Network Marketing’te Uyguladığınız En Kârlı Taktik Hangisidir?

Hedef etkinlikleri çim gübresine benzer.

Network Marketing’de uygulanabilecek tatikler için bir sürü fikir yürütebiliriz; bazıları işe alımı düşünebilir, bazıları sosyal medya olduğunu düşünebilir, bazıları da kopyalamayı düşünebilir. Hepsi YANLIŞ!

 

Kaçırılan Etkinliklerin Gerçek Maliyetini Anlamak

Motive ve kendine yeterli olmayan ekip üyelerine sahip olman sana neye mal olur?

Motive ve kendine yeterli olmayan ekip üyelerine sahip olman sana neye mal olur? Arkanızı iki saniye döndüğünüzde işinizin durmasının maliyeti ne kadardır? Yavaş büyüme, kaçırılan ikramiyeler ve kendine güvenin azalmasının maliyeti nedir? Network Marketing’de yapılan en büyük hata, çok az sayıda etkinliğe katılmaktır. Zaten bu,sahip olduğunuz kişilerin ilhamını da bitirir.

 

 Kalıcı etkiler

Hiçbir bitkiyi ya da çimlerinizi gübrelemek zorunda kaldınız mı?

Hiçbir bitkiyi ya da çimlerinizi gübrelemek zorunda kaldınız mı? Gübre torbasını ilk açtığınız zaman, çimlerin üzerinde inanılmaz derecede ince bir tabaka halinde yayılan bir grup küçük küçük topaklar vardır. Şu düşünce aklınızdan geçer, “Bu ne yapabilir ki?” Hedef etkinlikleri çim gübresine benzer. İlk bakışta, gerçekten ihtiyacınız olan şeyle ilişkili olmayan bir grup küçük bilgi kütüğü gibi görünürler. Ama sonra, olaydan üç ay sonra, arkanızı dönüp ve kontrol ettiğinizde görürsünüz. Etkinliğe katılan ekibinizin üyelerinin daha üretken, daha karlı ve çılgın gibi bonuslar topladığını görürsünüz. Daha sonra bir hedef etkinliğinin ekibiniz için gübre olduğunu fark edersiniz. Artık etkinliklerinizi desteklemeden başka bir sezon geçmeyecek.

 

Kanıt burada

 Networkerların % 95'i, etkinliklerin katılımcılara giderek daha fazla dijital dünyada şahsen bağlantı kurmaları için değerli bir fırsat sağladığına katılıyor.

Network Marketing Milyonerlerinin %80’i,  etkinliklerin ekibinin başarısı için KRİTİK olduğuna inanmaktadır. Networkerların %31’i, etkinlikleri teşvik ederek gelirlerinin % 87’sini oluşturmaktadır. Networkerların % 95’i, etkinliklerin katılımcılara giderek daha fazla dijital dünyada şahsen bağlantı kurmaları için değerli bir fırsat sağladığına katılıyor.