Network Marketing Sorular Ve Yanıtlar – En Büyük Hata Nedir?

Aslında bu işin kendi içerisindeki kuralları görmezden geldiğimiz için, yaptığımız birden çok hata var.

Network Marketing’e başlamak isteyen, sunum alan veya başlamış olan hemen hemen herkesin kafasını kurcalayan soru, bu ticarette yapılan en büyük hatanın ne olduğu ile alakalıdır. Aslında bu işin kendi içerisindeki kuralları görmezden geldiğimiz için, yaptığımız birden çok hata var. Ama bunlardan bir tanesi var ki, bu noktayı atlamamız tüm kariyerimizi etkileyecek, hatta deyim yerindeyse başlamadan bu işten soğumamıza neden olacaktır.

Peki nedir bu nokta?

Bu nokta beklentilerimizi doğru ayarlamakla ilgilidir. Birçok insan aslında yanlış başlamıyor, kişilerin işi yanlış tanıtmasından dolayı, yanlış beklentilerle bu ticarete başlıyorlar. Bu durum da insanların 3-5 kişiyle konuşup, onlardan “Hayır” duyduktan sonra, hemen networku bırakmalarına sebep oluyor.

Beklentileri başta doğru ayarlamak, kişilerin bakış açılarını doğru ayarlamak belki size en büyük liderinizi kazanma fırsatını sunacaktır. Ek gelire ihtiyacımız olduğu için hemen para kazanmak istiyoruz. İnsanlara bakış açısı vermeyi, işin doğru kısımlarını anlatmayı es geçiyoruz. Bu da yine kendi ticaretimize zarar veriyor.

Network Marketing ticareti için belki de bel kemiği diyebileceğimiz nokta olan “beklentileri doğru ayarlamak” konusunu asla atlamamalıyız. Çünkü bu sektör de her işte olduğu gibi öğrenmeyi, çalışmayı ve sabır etmeyi gerektirir.

Son olarak;

Networkerlerin yaptıkları hatalar konusunda sitemizden yazılara bakabilir ( Network Marketing’de Ölümcül 10 Hata – Eric Worre ), Youtube kanalımız Network Okulu Tv’den daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

***

Bu video sorularınıza yanıt verdi mi? Sizler de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi, yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.