Kim Hui network marketing başarı hikayesi

Ailesinin Yolundan Gitmek Yerine Kendi Yolunu Çizdi: KIM HUI

Çin’de doğan ve ABD’de yetişen Kim Hui, kaynaklara göre Network Marketing’den yıllda ortalama 4,8 milyon dolar kazanıyor.

Kim Hui genç yaşta , Amerika Birleşik Devletleri’nde ebeveynlerinin iş bulmak için mücadelesine şahit oldu ve bir daha asla bu yoldan geçmemek için bir yemin etti. İyi bir eğitim almaya odaklandıktan sonra, Kim kocasının yardım çalışmaları ve topluma bağlılığından ilham aldı. Kendini keşfetme yolculuğuna başladı, Network Marketing ile kendini  geliştirmeyi ve en iyisi olmak için çabalamayı öğrendi.

Kim Hui diyor ki: Çok çabalayan bir girişimciden milyon dolar kazanan ve bir dünya gezginine dönüştüm.

 

Kim diyor ki: Çok çabalayan bir girişimciden milyon dolar kazanan ve bir dünya gezginine dönüştüm.

Bu çabanın en paha biçilmez başarısı, hayallerimi gerçekleştirmek ve daha fazla insana yardımcı olabilme yolculuğudur.

Kim Hui Bu çabanın en paha biçilmez başarısı, hayallerimi gerçekleştirmek ve daha fazla insana yardımcı olabilme yolculuğudur.

 

Bu benim hayalim. Ne kadar çok reddedilirsem ve ne kadar olumsuz insanlar olursa olsun, hayallerimin peşinden gitmemi engelleyemezler!

Kimsenin sizi durduramayacağından ve asla pes etmeyeceğinizden emin olun!

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın