One More International firması 30 Eylül 2014 tarihinde kurulmuş olup, yerli network marketing şirketleri arasındadır.

One More International firması 30 Eylül 2014 tarihinde kurulmuş olup, yerli network marketing şirketleri arasındadır. Kurucusu Mustafa Erdil olup, firma 8 Haziran 2016 tarihinde ise Avrupa’daki faaliyetlerini başlatmıştır.

One More International nedir
One More International kurumsal kimliği
One More International ürünleri
One More International katolog
One More International giriş
One More International kazanç planı
One More International hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Doğrudan Satış sektörü, 2018 senesi itibariyle 195 milyar doları aşan bir büyüklüğe ulaşmıştır. Her gelir grubundan insanlar için ek gelir veya kendi işini kurabilme gibi başlıca iki konuda bireylere bir umut ışığı olmuştur.

Son yıllarda tüm dünyada hissedilen ekonomik krizler, insanları yeni arayışlara yönlendirmektedir. Tek bir gelir kaynağı artık insanların ihtiyaçlarını karşılama noktasında yetmemektedir. İnsanlar da alternatif gelir oluşturmak için özellikle iş saatleri dışında ek iş aramaktadır.

Networkokulu.net olarak özellikle sağlık bantları alanında liderliğe oynayan One More International doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları  One More International ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için www.onemoreinternational.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

One More International nedir

One More International nedir sorusu firma hakkında bizlere en çok gelen sorular arasındadır. One More International yerli network firmalarından olup, sağlık bantları ve vitamin hapları gibi ürünleri bulunmaktadır. One More International firması 30 Eylül 2014 senesinde kurulmuş olup merkezi İstanbul’dadır. Avrupa’daki merkezi ise sitesinden edindiğimiz bilgilere göre Hollanda’da bulunmaktadır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

One More International kurumsal kimliği

One More International kurumsal kimliği hakkında ayrıntılı bilgiye firmanın resmi internet sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Tüzel kişilik kazanarak Türkiye’deki faaliyetlerine başlama tarihi 30 Eylül 2014, Avrupa’daki faaliyetlerine başlama tarihi ise 8 Haziran 2016’dır.

One More International network marketing şirketinin kurumsal kimliği hakkında şunları belirtmiştir; “One More International olarak, network amrketing sektöründe, Türkiye merkezli doğan ilk global ticaret fırsatıyız, bu durumdan gurur duyuyoruz.  2014 senesinde faaliyetlerini başlatmış olan One More International, altyapısının yanında güçlü takımı ile, önümüzdeki zaman diliminde network marketing sektörü içerisinde köşe taşı olacaktır.”

One More International ayrıca ek gelir ve insanların kendi işlerini kurmaları konusunda da bazı noktaların altını çizmektedir. “Günümüzde iş alanında, bireyler sabit bir gelir elde etmek için, bütün zamanlarını belirli bir yerde, çalışmak için harcarlar. One More International, bireylere kendine özgü ve kusursuz kazanç planı ile düzenli bir şekilde pasif gelir kazanma imkânı sağlamaktadır.” “Hiçbir zorunluluk şartı aramadıklarını” söyleyen firma, “bizlere katılın ve artık kendinizi zengin edin. Başkalarını değil…!“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

[nav id=”ürünleri”]

One More International ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

One More International ürünleri hakkında şu bilgilere ulaştık. One More International ürünleri arasında uyku düzenleyici, kilo kontrolü için bantlar ve sağlık bantları bulunmaktadır. One More International ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”katolog”]

One More International katolog

One More International katolog hakkında ayrıntılı bilgi için firmanın resmi internet sitesinden bilgi alabilirsiniz. Ya da One More International katolog için şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”giris”]

One More International giriş

One More International giriş yapma  konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, One More International network şirketi ile sitesi üzerinde bulunan iletişim kısmından irtibata geçebilirsiniz. Ya da One More International giriş konusunda, firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”kazanc”]

One More International kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

One More International kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadık. One More International kazanç planı ile ilgili sorularınız için lütfen firma ile  iletişime geçiniz. Ya da şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”soru”]

One More International hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Firmalar hakkında sıkça sorulan sorular

One More International’e Nasıl Katılabilirim?

One More International ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden One More International’e Katılmalıyım?

One More International’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

One More International’e Güvenebilir Miyim?

One More International’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

One More International hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)