Farmasi Altın Müdür Nedir? Nasıl Olunur? Kazancı?

farmasi altin mudur

Farmasi altın müdür, Farmasi bünyesinde %21’lik seviyeye ulaşmış ve alt ekibinde yine aynı seviyeye ulaşmış iki ayrı müdür bulunan kişi olarak tanımlanmaktadır. Farmasi Doktor Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında kurulmuş bir firmadır ve o yıllarda amacı ilaç ve hammadde üretimidir. 1985 yılında kozmetik alanına giriş yapması ile bu alanda da kendini duyurmuş ve ilerleyen süreçte bebek bakımı gibi başka alanlarda da ürünler ortaya koymaya başlamıştır.

Şu anda halihazırda satışını yaptığı tüm ürünleri sağlık sektörüyle olan ilişkisi, organik ve doğal içerikleri sayesinde binlerce kişinin ilgisini ve beğenisini toplamaktadır. Farmasi güvenilir bir marka olmanın yanında online bir şekilde çalışılarak para kazanılabilecek önemli bir mecra haline de gelmiştir. Dilerseniz şimdi Farmasi ile birlikte para kazanmanın ve altın müdürlüğün detaylarını birlikte öğrenelim.

İlginizi Çekebilir: Farmasi Sponsor Nedir?

Farmasi Altın Müdür Nasıl Olunur?

  • Adım 1: İlk olarak Farmasi’ye üye olmak gerekmektedir. Üye olma işlemi online bir şekilde hızlıca ve kolayca yapılabilmektedir.
  • Adım 2: Üye olunan Farmasi’nin ürünlerinin satışı yapılmaya başlanmalıdır.
  • Adım 3: Tek başına gereken primi yapmak zor olacağından dolayı belirli bir Farmasi ekibine dahil olunmalı ya da bir ekip oluşturulmalıdır.
  • Adım 4: Altın müdürlük için kişinin kendisi gibi %21’lik seviyeye ulaşmış iki adet müdür gerektiğinden dolayı müdür çıkartmalıdır.
  • Adım 4: 12 ay süresince en az 5 kere 18.000 TL tutarında satış yapılmalıdır.
  • Adım 5: Diğer aylarda ve hatta yıllarda da bu sayı minimum tutar olarak korunmalıdır.

Farmasi altın müdür olma konusunda izlenmesi gereken adımlar bu şekilde idi. Buradan da anlaşılacağı üzere Farmasi’de altın müdürlük bir anda gelinebilecek ve emek isteyen bir seviye değildir. Bununla birlikte bu seviyeye ulaşılmış olsa dahi seviyenin korunamama ve unvanın düşme ihtimali de bulunmaktadır.

Farmasi Altın Müdür Ne Kadar Kazanıyor?

Farmasi altın müdür kazancı, yıl içerisinde ekibiyle birlikte 5 kez söz konusu miktarda satış yapabilmesi dahilinde 13.000 TL olmaktadır. Bu da ayda 1083 TL gibi bir sayıya denk gelmektedir ve unvanın korunduğu her ay bu ödüle sahip olunurken, kaybedildiği aylarda bu para kişiye yansıtılmamaktadır.

İlginizi Çekebilir: Farmasi Prim Nedir?