Network Marketing Ustalarından Basit Ama Güçlü Sırlar

Network Marketing’de başarı için göz önünde bulundurmamız gereken noktalar vardır. Bunları ustaların dilinden birlikte öğrenelim:

 

Network Marketing Uzmanları Hedef Pazarını Bilir.

Sizin için küçük iş fırsatlarına en uygun kitlenizi anlamanız GEREKİR. İhtiyaçları ile irtibat halinde olmalısınız. Onları yaşamlarını daha iyi hale getirmek için neyin tahrik ettiğini bilmek zorundasınız. Onların hayatlarındaki istedikleri hakkında bilginiz olmalı.

Onların “Neden”i Hazırdır.

Bu çok önemli. Nedeniniz sizin en büyük itici gücünüzdür. NEDEN harekete geçtiğiniz ve bir Networkere dönüştünüz? Nedeniniz ailenizle daha çok ilgilenebilmek, finansal özgürlük ya da zaman özgürlüğü olabilir. Yalnızca güçlü olduğunuzdan emin olun ve görebileceğiniz bir yere yazdığınızdan emin olun. Çünkü “Neden”leriniz olmadan kısa sürede negatif olursunuz.

 

Network Marketing Uzmanları, Ailenizi ve Arkadaşlarınızı Takip Etmeniz gerektiğini bilir.

Çoğu Network Marketing liderinin yaptığı ilk şeylerden biri, onlara katıldığınızda, tüm ailenizin ve arkadaşlarınızın bir listesini oluşturmanızı istemektir. Böylece ev tabanlı iş fırsatınızı, onlarla daha güçlü ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bu isimler listesi sizin sıcak pazarınız olarak adlandırılır. Uzun vadeli bir gelir oluşturmanın en  önemli noktası burasıdır.

 

Ustalaşmak İçin SADECE Birkaç Pazarlama Stratejisini Seçerler.

Bir seferde çok fazla sayıda pazarlama stratejisini gerçekleştirmeye çalışmakla kendinizi boğmamalısınız. Herhangi bir Network Marketing işinde, üstesinden gelmek için bir öğrenme eğrisi vardır, bu yüzden sabırlı olun ve bekleyin. Cesaretiniz kırılabilir, ancak başarınız azim ve hırs yoluyla kazanılacaktır. Stratejinizi öğrenmek için çaba harcayın. Hiçbir şey size altın tepside sunulmayacak. Bu bir ticaret ve bu ticaretin kurallarını öğrenmek bizim sorumluluğumuzda.

 

Network Marketing Profesyoneli ASLA Kendini Eğitmeyi Bırakmaz.

SİZ DE kendinize her gün çalışmak için zaman ayırmalısınız. Günümüzün pazarlama ağı dünyasındaki en iyi liderleri de ve üst gelirlileri de en iyi öğrenenlerdir. Bu Network Marketing profesyonelleri, günlük kendini geliştirme ritüelleri ile hevesli okuyuculara dönüşmüşlerdir. Bu liderlerden herhangi birini araştırırsanız, büyük bir kitaplığı olan başarılı okuyucular olduklarını keşfedeceksiniz.

 

Hiç pes etmezler!

Network Marketing’de SADECE bir şekilde başarısız olursunuz, PES EDEREK! Bu klişe olabilir, ama doğrudur. Bırakmak, pes etmek en kolayıdır. Sorumluluğunu bırakmaktır. Ne olursa olsun devam etmelisin. Herkes hayal kırıklığına uğrayabilir, düşebilir; ama kazananlar hep tekrardan ayağa kalkmayı başaranlar olmuştur. Bugünün başarılı Network Marketing uzmanları network yolculuklarının bir anında pes etmeyi akıllarından geçirmiş olabilir, ama bunu yapmadılar, bu yüzden şimdi oldukları yerdeler… En yüksek kazananların arasında!