Merkezi Çin’in Tianjin kentinde bulunan Tiens, ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing firmalarındandır.

Tiens network markting şirketi Tiens Group olarak da bilinmektedir. Merkezi Çin’in Tianjin kentinde bulunan Tiens, ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing firmalarındandır.

Tiens nedir?
Tiens kurumsal kimliği
Tiens ürünleri
Tiens katolog
Tiens kazanç planı
Tiens hakkında Network Okulu’na gelen sorular ve yorumlar

Tiens network marketing şirketi, Li  Jinyuan tarafından kurulmuştur. 1995 senesinde kurulan şirket, 1997 senesinde ise uluslararası pazara adım atmıştır. Ülkemizde faaliyet gösteren pazarda iddialı yabancı network marketing şirketlerindendir.

Networkokulu.net olarak  özellikle gıda takviyeleri ve cilt ve kişisel bakım alanında liderliğe oynayan doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Tiens ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için tiens.com.tr  adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Tiens nedir?

Tiens Group, Çin’de yaklaşık olarak bir kilometre karelik bir alanda bulunan TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı içerisinde yaklaşık 7 milyar Yuan yatırım gerçekleştirmektedir. Bu  park içerisinde ürün üretimi, konaklama endüstrisi, ürün üretimi, biyolojik ağlık çalışması, ürün ar-ge çalışmaları çin işletmeler bulunmaktadır. Tiens, ürünlerini doğrudan satış sistemiyle satmakta olan bir firmadır ve Tiens Group bünyesinde faaliyet göstermektedir.

kaynakları, ürün, finansman ve IT desteği sağlanır. Ayrıca TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı “kusursuz sağlık ve endüstri grubu” anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir ve Tiens Group’un gelişimi için daha fazla fırsat sunmaktadır.

Tiens Group “toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan” şirket felsefesiyle sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. Tiens Group sosyal yardımlaşma ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.5 milyar Yuan’ı aşan miktarda bağış yapmıştır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Tiens kurumsal kimliği

Tiens kurumsal kimliği konusunda, firma resmi sitesinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda şu noktalara değinilmektedir. Yüksek kalitede iş gücü ve iyi düzenlenmiş yönetim ile birlikte hareket eden profesyonel yetenekler, Tiens Group’un uluslararası arenada amaçlarına ulaşma konusunda katkıda bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, uluslararası yönetim ekibi, araştırma, yenilik ve profesyonelliği benimsemiş binlerce kişiden oluşmaktadır. Bu ekibin %35’lik kesimi, yüksek lisans ya da akademik  düzeyde dereceye sahiptirler.

Benimsediği felsefeler; Düzeyli yönetim ve hizmet, sadece işe yönelik odaklanma”, “alternatif teoriler ve yeni değişiklikler”, “tüketim zengin yapar, uygulama ve tüketim ise daha da zengin yapar”’dır.

Tiens, Çin milli sektörün gelişiminde önemli bir yere sahip olduklarını belirten firma, dünyada ilk 500 şirket arasında yer almanın da gururunu yaşadıklarını vurgulamışlardır.

Tiens network şirketi kendine hedef olarak şu noktayı belirlemiştir; global müşterilere kaliteli ürün, eğitim ve iş imkanları sunmak, hayat standartlarını yükseltmek ve toplumu daha uyumlu hale getirmektir.

Tiens network firması marka stratejisi olarak da;  tek dünya, tek aile stratejisini belirlemiştir.

Tiens stratejik marka değeri konusunda ise şu noktalara vurgu yapmaktadır: en iyi inovasyon, en üst düzeyde sorumluluk sahibi olmak ve müthiş bir ekip çalışması

Tiens marka sloganı için ise; uyum, bütünlük ve başarı felsefesini benimsemektedir.

Tiens Group’un şirket felsefesi ise dikkat çekicidir: kişilerin sağlığını daha iyi standartlara taşıyarak topluma katkı sağlamaktıır.

Tiens network şirketi ruhu için ise şu noktalara değinmiştir: Çin’e hizmet veren endüstri, daha iyi bir nokta için çaba göstermek, ahenkli bir birliktelik, ve her şeye rağmen heyecanla bağlılık.

Tiens firması kalite prensipleri şunlarır: Kişilerin sağlığını korumak konusunda başka firmalara dailham verici olmak, teknik inovasyonun farkına varılması açısından firma olarak köşe taşı olmak, sürekli olarak gelişim sağlanmasına ilişkin yöntemlerin ortaya konması ve müşteri memnuniyeti.

[nav id=”ürünleri”]

Tiens ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Tiens ürünleri özellikle besin takviyeleri (gıda takviyeleri olarak da geçmektedir), kişisel bakım ve cilt bakım ve sağlıklı yaşam ürünlerinden oluşmaktadır. Tiens ürünlerinin özellikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız firmanın resmi sitesinden daha geniş bilgi edinebilirsiniz.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”katolog”]

Tiens katolog

Tiens katolog hakkında firmanın resmi internet sitesinde bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak daha ayrıntılı bilgi için Tiens şirketinin sitesindeki iletişim kısmından firma ile irtibata geçebilirsiniz. Ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek Tiens katolog hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”kazanc”]

Tiens kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Tiens kazanç planı hakkında şirketin resmi sitesinde herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Tiens kazanç planı ile ilgili bilgi almak için firma ile yada Tiens firmasına bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

Tiens hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Tiens’e Nasıl Katılabilirim?

Tiens ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Tiens’e Katılmalıyım?

Tiens’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Tiens’e Güvenebilir Miyim?

Tiens’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden yorumları okuyabilir ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

TIENS hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz. (*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)