Farmasi Sponsor Nedir? Sponsor Kodu Nedir?

farmasi sponsor

Farmasi sponsor, Farmasi ile tanışmanızı ve üye olmanızı sağlayan kişi olarak tanımlanabilmektedir. Sponsor Farmasi ile ilgili bilgi ve belge desteğini sağlayan, konu ile ilgili her şeyin sorulabileceği bir danışman olarak da ifade edilebilmektedir. Sponsor sayesinde Farmasi ile ilgili bir problem durumunu hemen çözebilir, her türlü desteği alabilir ve kısa sürede üst seviyelere ulaşarak kazanç sağlamayı başarabilirsiniz.

Contents

Farmasi Sponsor Kodu Nedir?

Farmasi sponsor kodu, Farmasi’ye üye olan kişilere verilen ve herhangi bir işlem durumunda kullanılan numaradır. Farmasi işlemlerinde kişilerin TC kimlik numaralarını ya da isimlerini kullanmak yerine sponsor kodlarını kullanmaktadır. Sponsor kodu Farmasi girişimci sayfanızda isim bölümünün hemen altında bulunmaktadır. Ayrıca bu kod “Farmasi girişimci numarası” olarak da adlandırılabilmektedir.

Farmasi Sponsor Değişikliği Nasıl Yapılır?

  • Adım 1: Farmasi girişimci sayfanıza giriş yapın.
  • Adım 2: Sayfanın en altında bulunan “Sponsor girişimci kodu” butonunu bulun ve tıklayın.
  • Adım 3: Söz konusu kısma üye olmak istediğinizi sponsorun girişimci kodunu yazın.
  • Adım 4: “Kaydet” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.

Farmasi sponsor değişikliği bu adımları takip ederek yapılmaktadır. Bununla birlikte sponsor değişikliği için ilk 6 saat şartı bulunmaktadır. Bu da üye olduktan 6 saat sonra sponsor değişikliği yapılamayacağı anlamına gelmektedir.

İlginizi Çekebilir: Farnasi Kargo Sıfırlama Ürünü Nedir?

Farmasi Sponsor Olunca Ne Oluyor?

Farmasi sponsor olmak, Farmasi hakkında üyelere doğru ve hızlı bilgi vermek ve Farmasi ile ilgili her türlü konuda yardımcı olmak anlamına gelmektedir. Sponsorlar bir nevi üyelerin ilk başvuracağı kişilerdir. Sponsorlar Farmasi’yi tanıtma, üye olunmasını sağlama, sistem hakkında bilgilendirme, satış işlerinde yardımcı olma gibi baştan sona tüm süreçlerde üyeyi bilgilendirmekte ve bir danışman konumunda bulunmaktadır.

Farmasi Sponsorumu Nasıl Öğrenebilirim?

Farmasi sponsorunu öğrenme yolu, Farmasi girişimci sayfasına giriş yaparak ismin altında bulunan sponsor kısmına tıklamaktır. Sayfadaki sponsor kısmında, sponsorunuzun adı ve telefon numarası yer almaktadır. Buradan sponsorun kim olduğu ve sponsora ait iletişim numarası bilgilerine rahatça ulaşılabilmektedir.

Farmasi Sponsor Linki Nasıl Yapılır?

  • Adım 1: Farmasi girişimci sayfanıza giriş yapın.
  • Adım 2: Ana sayfanızda bulunan “Kişisel Bilgilerim” kutucuğuna tıklayın.
  • Adım 3: Açılan sayfanın en altına inin ve “Sponsor Link” yazısını bulun.
  • Adım 4: “Sponsor Link” yazısının hemen yanında bulunan ve üzerinde “Kopyala” yazan küçük kutucuğu bulun.
  • Adım 5: Farmasi sponsor linki yapma için son adım olan “Kopyala” kutucuğuna tıklayın. Kopyaladığınız linki istediğiniz yere yapıştırarak gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Farmasi Prim Nedir?