Ülkemizde faaliyet göstermekte olan  doğrudan satış firmalarından Oriflame, İsveç merkezli olarak  kurulmuştur.

Oriflame Türkiye’de faaliyet göstermekte olan, ürünlerinde doğal bileşenler kullanarak ürünlerini geliştirmek için hayvanlar üzerinde test yapmamaya özen gösterdiğini belirten yabancı network marketing firmalarındandır.

Oriflame nerede kurulmuştur?
Oriflame kurumsal kimliği
Oriflame ürünleri
Oriflame katolog edinmek
Oriflame kazanç planı
Oriflame üyesi olmak hakkında
Oriflame hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Doğrudan satış sektörü, özellikle son yıllarda tüm dünyada kendini iyice hissettiren ekonomik krizler nedeniyle insanlar tarafından tercih edilmektedir. Çünkü çalışma ve maaş düzenin hep aynı olması, enflasyonun hep artması insanları ek gelir arayışlarına sürüklemektedir.

Networkokulu.net olarak  özellikle kişisel bakım ve güzellik, kozmetik ve gıda takviyeleri alanında kalite haline gelmiş Oriflame network marketing firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Oriflame ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için oriflame.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Nerede kurulmuştur?

Çok katlı pazarlama olarak da bilinen network marketing bir pazarlama yöntemi olup, Amerika’da başlamıştır. Ancak Avrupa’da da bu alanda firmalar adlarını duyurmaya başlamışlardır. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan  doğrudan satış firmalarından Oriflame, İsveç merkezli olarak  kurulmuştur. Şuan 60’dan fazla ülkede bağımsız temsilcilere sahip bir network firması haline gelmiştir.

Network sektörünün getirilerinden biri de hiç kuşkusuz karşılıklı yardımlaşmadır. Bir firmada başlamış olmanız tek başınıza network yapacağınız anlamına gelmemektedir. Üst basamaktaki insanların sizlere yardım etmesi, bilgi ve birikimlerini sizlerle paylaşması demektir.

Aynı zamanda şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, gerek müşterilerinin gerek bağımsız temsilcilerinn kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

ORIFLAME kurumsal kimliği hakkında

Kurumsal kimlik;

Oriflame network marketing şirketi, sitesinde yayınlamış olduğu “tarihçemiz” kısmında da belirttiği üzere 1967 yılında İsveç’te kurulmuştur. Onlarca ülkede aktif olarak satış yapan satış temsilcilerine sahiptir.

Oriflame firması üç temel değeri için birlikteliği, ruhu ve tutkuyu anlatmaktadır. Sadece rekabetçi iş ortamında liderliğe oynamayıp aynı zamanda dünyanın da iyi bir yer olmasına yardımcı olacaklarını belirtmiştir.

Birliktelik hakkında firma, açıklamasında takım çalışmasının öneminden bahsetmiştir. Takım olabilmenin ne demek olduğunu, “birlikte başarmak, tek başına çalışmaktan çok daha ödüllendiricidir.” Cümlesiyle anlatmıştır.

Ruh hakkında ise kazanmak için hareket edenlerin asla pes etmeyenlerden, yapabilirim ruhuna sahip insanlardan oluştuğunu belirtmiştir.

Tutku konusunda ise firma, dünyayı değiştirme gücüne sahip insanların tutkulu insanlar olduğunu vurgulamıştır. Tutkulu insanların yaptıkları işi sevdiklerini ve en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını da ayrıca belirtmiştir.

Hayallere inanıyoruz diyen Oriflame bu konuda; “her hayal kişilerin kendine özgüdür. Biz firma olarak dünyadaki herkesin hayal ve hedeflerine değer veriyoruz.” demiştir.

“ Güzelliğiniz de hayalleriniz kadar özeldir ve size özgüdür” diyen firma, insanların iyi göründüğü zaman kendilerini daha iyi hissettiklerini söyleyerek kişisel bakım ve kozmetik ürünlerine atıfta bulunmuştur.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”ürünleri”]

Oriflame ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Oriflame ürün kategorileri sekiz ana başlıkta toplanmıştır. Makyaj malzemelerinden Parfümeri kokulara, kişisel bakımdan kozmetik sektörüne, erkek bakım ürünlerine kadar bir çok çeşit ürün ve türevlerini bulabilirsiniz. Özellikle cilt bakımı, makyaj ürünleri, parfümeri, erkek ve bayan bakım, gıda takviyeleri alanında geniş içeriklere sahiptir.

[nav id=”katolog”]

Oriflame katolog hakkında;

1967 senesinde kurulan Oriflame uzun zamandır ülkemizde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın katalogları hakkında bilgi almak için resmi internet sitesinden bu kataloglara ulaşabilirsiniz. Veya Firmaya bağlı bağımsız temsilcilerle de iletişime geçerek aylık olarak çıkan bu kataloglara siz de sahip olabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Oriflame kazanç planı hakkında

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bilgilendirmeyi kazanç fırsatları bölümünden bulabilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi için Oriflame firmasına bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”üye”]

Oriflame üyelik olma hakkında

Firmaya üye olmak hakkında, Oriflame şirketinin resmi sitesinde sıkça sorulan sorular kısmında geniş bir açıklama yapılmıştır. Buna göre; “Oriflame Danışmanı” olarak nitelendirilen üyelik için sadece 18 yaşını doldurmuş olmanız ve Oriflame üyelik kayıt  ol formunu doldurmanızın yeterli olduğunu belirtmiştir.

[nav id=”soru”]

Oriflame hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Oriflame’e Nasıl Katılabilirim?

Oriflame ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Oriflame’e Katılmalıyım?

Oriflame’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Oriflame’e Güvenebilir Miyim?

Oriflame’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Oriflame hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)