Network Marketing’de Kalıcı Bir Gelir Yaratmak İçin Düşündükleriniz Doğru Mu?

Başladığımız bir işte asla başarısız olmayı istemeyiz. Network Marketing ticaretine de başlarken amacımız hiçbir zaman başarısız olmak değildir. Kendimiz geliştirmek için bakış açımız üzerinde çalışmalıyız. İşte size Network Marketing’de başarı için 4 inanılmaz ipucu:

“Network Marketing’de tüm başarıların% 80’i enerjiyle olur.”

İnsanların size karşı hissettikleri onları size yakınlaştırır ya da iter. Enerjiniz ya lehinize ya da aleyhize çalışır. Bir çan eğrisi gibi. Çok az enerji ilgisizliğe sebep olur. Çok fazla enerji ise abartılı reklamlara teşvik eder. Ortada olun ve kararlı bir şekilde enerji seviyesini yükseltin. Potansiyel iş ortaklarınız her şeyi adım adım takip edecektir.

Network Marketing’de başarı, başarıdan çok başarısızlık hakkındadır.

Doğru okudunuz. Bu endüstrideki milyonerlerin hepsinin ortak bir yanı var: Başta başarısız olmaya istekliydiler. (Bunu tekrar okuyun lütfen!) Kazanma isteğinizi inşa ederken başarısız olmaya da istekli olmalısınız. Network Marketing’de başarıyı yaratan aksaklıklar ve yıkımlara karşı istekli olun, ama hepsinden sonra kalkın ve yolunuza devam edin. Bu bir sır.

“Network Marketing’de başarı, insanları ilk olarak etkileyen, onları bilgilendiren bir sunum yapmakla ilgilidir.”

Etkiyi ne oluşturur? İnsanların neye değer verdiğine değinerek, onu artırma ümidiyle ve hayatlarında daha büyük hale gelmeyi… İnsanların hayatlarında neye değer verdiklerini bulun, ardından sunumunuzu onun etrafında şekillendirin. “Bu, çocuğunuza daha fazla zaman ayırmanıza yardımcı olacaktır.” veya “Bu, camiinize daha fazla para bağışlayabilmenize izin verecektir.” veya “Bu, geleceğiniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı garanti edecektir.”

Network Marketing’de başarı yaklaşık 2 kelime hakkındadır: Evet, yapabilirsin.

Dünyada, hiçbir şeyde gerçekten başarılı olmamış insanlar var. Çevresinde bir “Şüphe Duvarı” inşa eden ve nüfuz etmesi zor insanlar… Ama bu iki kelime etkili olabilir. “Evet yapabilirsin”, insanların kulağına müzik gibi gelen iki kelime… Birinin onlara bunu söylediğini ve birinin onlara yardım edeceğini anladıklarında, bunu yapabilirler. Şüphe Duvarı’nda bir delik açacak bir ateşi körükler ve özgürlüğe doğru yürüyebilirler.

***

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz? Bizimle deneyimlerinizi paylaşmak için yorum atabilirsiniz. Bol kazançlar…