizi çökmekten koparacak kadar uzun süre kaldırın ve ardından enerjiyi geri alın.

Milyon dolar kazananlar bile sıkışabilir.

Önemli olan, sadece takıldığınız için pes etmemenizdir. Yavaşlamak ya da hızlanmak suretiyle, işleri zorlamak için en iyi yolu bulursunuz – ve ileriye doğru ilerlersiniz.