Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Eylül Ayı Nasıl Geçecek?

Network Okulu Aylık Burç Yorumları - Girişimciler için haziran ayı burç yorumları

Aylık Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2021 Eylül Ayı Nasıl Geçecek?

1-6 Eylül arası Mars – Neptün karşıtlığı yaşanıyor. Bu dönemde hangi alanlarda olursa olsun önemli girişimlerde bulunmayın. Bu dönem dolandırılabilir, aldanabilir, aldatılabilirsiniz. Kulağınıza gelen dedikodulara da inanmayın. Doğruluğundan emin olun. 7 Eylülde Başak burcunda Yeniay meydana geliyor. Bildiğiniz gibi Yeniaylar, yenilenme, tazelenme enerjisi verir. Yeni fırsatlar, yeni adımlar, yeni düzenlemeler hayatınızda olur. Başak burcunda olması hayatınızdaki düzenlemelerin daha gerçekçi, daha detaycı, daha yararlı olması demektir. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta, diğer yeniaylardan farklı bir Yeniay olacak. Neptünyen bir Yeniay olacak. Bu Yeniayda yeni adımlar atmak yerine elinizdekileri geliştirmeniz yararınıza olacaktır. 8-16 Eylül arası Güneş-Neptün karşıtlığı yaşanıyor. Zehirlenmeler, enfeksiyonel hastalıklar anlamında tehlikeli dönemdir. Enerji ve motivasyon düşüklüğü yaşanabilir. 10 Eylülde Venüs Akrep burcuna geçiyor. 14 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiyor. Venüs Akrepte, Marsta Terazide düşüktür. Venüs Akrep burcunu, Mars da Terazi burcunu sevmez. Bu yüzden gezegenler tam çalışmayabilir, vermeleri gerekenleri vermeyebilirler.21 Eylülde Balık burcunda Neptünyen bir Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay zamanı tamamlama, finaller, bitişler zamanıdır. Neptünyen bir Dolunay olacağı için aldatmacalar, aldanmalar, aldatılmalar, kandırılmalar, yalanlar, arkanızdan çevrilen işler olabilir . Dolunay zamanı gelen haberlere itibar etmeyin. Yanıltıcı olabilir. Bekleyin haberin doğruluğundan emin olun. Neptün bir sis bulutudur. Net göremeyebilirsiniz, fark edemeyebilirsiniz. 27 Eylülde Merkür retrosu başlıyor. Merkür’ün geri hareketiyle birlikte birçok gezegen de geri harekete başlıyor. 19 Ekim’e kadar hiçbir işinizi bırakmayın. Var olan işlerinizi tamamlayabilirsiniz bu süreçte ama yeni adımlar, yeni girişimler için destekli bir dönem olmayacak.

Contents

Bu ay yeni ilişkilere başlamak, flört etmek, yeni iş ortaklıkları, yeni arkadaşlıklar için uygun bir ay değil. Dikkatli olun.

Bu ayki spotunuz : Bulutlar gelir ve giderler; ancak gökyüzü hep baki kalır. Osho

Network Okulu Kampüs – Tarafsız Network Marketing Eğitimleri İçin Hemen Tıklayın >>

Koç Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

20 Mayıs’a kadar Güneş, Merkür ve Venüs Boğa burcunda ikinci evinizde olacak.

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 7 Eylülde Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İlişkiniz varsa daha ileriye götürmek, ilişkinizin adını koymak isteyebilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni aşka yelken açabilirsiniz. 14 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiyor. Mars Teraziyi sevmez. İlişkilerde düşmanca tavırlara, kavgalara, tartışmalara sebebiyet verebilir. Denge bulmakta zorlanacağınız bir süreç. 27 Eylülde Merkür retrosu başlıyor. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu, ilişkilerde pot kırmamak. Konuşmalarınıza çok dikkat etmeniz gerekir.

Sağlık: Yeniay döneminde uyku saatleri, uyku düzenlemeleri, sağlıklı beslenme, diyete başlama gibi etkiler söz konusu olabilir. Dolunay zamanı bağışıklığınıza, beslenmenize, sinir ve strese karşı daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

Para: Yeniay zamanı paradan yana şanslı etkiler almaya başlayacaksınız. Ani para girişi, ani para çıkışı olabilir. Borç ödeyebilir, banka işlerinizi halledebilirsiniz. 10 Eylülde Venüs Akrep burcuna geçiyor. Kaynaklar konusunda bir süreciniz var. Venüs Akrep burcunu sevmediğinden kötü çalışır. Yeni kaynak arayışına girebilirsiniz. Geçmişte kalan, beklenmedik bir para da gelebilir.

Kişisel Gelişim : 21 Eylülde Balık burcunda Neptünyen bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay sizi ruhsal anlamda, psikolojik anlamda gelgitli bir enerjiye sokacak. Zaman zaman içinize kapanmak, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Dolunay zamanı geçmişin hesaplaşmalarını, geleceğin kaygılarını da zaman zaman hissedebilirsiniz.

Kariyer: Başak Yeniayıyla beraber  iş hayatınızla, günlük rutinlerinizle ilgili yeni gündemler olabilir. İş değiştirmek, yeni bir işe başlamak istiyorsanız biraz daha temkinli yaklaşmalısınız. Bu Yeniay, elinizdeki işi geliştirmeniz gereken bir Yeniay.

Bu ayki spotunuz : Geçmiş geçmiştir ama gelecek bizimdir. F. W. Robertson

Boğa Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Ay boyunca Mars Yengeç burcunda olacak. Kararlar, planlar, sürekli değişen fikirler ve biraz da zihniniz hareketli olacak.

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yeni ilişkilere başlamak, flört etmek, yeni arkadaşlıklar, yeni iş ortaklıkları için uygun bir ay değil Eylül ayı. Yeniay olacak ama Neptünyen bir Yeniay olacak. Neptünyen bir Dolunay yaşanacak. 10 Eylülde Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ve aynı zamanda 27 Eylülde Merkür retrosunun başlaması ilişkilerde aldanmalara, aldatmalara, kandırmacalara ve sorunlara sebebiyet verebilir. Siz halihazırdaki ilişkinizi hareketlendirmeye çalışın. Yeni ilişkilere çok yönelmeyin. Aile hayatınızda birtakım sorunlarla uğraşabilirsiniz.

Sağlık: Kilo almaya meyilli olacağınız bir dönem. İştahınız artabilir. 14 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bağışıklığınıza ve zehirlenmelere karşı dikkatli olun.

Para: Yatırımlarla ilgili eforunuz olabilir. Aile içinde miras davaları, para konuları gündeminizde olabilir.

Kişisel Gelişim : Yeniay zamanı kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz. Ancak Neptünyen bir Yeniay olacağı için motivasyonunuz biraz düşük olabilir.

Kariyer : İş hayatınız varsa çalışma arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade edemeyebilirsiniz. İş hayatınız yoksa yeni iş fırsatları karşınıza gelebilir. Yeni iş kurma, yeni iş teklifleri olabilir. Artık eyleme geçmek istiyorsunuz. 21 Eylül de Balık burcunda Neptünyen bir Dolunay gerçekleşiyor. İşle ilgili uzun zamandır netleşmeyen şeyler netleşiyor. Kariyerinizle ilgili nasıl bir yön bulmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Bu ayki spotunuz : Kaygı, yarının faresinin bugünün peynirini yemesidir. Samuel Smiles

İkizler Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yalnız başınıza gördüğünüz bir rüya sadece bir rüyadır. Beraber gördüğünüz bir rüya ise gerçekliktir. - John Lennon

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ev, aile, yuva konuları ön planda. Aile geçmişinizi ilgilendiren konular gündeminizde olacak. Evinizle ilgili birtakım değişiklikler, tadilat yapmak isteyebilir fakat bu enerjiyi kendinizde bulamayabilirsiniz. 14 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiyor. Çocuklarınızın hayatındaki olayları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Çalışma hayatı olanlar, çalışma arkadaşlarıyla, üstleriyle, müşterilerle olan iletişimlerine dikkat etmelerinde fayda var.

Sağlık: Yarım kalan tedaviniz varsa retro döneminde tedavinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Para: Gayrimenkul, alım satım konuları gündeminizde olabilir. İşten gelen geliriniz artabilir. Yönetici gezegeniniz Merkür retro harekete başlıyor. Önceden yaptığınız yatırımların geri dönüşümünü alıyor olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 21 Eylülde Balık burcunda Neptünyen bir Dolunay gerçekleşiyor. Bazı şeylerin farkına varacaksınız. Kendinizi kandırdığınız şeylerle yüzleşiyorsunuz.

Kariyer : Uzun zamandır kovaladığınız bir iş varsa buna sahip olabilirsiniz. Yeniay zamanı kariyer değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Ancak Neptün etkisi olacağı için bunu yapmamanız daha iyi olur. Balık Dolunayı, iş konularında tamamlanması gereken şeyleri artık bitirmeniz için bir alan açacak.

Bu ayki spotunuz : Kendini sevmek diğer tüm sevgilerin başlangıcıdır. Osho

Kitap İncelemeleri – Milyoner Aklın Sırları >>

Yengeç Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Diyet, beslenme, spor alışkanlıklarınızı değişme zamanı.

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Başak Yeniayıyla iletişim konularına biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Yalanlar, dolanlar, aldanmalar, aldatmalar söz konusu olabilir. Akraba, arkadaş, yakın çevre ilişkileri ile ilgili birtakım konular masaya yatırılabilir. İletişimde çok fazla karışıklık söz konusu. 10 Eylülde Venüs Akrep burcuna geçiyor. Aşk hayatınız hareketleniyor. Tutku, çekim gücü artıyor. Bir ilişkiniz varsa gereksiz kıskançlıklardan kaçının. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. 14 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiyor. Bu sizi agresif yapabilir. Ev, aile, yuva ile ilgili konulara odaklanıyorsunuz.

Sağlık: Hem kendi sağlığınızla hem de ailenizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Zehirlenmelere, sakatlanmalara karşı dikkatli olun.

Para: Kazancınızda artışlar olabilir. Artan para ile birlikte harcamalarınız da artabilir. Gereksiz harcamalardan kaçının.

Kişisel Gelişim : Eğitim hayatınızla ilgili kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Burada attığınız adımlara çok dikkat edin. Dikkat dağınıklığı, konsantre olamama gibi durumlar yaşanabilir. 22 Eylüle kadar zihniniz hiç susmuyor. Zihniniz çok dolu. Meditasyon yaparak rahatlayabilirsiniz.

Kariyer : Mars Terazi burcuna geçiyor. Kariyer hayatınızda  gergin enerjiler altında kalabilirsiniz. Kendinizi ifade etmeye çok çalışmayın. Lafı dolandırmadan ne söylemek istediğinizi sakince söyleyin. 8-16 Eylül tarihlerinde Güneş-Neptün karşıtlığı yaşanıyor. Kariyerinizde birtakım sıkıntılar, karışıklıklar olabilir. Sosyal medya, yayıncılık işleriniz varsa Balık Dolunayıyla birlikte hız kazanıyor. Birtakım şeyler netleşiyor.

Bu ayki spotunuz : Eğitimin asıl büyük amacı bilgilenmek değil, eyleme geçmektir. Herbert Spencer

Aslan Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Başarı Burçları - İç huzuru en yüksek hedefiniz olarak belirleyin ve hayatınızı bunun etrafında düzenleyin. - Brian Tracy

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: 10 Eylülde Venüs Akrep burcuna geçiyor. Üstlerinizle, çalışma arkadaşlarınızla ilişkiniz iyi enerjilerle dolu olacak. 14 Eylülde de Mars Terazi burcuna geçiyor. Yakın çevreniz, akrabalarınız, arkadaşlarınız, komşularınızla ilgili gündemler söz konusu. Bu ilişkilerde zarara açık gösterge var. İletişime daha dikkat etmeniz gerekecek.

Sağlık: Ufak tefek kazalara, sakatlanmalara, yaralanmalar karşı dikkatli olun.

Para: 7 Eylülde Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Maddi güvenliğinizi artacağı, yatırımlarınızın olacağı, alacak verecek konularıyla ilgili konu ve durumların gündemde olacağı bir Yeniay yaşayacaksınız. Neptün’ün de etkisi olacağı için dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Zaman zaman kararsızlıklar, önünüzü görememe gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Dolunay zamanı parayla ilgili konularda kandırılmamaya dikkat edin.

Kişisel Gelişim : Kendinize değer vermeye, kendinizi sevmeye başlıyorsunuz. Artık kendi gücünüzü fark ediyorsunuz. Bu ay konfor alanınızdan çıkmak isteyebilirsiniz.

Kariyer: Yeni bir iş teklifi, yeni bir iş anlaşması olabilir. İş hayatınızda beklediğinizi alamadıysanız bu ay emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Bu terfi olabilir, kazanç olabilir, güzel bir iş anlaşması da olabilir.

Bu ayki spotunuz : Şimdiki rahatından fedakarlık yapamayan anlamlı, coşkulu ve güçlü bir gelecek için uğraş veremez. Doğan Cüceloğlu

Doğrudan Satış Çok Zor! >>

Başak Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Jüpiter Balık burcuna geçişiyle evlilik, ortaklık konularında size şans getiriyor.

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal çevreniz Eylül ayında fazlasıyla hareketli olacak. Eylül başında ilişkilere dikkat edin. Kendinizi bir insana kaptırma ihtimaliniz var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ay başlarında ilişkilere dair kararlar almayın. Aldatılma, kandırılma ihtimaliniz var. Bu sadece aşk ilişkilerinizde değil, ortaklı ilişkilerinizde de geçerli. 21 Eylülde Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Önemli kararları bu Dolunayda alabilirsiniz. 21 Eylüle kadar ne yapmak istiyorsanız yapın. Sonrasında Dolunay ve Merkür retrosu var.

Sağlık: Bir sağlık sorununuz varsa iyileşeceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Para: 15 Eylülden itibaren harcamalarınız hızlanabilir. Keyfe, sanata, ilişkilere, kozmetiğe daha fazla para harcayabilirsiniz. 27 Eylülde Merkür sizin para alanınızda geriliyor. Maddi konularda harekete geçmeyin. Bu dönemde borç alıp vermeyin.

Kişisel Gelişim : Eğitime önem verecek, öğrenmeye açık olacak, kendinizi geliştireceksiniz. Yeniayda geleceğinizle, hayatınızla ilgili gerçekçi bir yol çizmeniz gerekiyor.

Kariyer : İş değiştirme olabilir, yeni iş fırsatları yaratabilirsiniz. Kariyer hayatınızda farklı bir yola girmek isteyebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Herhangi bir girişimciye çağrı: Eğer bir şeyi yapmak istiyorsan, şimdi yap. Yapmazsan, pişmanlık duyacaksın. Catherine Cook

Terazi Eylül 2021 Ağustos Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Aşk ile ilgili bir gündeminiz var ise aşka bakış açınız, yaşayış şekliniz açısından faydalı olacak bir döneme giriyorsunuz.

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: Yeni tanıştığınız insanlara, beraber çalıştığınız insanlara biraz daha dikkat edin. Kandırılmalara, dolandırılmalara, aldatılmalara biraz açıksınız. 14 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiyor. Öfkelenme, atarlı giderli konuşmalar yapma, ilişkilerle ilgili hedeflerinizin bir an önce gerçekleşmesini isteyebilirsiniz.

Sağlık : 2 Eylülde sağlığınıza ekstra dikkat edin. Bağışıklık sisteminiz çalışmayabilir. Yataktan kalkmak zor gelebilir. Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle birlikte hareketli olacaksınız. Hızlı hareket etmeye bağlı olarak çarpmalara, yaralanmalara, kazalara karşı dikkatli olun. 21 Eylüldeki Dolunay sağlık alanınızda meydana geliyor. Hormonal dengesizliklere, salgın hastalıklara karşı bu dönem dikkat edin.

Para: 10 Eylülde Venüs Akrep burcuna geçiyor. Para konularına odaklanıyorsunuz. Parayla ilgili şanslar elde edeceksiniz. Gelir gider dengesi, borçların, kredilerin ödenmesi konularında güzel etkiler alacaksınız. Eşinizin geliriyle ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta, Venüs Akrepte hırs yaptırır. Daha çok kazanayım, daha çok harcayayım diyebilirsiniz. Harcamalarınızdan pişman olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : Bu Yeniayda hiçbir girişimde bulunmamanız, yeni adımlar atmamanız gerekiyor. Bu Yeniayda kötü alışkanlıklarınızı bırakabilir, kendinizi yenileyebilirsiniz. Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle birlikte enerji düşüklüğünüz son buluyor. Enerjiniz yüksek olacak.

Kariyer: Bu ay kariyer koşturmacalarıyla geçiyor. Yeni bir iş isteyen, iş fırsatı kovalayan Terazi burçları, iş fırsatları için güzel etkiler alacak.

Bu ayki spotunuz : Bugün geri kalan hayatımın ilk günü. American Beauty

Beyaz Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri >>

Akrep Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Mayıs Ayı Burç Yorumları - Ay tutulması döneminde sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklar nüksedebilir.

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın ilk yarısı, yeni insanlarla tanışma, yeni ortamlara girme, sosyal çevre, sosyal çevrenizle yapacağınız önemli işlerle hareketli geçiyor. Arkadaşlarınızla önemli organizasyonlara katılabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla gittiğiniz yerlerde sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Önemli iş girişimlerinizde sevdiğiniz insanın sizi kandırması veya bazı noktalarda yanıltması da söz konusu. İlişkiler açısından hayal kırıklıkları olabilir. Arkadaşlarınızla bir şeyler yapacaksanız, önemli adımlar atacaksanız 7 Eylül Yeniayını bekleyin. Çünkü bu dönemde atılan adımlar uzun vadeli olur.

Sağlık: Hastane gündeminiz olabilir. Hastane deyince aklınıza kötü şeyler gelmesin. Kontrol için de gidebilirsiniz, diş için de gidebilirsiniz.

Para: Uzun zamandır beklenen nafaka davası, miras davası sonuçlanabilir. Kredilerle ilgili, satışlarla ilgili konular gündeme gelebilir. 27 Eylülde Merkür retrosu başlıyor. Parasal konularda büyük girişimlerde bulunmayın.

Kişisel Gelişim : 10 Eylülde Venüs sizin burcunuza geçiyor. Kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Daha çok göz önünde olma, kendinizi gösterme arzusunda olabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz.

Kariyer : Kariyer ve iş konularında arka planda kaldığınız ama çok iş bitirdiğiniz bir süreç olacak.

Bu ayki spotunuz : Profesyonel bir dış görünüş en iyi korunmadır. Heinrich Böll

Yay Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Başarı Burçları - Yabancı kültürleri öğrenmek isteyebilirsiniz.

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ayın başlarında aile problemleri canınızı biraz sıkabilir. 10 Eylülde Venüs Akrep burcuna geçiyor. İlişki konularında biraz kendinizi geri çekiyorsunuz. Biraz daha kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz. Mars’ın Terazi burcuna geçmesi, çevrenizde aranılan insan olacağınızı gösteriyor. 21 Eylülde bir Dolunay gerçekleşiyor. Ev, aile, yuva alanlarınızda önemli kararlar almanızı sağlayacak.

Sağlık: Kronik rahatsızlığınız varsa bu son bulabilir.

Para: Çalışmadan, emek vermeden kazanç elde edemeyeceğinizi anlayacağınız bir Dolunay yaşayacaksınız.

Kişisel Gelişim : Dolunayla birlikte kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İçsel huzuru bulmak için içe çekileceğiniz bir dönem.

Kariyer : Kariyerinizle ilgili yeni başlangıçları, yeni adımları, yeni kararları bu Yeniayla birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Yeniayla birlikte çok güzel açılımlarınız devreye girebilir. Kariyerinizle ilgili önemli kararlar verirken doğru kişilere danışın. Yanlış yönlendirilebilirsiniz.

Bu ayki spotunuz : Ahenkli ve stressiz iç huzur hayatı, var oluşun en kolay türüdür. Norman Vincent Peale

Başarılı İnsanların Rutinleri – Brian Tracy >>

Oğlak Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Kafa karışıklığı baskı altında olmanın bir belirtisidir. - Luke Rhinehart

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ay başlarında kandırılmalara açık olacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi bazı noktalarda doğru bilgilendirmeyebilir. 7 Eylülde Başak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Ailesiyle sorunları olanlar bu Yeniayla sorunları çözebilir. 10 Eylülde Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber yeni insanlarla tanışacaksınız, sosyal hayatınız hareketlenecek. Arkadaşlarla bir araya gelme, organizasyonlara katılma, davetlere gitme gibi durumlar öne çıkabilir.

Sağlık: Strese bağlı rahatsızlıklarınız olabilir. Stresten uzak durmaya, kendinizi rahatlatmaya çalışın.

Para: Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber işten elde ettiğiniz gelir artıyor.

Kişisel Gelişim : Eğitime önem veriyorsunuz. Kendinize hedef koyma, bir şeyler yapma arzusu ön planda olacak.

Kariyer : 14 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiyor. Mücadeleniz kariyerinizde olacak. 21 Eylülde bir Dolunay gerçekleşiyor. İletişimsel işleriniz hızlanıyor. Dijital platformlarda, internete dayalı, girişimciliği dayalı işlerinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Merkür, kariyer ve iş alanlarınızda geriliyor. İş hayatınızda dikkatli adımlar atmanız gerekiyor. Büyük anlaşmalardan, sözleşmelerden uzak durmaya çalışın.

Bu ayki spotunuz : Günlük bir hobi sıkıntıları uzak tutar. Phyllis McGinley

Kova Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Taşınma, yeni ev alma, tadilat yapma, aileyle oluşacak yeni bir durum söz konusu olabilir.

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: İlişkiniz yoksa Yeniayla birlikte arkadaş ortamlarınızda tanışacağınız biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkiniz varsa mevcut ilişkinizi ileriye götürebilir, ciddi adımlar atabilirsiniz. Ailenizden destek göreceğiniz bir Yeniay yaşayacaksınız. Onlarla vakit geçirmek size iyi gelecek. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

Sağlık: Ertelediğiniz bir sağlık sorunu tekrar gündeme gelebilir.

Para: Ayın başlarında parayla ilgili önemli adımlar atmayın. Kandırılmalara, dolandırılmalara açık olacaksınız. Yeniayla birlikte parasal konular, banka kredileri, miras, nafaka, sigorta, faturalar gibi konularda hareketlenmeler yaşanabilir. Ortaklı işlerden paralar kazanabilirsiniz. Dolunayla birlikte daha önce emek verdiğiniz bir konunun karşılığını alabilirsiniz. Maddi kaynakların gelişinde bir aksama olabilir. Beklenmedik bir ödeme ortaya çıkabilir.

Kişisel Gelişim : Size çok iyi gelen, enerjinizi yükselten seyahatlere çıkabilirsiniz. Daha önce denemediğiniz bir şeyleri deneme, bununla ilgili adımlar atma, cesaretinizi toplama gibi gelişmeler olabilir.

Kariyer : 10 Eylülde Venüs Akrep burcuna geçiyor. Kariyerinizde çok konuşulacağınız bir dönem. İş hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. Önemli anlaşmalar yapacaksınız. Merkür retrosunda ticari faaliyetlerinizle ilgili önemli girişimlerde bulunmayın.

Bu ayki spotunuz : En büyük zayıflığımız bırakmakta yatar. Başarıya giden en kesin yol ise, sadece bir kez daha denemekten geçer. Thomas A. Edison

Balık Burcu 2021 Eylül Ayı Yorumu

Dünyanın üstüne çıkabilen bir bakış, onu anlayan tek bakıştır. R. Wagner

2021 Eylül ayı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Ev, aile, yuva konuları ön planda. Aile geçmişinizi ilgilendiren konular gündeminizde olacak. Evinizle ilgili birtakım değişiklikler, tadilat yapmak isteyebilir fakat bu enerjiyi kendinizde bulamayabilirsiniz. 14 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiyor. Çocuklarınızın hayatındaki olayları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Çalışma hayatı olanlar, çalışma arkadaşlarıyla, üstleriyle, müşterilerle olan iletişimlerine dikkat etmelerinde fayda var.

Sağlık: Yarım kalan tedaviniz varsa retro döneminde tedavinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Para: Gayrimenkul, alım satım konuları gündeminizde olabilir. İşten gelen geliriniz artabilir. Yönetici gezegeniniz Merkür retro harekete başlıyor. Önceden yaptığınız yatırımların geri dönüşümünü alıyor olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim : 21 Eylülde Balık burcunda Neptünyen bir Dolunay gerçekleşiyor. Bazı şeylerin farkına varacaksınız. Kendinizi kandırdığınız şeylerle yüzleşiyorsunuz.

Kariyer : Uzun zamandır kovaladığınız bir iş varsa buna sahip olabilirsiniz. Yeniay zamanı kariyer değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Ancak Neptün etkisi olacağı için bunu yapmamanız daha iyi olur. Balık Dolunayı, iş konularında tamamlanması gereken şeyleri artık bitirmeniz için bir alan açacak.

Bu ayki spotunuz : Kendini sevmek diğer tüm sevgilerin başlangıcıdır. Osho