Network Marketing Şirketleri: NWORK

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirket İncelemeleri: NWORK

1 – Kurumsal Kimlik;

Nwork International, Türkiye’de kurulmuş ve uluslararası pazarda çalışmaları olan, merkezi İstanbul’da olan bir Türk Network Marketing firmasıdır.

merkezi İstanbul’da olan bir Türk Network Marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Temelleri 2009 yılında atılan NWORK International, 7 yıllık profesyonel bir çalışmanın sonucunda 2016 yılı başında kurulmuştur. Şirketimiz gayrimenkul, turizm ve ticari birkaç alanda faal olan profesyonel bir ekip tarafından, yüksek bir yatırım maliyeti ile sektöre girmiştir.

Ana felsefe olarak önce kazandırıp, sonra kazanma ilkesini benimseyen firmamız, çalışma sistemi olarak kendisine NETWORK MARKETING pazarlama metodunu seçmiştir. Dünya’da ve ülkemizdeki belli başlı tüm sistemler incelenmiş, distribütörlerin kaybettiği ve kaybedildiği noktalar tespit edilerek, ortaya kusursuz bir çalışma planı çıkarılmıştır.

Ürün ana grubu olarak, mucizevi bitki ‘ÇÖREKOTU (NIGELLA)’ndan faydalanılmıştır. Firmamız, bu mucizevi ve çok övgülere layık olmuş bitkinin, dünyadaki en büyük üretici, dağıtıcı ve satıcısı olmaya adaydır. Bu hedefine emin adımlarla ve hergün daha kararlı yürümektedir. Ayrıca arı ürünleri ve sağlığa yararlı birçok bitkiden, ürün üretiminde faydalanılmaktadır.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Kahve Grubu, Gıda Takviyeleri, Kişisel Bakım

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Bu sisteme herkes kayıt olabilir mi?

18 yaşından büyük herkes nwork sistemine kayıt olabilir.

Siparişi verdikten sonra ödemeyi nasıl yapacağım?

Sistemden kredi kartınız ile veya hesap numaralarımıza havale yaparak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl distribütör olabilirim?

Şirketimizin sunmuş olduğu ücretsiz başlangıç eğitimine katıldıktan sonra Distribütör Başvuru Formunu doldurup, kimlik fotokopiniz ve 1 adet vesikalık fotoğrafınız ile birlikte sponsorunuza veya şirketimize teslim etmeniz gerekmektedir. Distribütörlük için gerekli başlangıç paketi satın alındıktan sonra kaydınız açılacaktır.

Distribütör olmadan sipariş verebilir miyim?

Evet. internet sitemiz üzerinden sisteme kayıt olup, indirimli ürün alma hakkından faydalanabilirsiniz.

Alt üye ve primlerimi nasıl göreceğim?

Tüm distribütörlerimize www.nworkinternational.com sitemizden kendilerine ait hesap yönetim sayfası açılacaktır. Bu sayfadan kariyerlerinin, alt ekiplerinin ve primlerinin takibini yapabileceklerdir.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Nakit • Kredi Kartı • Banka Havalesi olarak ödeme imkanları mevcuttur.

Prim ödemeleri nasıl yapılır?

Prim ödemeleri ise her ayın 25’sinde banka hesaplarınıza yatırılmaktadır.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Sürat Kargo ile anlaşmamız vardır.

Eğitim ve organizasyonlarınız ücretli mi?

Şirket eğitim ve organizasyonlarında misafirlerimizden ücret talep edilmemektedir.

Önemli not:

Nwork International hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?