Seni Milyoner Yapan Şey Seçimlerin: SUSAN SLY

Ya Pes Et Ya Da Zirveye Çık – SUSAN SLY

Ödüllerime bakmış ve “bu kadının her şeyi var” diye düşünmüş olabilirsiniz. Ama bu her zaman böyle değildi. 2000 yılında bana MS teşhisi kondu, evliliğim paramparça oldu, işimi kaybettim ve evsiz kaldım. Kayınbiraderimin salonundaki koltuğunda yaşıyordum. Hayatımın fazla mütevazı bir evresinden geçiyordum, özellikle üç yaşındaki bir kız çocuğuyla yaşamak için.

Ya Pes Et Ya Da Zirveye Çık - SUSAN SLY

Yıllar sonunda, bu çöküş noktasında ya pes edeceğimiz ya da bu noktadan çok daha iyi bir konuma azmimizle gelebileceğimizi anladım.

Ben, hayatımda ikincisini seçtim. Ve bu hiç de kolay değildi. Aslında, zaman zaman çok zordu. Zihnimde büyük değişimler, kaostan kurtulmak ve cesur kararlar vermekle hayatımı değiştirdim. Bugün, bir yazar, konuşmacı, başarılı bir girişimci, 6 kez Boston Maratonu bitiricisiyim, büyük aşkımla evliyim ve beş çocuğum var. EVET, BEŞ ve mutlu çocuklar.

SUSAN SLY mükemmel bir aileye sahip

Biliyorum – muhtemelen birisinin hastalıktan, kırgınlıktan ve parasızlıktan nasıl daha fazla tesadüfi bir varoluşa ulaştığını ve işimin katalizörünün ne olduğunu merak ediyorsunuz ben, insanların daha üretken olmalarına yardım etmek konusunda tutkuluyum, böylece onlar da gülünç bir şekilde de olsa dopdolu bir hayat yaşamayı başarabiliyor.