Network Marketing’de Başarıyı Yakalamak İçin Günlük Görevler

Başarılı olmak için mi mücadele ediyorsunuz?

Başarılı olmak için mi mücadele ediyorsunuz? Çalışmaya devam ediyorsunuz, ancak sonuçlar gelmiyor ve -eğer gelirse de- olmalarını umduğunuz gibi değiller mi? Endişelenmeyin! Hedeflerinize er ya da geç ulaşmanıza yardımcı olacak bir sırrımız var!

Bu sır için hazır mısın?

İşte sizi başarıya ulaştıracak garantili ipuçları:

Her gün 5-10 diyalog başlatın

Bu çok gibi mi görünüyor? Hadi parçalara bölelim.

Her seferinde yeni insanlara ulaşmak zorunda değilsiniz. Bir süredir olmayanlarla da konuşun.

İşin aslı, eğer başarılı olmak istiyorsanız, iletişimde daha iyi olmalısınız! Bizler profesyonel konuşma başlatıcılarıyız. O zaman daha aktif olun!

Takip edin

Servet takipte yatmaktadır; bunu asla unutmayın. Buna katılıyor musunuz? Networkerlerin çoğu takip etmiyor, ya da ederse de, sadece bir kez bunu yapıyor. Ancak, çoğu kişi, 5 ile 12 arasında takip süreci geçene kadar başlamıyor!

5 ila 12 kere denediğinizde, görüştüğünüz kişinin ürün veya hizmetinizi satın alacağını veya işinize katılacağını biliyor olsaydınız, insanları takip eder misiniz? Gerçekten bu kadar basit!

Ama can sıkıcı olmayın! Her gün her insanı takip etmeyin. Bu sizi çaresiz gösterir ve kimse bundan hoşlanmaz. Hatırlatıcılarınızı ayarlayın ve potansiyel iş ortaklarınızın yanıt vermediğini veya ilgisini çekmediğini görüyorsanız, takiplerinizi biraz olsun durdurun.

Daima en iyisini varsayın! Çoğu durumda zamanlamanız iyi olmaz. İnsanların hayatlarında çok fazla şey oluyor. Ancak, yeterince insanı açığa çıkarırsanız ve düzenli olarak takip ederseniz, oraya varacaksınız!

Kendinizi geliştirin

Her gün kendinizi geliştiriyor musunuz?

Başarı, öğrenilebilir bir beceridir. Bir şeyde başarılı olmayı öğrenebilirsiniz. Harika bir golfçü olmak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilir ve harika bir piyanist olmak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Bir şeyde gerçekten mutlu olmak istiyorsan, onu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Sonuç olarak, eğer zengin olmak istiyorsanız, bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Şu an nerede olduğunuz önemli değil. Nereden başladığınız önemli değil. Önemli olan öğrenmeye hazır olup olmadığınız.

Hareket edin

Her gün egzersiz yapar mısınız? İşler beynimizdeki kimyasal yapıları değiştirir ve bize endorfinleri (mutluluk hormonları) getirir. Bu yüzden daha sonra kendimizi daha iyi hissederiz. Ve iyi hissettiğimizde, daha fazla güvenimiz olur. İnsanlar bunu fark eder!

Yani spor salonuna gitmek ya da mahallede koşmak için bir yol bulun. Sonuçlar harika olacak!

 

“Hareket, kişinin fiziksel, duygusal ve zihinsel durumlarında değişiklik yaratmak için kullanılan bir ilaçtır.” – Carol Welch

 

Asıl gerçek şu ki, hiç kimse sizin işinizi kurmayacak. Siz zaman ve çaba harcamazsanız, bunu başka kimse yapmayacaktır.