Siberian Wellness, Rusya’nın önde gelen kozmetik firmalarından olup, 1996 senesinde kurulmuş ve ülkemizde faaliyet gösteren yabancı Network Marketing şirketleri arasındadır.

Siberian Wellness, Rusya’nın önde gelen kozmetik firmalarından olup, 1996 senesinde kurulmuş ve ülkemizde faaliyet gösteren yabancı Network Marketing şirketleri arasındadır.

Siberian Wellness nerede kuruldu
Siberian Wellness kurumsal kimliği
Siberian Wellness katolog
Siberian Wellness ürünleri
Siberian Wellness kazanç planı
Siberian Wellness hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Ülkemizin içerisinde bulunduğu konumu, nüfusunun genç olması ve Ortadoğu, Balkanlar ve Kafkasya içerisindeki nüfus yoğunluğu gibi sebepler Türkiye’yi Network Marketing şirketlerinin gözbebeği ülkelerden biri haline getirmiştir. Nitekim ülke sınırları içerisinde kurulan Doğrudan Satış şirketlerinin yanında uluslararası arenada da kendini kanıtlamış birçok firma ülkemizde faaliyet göstermektedir. Bunlardan birisi de Rusya merkezli kurulmuş olan Siberian Wellness doğrudan satış şirketidir.

Networkokulu.net olarak  özellikle kozmetik ve cilt bakım alanında liderliğe oynayan doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Siberian Wellness ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için tr.siberianhealth.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Siberian Wellness nerede kuruldu?

Siberian Wellness nerede kuruldu gibi sorular çokça gelmektedir. Şirket Novosibirsk /Rusya merkezli olarak kurulmuş, ülkemizde faaliyet gösteren yabancı network şirketlerindendir. Kurucuları Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev’dir.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Siberian Wellness kurumsal kimliği

Siberian Wellness kurumsal kimliğine baktığımızda, Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev tarafından kurulmuş olan, cilt bakım, saç bakım ve kozmetik kategorilerinde ürünleri bulunan yabancı network firmasıdır.

Siberian Wellness sitesinde belirttiği üzere iki genç girişimci tarafından 1996 senedinde kurulmuştur. Başlangıçta 3 adet ürünü olan firma, o dönemde ithal ürünlerin revaçta olmasına rağmen kendilerinin yerli ürün odaklı çalıştıklarını ve 5 sene gibi kısa bir süre içerisinde firmanın bünyesinde 368 çeşit ürün ortaya çıkardıklarını, firmanın o dönemde cirosunun 50 milyon doların üzerinde olduğunu belirtmişlerdir.

Yine firmanın sitesinde belirttiği üzere 1999 yılında firmada ilk üretim hattı çalışmaya başlamış, 2001 senesinde bilimsel inovasyon merkezi açılmış, 2004 senesinde uluslararası pazarda ürünleri artmaya ve talep görmeye başlamıştır.

2007 senesine gelindiği zaman şirkete ait bilimsel araştırma merkezi kurulmuş ve aynı tarihte ilk patentleri de almışlardır.

Siberian Wellness bugün Rusya’da 51 şehirde ve 59 şubede faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca dünya genelinde 20’den fazla ülkede temsilcilikleri bulunmakta, 60’tan fazla ülkeye de ürünler göndermektedir.

Almanya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Rusya, Kazakistan, Moğolistan, Vietnam, Türkiye, Sırbistan, Polonya, Ukrayna, Belarus, Moldova, Azerbaycan, Tacikistan, Kırgizistan, Özbekistan,  ABD, Meksika’da şirketin temsilcilikleri bulunmaktadır. Pazarlama ilkelerinin açık ve şeffaflık olduğu belirten firma, “bize nasıl gelirseniz gelin sizi seviyoruz” demiştir.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”ürünler”]

Siberian Wellness ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

‘Siberian Wellness’ ürünleri takviye edici gıda, cilt bakımı, saç bakımı, ağız bakımı kategorilerindeki ürünlerden oluşmaktadır. ‘Siberian Wellness’ Kurumu Başkanı Tatyana Gorokhovskaya ve Bilimsel İnovasyon Merkezi Yöneticisi Yury Gichev yaptıkları açıklamada şunları belirtmişlerdir.“Doğrudan satış, geleceğin ve sizin geleceğinizin ticareti olduğu konusunda en ufak bir şüphemiz yok, inancımız tam ve bunun için seviniyoruz. Siberian Wellness şirketinin bir parçası olduğunuz için mutluyuz.”

[nav id=”ürünler”]

Siberian Wellness katolog

Siberian Wellness katolog konusunda firmanın internet sitesinden firma ile irtibata geçebilirsiniz. Veya firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek Siberian Wellness katolog ve şirkete üyelik için daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”kazanc”]

Siberian Wellness Kazanç Planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Siberian Wellness Kazanç Planı hakkında birçok soru gelmektedir. Siberian Wellness Kazanç Planı hakkında firmanın sitesinde herhangi bir açıklama bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firma ile irtibata geçebilir veya üyeleri ile iletişime geçerek Siberian Wellness kazanç planı ve Siberian Wellness üyelik hakkında bilgi edinebilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”soru”]

Siberian Wellness hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Siberian Wellness‘e Nasıl Katılabilirim?

Siberian Wellness ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Siberian Wellness’e Katılmalıyım?

Siberian Wellness’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Siberian Wellness’e Güvenebilir Miyim?

Siberian Wellness’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Siberian Wellness hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)