Birinin Sizi Düşündüğünü Gösteren 7 İşaret

birinin sizi dusundugunu gosteren isaretler

Birinin sizi düşündüğünü anlamanın pek çok telepatik işareti vardır. Bu telepatik işaretlerden kısaca şu şekilde bahsedebiliriz:

  • Gün içerisinde ani ve beklenmedik duygular yaşarsınız. Ani bir duygusallık ve hüzün sizi hiç beklemediğiniz bir anda yakalarsa ve bunun üzerine kendinizi düşünceli bir halde bulursanız bilmelisiniz ki bu uzaklarda birinin sizi çok özlediğine işarettir.
  • Herhangi bir alerjiniz olmadığınız halde durduk yerde gözleriniz kaşınıyorsa bu birinin sizi düşündüğüne işaret eden psişik bir göstergedir.
  • Yanak, göz ve kulaklarda meydana gelen kızarıklıklar birinin sizi düşündüğünü ve hatta andığını gösterir.
  • Tüyleriniz diken diken olursa birisi sizi çok yoğun düşünüyor ve bu düşünce seli sizi etkiliyor demektir.
  • Birinin sizi düşündüğünün en tipik belirtilerinden biri de ani hapşırma olarak bilinmektedir.
  • Bir kişiyi anımsatacak hiçbir şey olmadığı halde ısrarla alakasız yerlerde aklınıza geliyorsa ve aklınızdan çıkmıyorsa bu durum o kişinin sizi ısrarla düşündüğü ve düşünmeyi durdurmadığı anlamına gelir.
  • Uzun süredir görüşmediğiniz ve günlük hayatta aklınızda olmayan bir kişiyi rüyanızda görüyorsunuz bu yüksek ihtimalle o kişinin sizi yoğun bir şekilde düşündüğü anlamına gelmektedir.

Uyarı: Bu işaretler, bilimsel gerçeklik taşımamaktadır.

Birini Hep Düşünüyorsan O da Seni Düşünüyor Mudur?

Birini sürekli düşünüyorsanız ve onu düşünmeyi durduramıyorsanız bu çok yüksek ihtimalle onun da sizi düşündüğüne işarettir. Bu sorunun cevabını bulmak içinse ne yazık ki bir yöntem yoktur. Siz birini sürekli düşünürken o kişi de sizi sürekli düşünüyor mu bundan emin olmanın tek yolu ona sormaktır. Bunun dışında emin olmak için herhangi bir yöntem bulunmamaktadır.

Birini sürekli düşünüyorsanız ve onu düşünmeyi durduramıyorsanız o da sizi düşünüyor olabilir. O kişinin de sizi düşünüp düşünmediği bilimsel açıdan kanıtlanmış bir durum değildir. Kişi sizi düşünüyor da olabilir, düşünmüyor da olabilir. Bunun bir kanıtı olamayacağı için anlamın tek yolu ona sormaktır.

Beni Düşündüğü İçin Mi Onu Düşünüyorum?

Birini sürekli düşünmenizin ve düşünmeyi durduramamanızın nedeni onun sizi düşünmeyi bırakmaması olabilir. Psikolojik araştırmalar insanların birbirlerini karşılıklı olarak düşündüğünü göstermektedir. Sürekli düşündüğünüz kişi psikolojik araştırmalara göre sizi düşünmeyi durduramıyor olabilir. Bu durumu kanıtlamanın ise ne yazık ki bilimsel bir yöntemi yoktur. Telepatik olayları bilimsel çalışmalar ile kanıtlanamadığı için bu durumu anlamanın tek yolu karşınızda ki kişiye sormaktır. Cevabı ondan almadığınız takdirde kendi kendinize öğrenmenizin ya da kanıtlamanızın bir yolu ne yazık ki yoktur.

İlgili İçerik: Psikolojik Araştırmalara Göre Birini Sürekli Düşünüyorsanız Nedeni Nedir?