Yeterince İnatçıysan Milyoner Olursun: BRIAN FRYER

BRİAN FRYER- Yeterince İnatçıysan Milyoner Olursun

Network Marketingde sıfırdan sosyal medya kahramanlığına ve sıfırdan başarılı bir network kurmak için neler gerektiğini biliyorum.

Networkümdeki yüzlerce kişiyi kendim kaydetmeden önce, ekiplerimi binlerce kişiyle inşa etmeden önce, sıfırdan network marketingin lideri olmak için yola çıkmadan önce, Koç Fryer olmadan önce … Ben de görmezden gelindim.

BRİAN FRYER

Arkadaşlarım ve ailem “piramit şemalarımla” ilgilenmek istemiyordu ve aslında ben de Network Marketing endüstrisinde büyümeye çalışırken ilk 4 senemde bir dolar bile kazanamamıştım. Daha da kötüsü, sosyal medya pazarlamasının herkesin para kazanmak için spam görünümlü yayınları yaymak anlamına geldiğine inanıyordum.

BRİAN FRYER

Bu yüzden ortaya çıkan bu yeni sosyal medya pazarlama dünyasını incelemeye başladım. Çevrimiçi varlığımı nasıl geliştireceğimi, doğru müşteri türlerini çeken bir marka geliştirip potansiyel müşterileri gerçek müşterilere dönüştürebilecek içerikler oluşturup yayınlamayı öğrenmek için sayısız saat geçirdim.

Brian Fryer, Şimdi diğer Networkerların işlerine aynı şeyi yapmasına yardımcı oluyor.

Şimdi diğer Networkerların işlerine aynı şeyi yapmasına yardımcı oluyorum. Networkerların başarılı olmasına yardımcı olduğumda gurur ve tatmin duygusu duyuyorum.