Viaveta 2018 senesi itibariyle ülkemizde network marketing pazarlama yöntemiyle faaliyetlerine başlamıştır.

Viaveta 2018 senesi itibariyle ülkemizde network marketing pazarlama yöntemiyle faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde etik olmayı, müşteri odaklı olmayı, ekip çalışmasını ve yenilikçi olmayı başlıca değerleri olarak sayan Viaveta network marketing şirketi “İyi, en iyinin düşmadınır.” Diyerek sektör içerisinde liderliğe oynadıklarının da altını çizmiştir.

Viaveta nerede kurulmuştur?
Viaveta kurumsal kimliği
Viaveta ürünleri
Viaveta katolog
Viaveta kazanç planı
Viaveta hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Doğrudan satış hakkında internet üzerinde birçok yorum bulabilirsiniz. İnternete network marketing yazınca karşınıza çıkacak olan ilklerden biri dolandırıcılık ile ilgili haberler olacaktır. Sektörü araştırmak istiyorsanız, sadece insanların yaptıkları yorumu dikkate almak sizin için belki de fırsat sayılacak bir noktayı atlamanıza neden olabilir. Tanıtım aldıktan sonra güzel bir araştırma yapmayı ve ondan sonra değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Networkokulu.net olarak, teknoloji, sağlık ve kozmetik ürünleri alanında liderliğe oynayan Viaveta doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Viaveta girişimci girişi hakkında,  üyelik, sık sorulan soruları, Viaveta ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için viaveta.com.tr adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Viaveta nerede kurulmuştur?

Viaveta firması nerede kurulmuştur sorusu bize gelen sorular arasındadır. Viaveta firmasının sitesinde bulunan açıklamalar doğrultusunda firmanın Türkiye merkezli olarak kurulduğu ortaya çıkmaktadır. Sitesinde yapılan açıklamada 54 farklı ülkede 100 bini aşkın büyüklükte bir topluluğa hitap etmekte olup, Afrika, Avrupa ve Asya pazarlarında daha ağırlıklı olmak üzere, global ölçekte ürün ve hizmetlerini pazarlamaktadır.

[nav id=”kimlik”]

Viaveta kurumsal kimliği

Kurumsal kimlik

Viaveta kurumsal kimliği hakkında şunları belirtmiştir;

Viaveta network firması ağ pazarlama alanında lider marka olmak adına 100 binden fazla büyüklükteki bir topluluğa ürün ve hizmet sunmaktadır. Ürün ve hizmetleri arasında, sağlık, kozmetik ve teknoloji paketleri bulunmaktadır. Pazarlarının daha çok Avrupa, Asya ve Afrika olduğunu fakat ürün ve hizmetlerinin tüm dünyaya hitap ettiğinin altını çizmektedir.

Viaveta şirketi, yetenek ve başarıyı ödüllendirdiğini bu sebeple daha güçlü ve yetenekli bağımsız temsilcilerin buluştuğu, birleştiği ve tek amaç için mücadele ettikleri bir ailedir.

Viaveta firması olarak eğitime ve gelişime çok önem verdiklerini, her sene sistemli bir şekilde kişisel gelişim, liderlik, yöneticilik ve girişimcilik alanında ülkemizde ve dünyanın farklı ülkelerinde etkinlikler düzenlediklerini söylemiştir.

Viaveta network marketing firması, sağlık, kozmetik ve teknoloji alanlarında faaliyetlerini yürütmektedir.

Bu alanlara kısaca bakacak olursak,

İdeal beden ve yaşlanmayı geciktirme (anti aging) gibi ürünlerimizle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hayat standartlarını arttırmalarına yardımcı oluyoruz.

Kozmetik alanında olmamızın nedeni, alımlı ve güzel görünmek herkesin arzusu ve herkesin hakkı sloganı ile ürün ve hizmetlerimizi alanların kendilerini iyi hissetmelerini amaçlıyoruz.

Teknoloji paketlerimiz ile kullanıcı dostu, kolay tasarlanabilir web tasarım, donanım ve masa üstü çözümleriyle müşterilerimizin ve bağımsız temsilcilerimizin hayatlarını biraz olsun kolaylaştırmak için çözümler üretiyoruz.

Doğrudan satış içerisinde liderliğe oynadıklarının altını çizen Viaveta firması, değerlerini de ayrıca belirtmiştir;

Müşteri odaklılık – Birincil önceliklerinin her zaman müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen firma, bu durumu merkez almaktadır.

Profesyonellik – Bireysellikten ziyade takım oyununun profesyonelliğin bir parçası olduğunu belirten firma, aynı zamanda firmanın hizmetlerinde iş birliğini öncelik hale getirmiştir.

Çevre Bilinci – Çevre bilincini bir kenara bırakmayan Viaveta, çevreye duyarlı ürünler ve ürün ambalajları üretmektedir.

İnovasyon – Ürünlerini, kendilerini ve de hizmetlerini sürekli olarak Ar-Ge çatısı altında yenilediklerini belirtmiştir.

Takım Çalışması – Firma, bireysel hareketten ziyade takım oyununa öncelik vererek, tüm tecrübesini vermiş oldukları hizmete odaklamıştır.

Etik davranmak – Gerek şirket içi iletişimde gerekse müşterileri olan iletişimde etik kurallarının, şirketin en gerekli varlık hali olduğunu söylemişlerdir.

Sürdürülebilirlik -Sürdürülebilir, geliştirilebilir bir başarı anlayışı için sürekli olarak kendilerini yenilediklerinin altını çizmiştir.

Vizyonumuz,

Gerek ülkemizde gerekse yurt dışında, yaşam boyu sağlık vizyonumuzla, üretmiş olduğumuz ürünlerle çevre duyarlılığı, sağlıklı bir  gelecek nesil yetişmesini, refahı, huzuru ve mutluluğu sağlayıp, değişim ve gelişimi paydamıza alarak dünya markası olmaktır.

Bunun için,

Global uzmanlığımızı, bilgi birikimimizi, sadece çalışanlarımıza değil, distribütörlerimize ve paydaşlarımıza da aktarma çabasındanyız.

– Dünya pazarında, organik olarak büyümeyi, gerçekten sürdürülebilir bir başarıyı ve faydayı hedeflemekteyiz.

– Sadece kendimize değil, aynı zamanda tüketiciye de fayda sağlayarak, insanlığa artı değer katmayı hedefliyoruz.

– Çalışanlarımızın ve distribütörlerimizin yeteneklerini geliştirmek, en temel değerlerimizdendir.

Misyonumuz,

Viaveta network marketing firması, gelişime açık  çözümleriyle, gerek Türkiye’de gerekse dünyada sağlık, kozmetik ve teknoloji sektöründe pazara güven vermeyi, değer katmayı birincil hedef edinmiş bir şirkettir.

Bunun için;

– Milyonlarca insanın, hayallerine ve de hedeflerine yol gösteren, onları gerçekleştirmeleri için insanlara mentörlük eden lider bir şirkettir.

– Müşteri odaklı bir firma olup, aynı zamanda müşterileri için sürekli yenilik kovalamaktadır.

– Firma şimdiye kadarki tüm deneyimini, Türkiye ekonomisinin ve milletinin gelişimine fayda sağlamak için karşılıksız paylaştıklarını belirtmiştir.

– Hem güvenilir hem de inovasyona önem veren bir çözüm ortağıdır.

[nav id=”ürün”]

Viaveta ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Viaveta ürünleri arasında teknolojiden sağlığa ve kozmetiğe kadar çeşitli kategorileri vardır. Sağlık ürünleri arasında kilo vermeye yardımcı takviyeler, gençleştirici jeller ile diş macunu bulunmaktadır. Teknoloji alanında ise kullanıcı dostu bir web tasarım, donanım paketleri, masaüstü çözüm paketleri bulunmaktadır.

[nav id=”katolog”]

Viaveta katolog

Viaveta katologlara firmanın sitesinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Viaveta yeni katolog için şirket ile ya da Viaveta bağımsız temsilcileri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Viaveta kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Viaveta kazanç planı için firmanın resmi internet adresinde bulunan iletişim seçenekleri ile bağlantı sağlayabilirsiniz. Ya da Viaveta kazanç planı ile ilgili, firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Viaveta hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Viaveta’ya  Nasıl Katılabilirim?

Viaveta ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Viaveta’ya Katılmalıyım?

Viaveta’nın Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Viaveta’ya  Güvenebilir Miyim?

Viaveta’nın Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Viaveta hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)