Herbalife, 1980 yılında Mark Hughes tarafından, Amerika’da kurulmuştur. Uluslararası network marketing firmaları arasındaki yerini, kurulduktan 2 yıl sonra Kanada’da şube açarak almıştır.

Herbalife Hakkında Detaylar

İnsanların sürekli olarak sorduğu Herbalife nedir? sorusuna bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde cevap vereceğiz. Firma 1988 senesinde tüm dünya genelinde 4 büyük organizasyon düzenlemiştir. Herbalife, 1992 senesinde ise artık tüm dünyada tanınan bir network marketing firması haline gelmiştir.

Mart 1998 senesinde ise Herbalife Türkiye operasyonlarını başlatmıştır. Firma şuan dünya genelinde 90’dan fazla ülkede faaliyetlerini yürütmektedir.

Herbalife Sosyal Sorumluluk; Firma resmi sitesinde belirttiği üzere Herbalife Aile Vakfı (HFF) aracılığı ile dünyada yetersiz beslenen çocuklara gıda yardımı ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Herbalife Bilim; Tüm dünyada ürünlerini Ar-Ge çalışması ile yürüten firma, network marketing alanında yenilikçi olduklarını belirtmiştir. Beslenme Danışma Kurulu ile ürünlerinin kullanımı hakkında insanları bilgilendirmektedir.

Herbalife Ürünleri

Herbalife ürünleri, kilo yönetimi, atıştırmalıklar, içecekler ve aktif yaşam ürünlerinin yanında takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde hizmete sunulmuştur. Firma resmi sitesinde ürünlerinin tanıtımları için Beslenme Danışma Kurulu oluşturduklarını ve bu kurulu oluşturan kişilerin saygın doktorlar arasından seçildiklerini belirtmiştir. Herbalife, 1980 yılında kurulmuş olup, şuan dünya genelinde 90’dan fazla ülkede ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmuştur.

Firmanın en çok  rağbet gören ürünleri arasında bulunan Herbalife çay, toz halinde olup sıcak veya soğuk su ile hazırlanabilmektedir. Herbalife Shake ise  B, C, kalsiyum ve demir gibi 22 farklı vitamin ve mineral içeren, öğün yerine geçen besleyici bir üründür.

Firmaya bağlı Beslenme Danışma Kurulu ve Herbalife kullananlar bu ürünleri ilk defa kullanacak olanları, bilgisi olan bir kişiye danışmaları konusunda uyarmaktadır. Firma, insanların internetten sadece yorumları okuyarak ürün alışverişi yapmaları yerine, onları bilinçli şekilde kullanmaları konusunda desteklemektedir. Firmanın ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için, firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Herbalife Türkiye

Herbalife Türkiye operasyonlarına, resmi sitesinde de belirttiği üzere 1998 Mart ayında başlamıştır. Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti, ürünlerin ülkemize ithalat operasyonlarını yürütmektedir. Firmanın ana merkezi ABD’nin Los Angeles eyaletinde bulunmaktadır. Herbalife Türkiye merkezi ise İstanbul’da yer almaktadır. Firma hakkında daha ayrıntılı bilgi için, Herbalife Türkiye’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Silva Network Şirket Tanıtımı

Silva Network nedir? Sorusuna dair firma hakkında aradığınız cevaplar burada.Silva Network ürünleri ve özellikleri hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Silva Network katalog, üye girişi ve çok daha fazlası hakkında merak edilen bilgilere değineceğiz.

Silva Network Firması Hakkında Detaylar

Silva Network, 2007 yılında kurulmuş olup, yerli network marketing şirketleri arasındadır. %100 yerli sermaye ile Türkiye’de kurulan Silva Network firmasının merkezi, İstanbul’da yer almaktadır. Firma resmi sitesinde, doğrudan satış sektörü içerisindeki yerini almadan önce de tekstil sektöründe öncü şirketlerden olduğunu belirtmiştir. Ürettiği ürünleri, 20 sene boyunca gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşterilerin beğenisine sunmuştur. Firma ayrıca, mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olduklarını da vurgulamaktadır.

Silva Network, Murat Karapıçak tarafından 2007 senesinde kurulmuştur. Firmanın resmi sitesinde bir teşekkür mesajı yayınlamış olan Murat Karapıçak, aynı zamanda Silva Yönetim Kurulu Başkanlığını da yapmaktadır.

Silva Network Değerleri

2007 senesinde Murat Karapıçak tarafından kurulan Silva Network, resmi web sitesinde değerlerini açıklamıştır. Bu değerler şunlardır:

Güven: Her gün büyük bir özveri ve aşkla, gerek danışmanlarımızın gerekse müşterilerimizin bize duyduğu güveni korumak için çalışıyoruz.
Kalite Odaklılık: Tüm insanların kaliteli bir hayatı hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizi memnun etmek için, onlara her zaman kaliteli ürünleri ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Başarı: Silva Network ailesi olarak, yaptığımız tüm operasyonlarda en iyiyi olmayı hedefliyor, ona göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz.
Samimiyet: Silva Network danışmanlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle kuruduğumuz ilişkilerde samimiyeti ve saygıyı önemsiyoruz.
Doğallık: Sağlıklı çevrede sağlıklı yaşam konusunda, sizlere en iyi faydayı sağlayacak, tamamen doğal ürünler geliştirmek için çalışıyoruz.

Silva Network Misyon ve Vizyonu

Misyon: Silva Network misyonu olarak danışmanlarının yaşamlarına kalite, güven ve güç katmayı belirlemiştir. Bunu da yaşamı daha kolay hale getiren nitelikli, doğal çözümlerle  ve yüksek gelir oranları ile gerçekleştirmeyi hedeflediklerini vurgulamıştır.

Vizyon: Silva Network vizyonunu, Türkiye’de yakalamış olduğu başarıyı ve liderliği, dünya geneline taşımak olarak açıklamıştır. Ayrıca Silva Network vizyonu için, network marketing sektöründe milli bir marka olarak liderliği hedeflediğini belirtmiştir.

Silva Network üye girişi için, firmanın resmi web sitesinde bulunan üye giriş seçeneğine tıkladıktan sonra yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Silva Network firması hakkında daha ayrıntılı bilgi için, firma ve danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Silva Network Ürünleri

Silva Network ürün gamı, mikrofiber temizlik ürünlerden  parfümeriye,  sağlık ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar birçok kategoriden oluşmaktadır. Silva ürünleri hakkında, resmi web sitesinde yaptığı açıklamada, doğal ve insan hayatına zarar vermeyecek ürünler ürettiklerinin altını çizmiştir.

Ürünlerinin bileşenleri içerisinde boraks, propolis, at kestanesi balsamı bulunmaktadır. Argan yağı özü, vücut onarıcı ve uyarıcı özelliği olan salyangoz salgı özü de bulunmaktadır. Salyangoz salgı özünün bir özelliği de vücudun kendi kendini onarmasına yardımcı olmaktır. Ayrıca argan yağı özü de saç bakımı için oldukça önem arz etmektedir. Propolis içerikli ürünler ise vücudun bakteri ve virüslere karşı savaşmasında etkin rol oynamaktadır.

En çok merak edilenlerden Silva Network ürünleri arasında mikrofiber temizlik kategorisi gelmektedir. Özellikle Silva Mop Set, Silva Cam Bezi ve Mikrofiber Temizlik Bezleri rağbet görmektedir.

Mikrofiber ürünlerin bu kadar tutmasının ardında, mikrofiber nitelikli ürünlerin çok daha kullanışlı ve kaliteli olmaları yatmaktadır. Çünkü mikrofiber ürünlerin yapımında zararlı kimyasal ürünler kullanılmamaktadır. Diğer ürünlere göre 10 kat daha dayanıklı ve de çok daha sağlıklı olan mikrofiber ürünleri kullanırken, yine zararlı kimyasallar kullanılmamaya dikkat edilmelidir.

Silva Network katalog için firmanın resmi sitesinden sipariş verebilirsiniz. Ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek, ürünler ve firma hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz bir Silva Network katalog edinebilirsiniz.

DXN TANITIM

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; DXN Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. DXN firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz DXN ürünleri ve DXN Türkiye konusuna da değineceğiz.

DXN International olarak da insanların hafızasında yer edinmiş DXN şirketi, Dr. Lim Siow Jin önderliğinde 1993 yılında Malezya’da kurulup, faaliyete geçmiş olan bir network marketing  şirketidir.

Ortaya çıktıkları ilk yıllarda yerel olarak faaliyet gösteren DXN şirketi, 2002 yılına doğru gelindiğinde uluslararası pazara açılmaya başlamıştır. Ağırlıklı olarak Ganoderma ürünleri, imal eden ve en çok satışı da bu ürünler üzerinden yapan firma günümüzde de aktif olarak doğrudan satış yapmaya devam etmektedir.

 

DXN ÜRÜNLERİ

DXN firması, genel olarak sağlıklı gıda takviyelerinin yetiştirilmesini, üretimini ve pazarlamasını yapmasıyla ünlüdür. Fakat DXN ürünleri bunla bitmiyor. Örneğin; cilt bakımı, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri ve su arıtma sistemleri gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Ürünleri, DXN katolog yolu ile tanıtan ve pazarlayan şirket, günümüzde de doğrudan satış yöntemi ile satışlarına devam etmektedir.

Yukarıda bahsedilen ürünlerin yanı sıra şirketin küreselleşmesi ile birlikte başka sektörlerede sıçrama olmuştur; emlak vs.

Ayrıca, Çok geniş kitlelere ulaşan DXN şirketinin toplam; 9 milyonu aşkın kayıtlı distribütörü vardır.

 

DXN Türkiye Hakkında

DXN, 2002 yılından itibaren dünyaya açılmış olan bir network şirketidir. Bu şirket, 2015 yılında DXN Türkiye olarak Türkiye’de kurulmuştur. Merkezi; Kadıköy/İstanbul’dadır. 2015 yılında kurulan DXN Türkiye şirketi, yapılan hazırlıklardan dolayı 2016 yılında satışlara başlamıştır.

Network marketing alanında MLM sistemi ile çalışmayı sürdüren ve kurumsal olan şirket, günümüzde de satışlarına devam etmektedir.

Türkiye’de satışı yapılan ürünler, DXN network marketing firması ile ilgili haberler ve iletişim ile ilgili detaylı bilgiler için DXN Türkiye firmasına ait internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, DXN ile iş yapmak istiyorsanız, internet sitesinde bulunan iş fırsatı bölümünden; DXN pazarlama planı, Dinamik başlangıç programı ve Icing On the Cake ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aymnet Tanıtımı

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; Aymnet Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. Aymnet firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz Aymnet kataloğu, Aymnet paketleri ve Aymnet ürünleri konularına da değineceğiz.

Network marketing sektörü, son yıllara kadar yabancıların tekelindeydi. Son yıllarda açılan yeni firmalar ile bu tekel bozulmaya başlamıştır. Bu tekeli bozan, yerli firmalardan birisi de Aymnet firması.

Aymnet firması, Türkiye kökenli bir şirkettir. Kuruluş yeri ise Bursa’dır. 2009 senesinde Aym danışmanlık adı altında hizmete girmiştir. Fakat, 2015 yılında network marketing sektörüne geçmiştir. Sektöre giriş yaparken, piyasadaki tüm network marketing şirketlerinin eksik yönlerini analiz yaptıklarını ve iş planı yaptıklarını ifade eden şirket, yeni bir model geliştirmeye çalışmıştır.

Diğer network marketing firmalarından ayrılan bir özelliği ise; ticaret yazılımıdır. Geçen zaman boyunca ticaret yazılımında kendini geliştirdiğini iddia eden firma, müşterilerine güvenilir bir ortam sunduğunu iddia etmektedir. Ayrıca, müşterilerin yanı sıra satıcı ortaklar da bu yazılım sayesinde veri analizi ve raporlama yapabilmektedir.

Aymnet  Katalog

Aymnet katolog içeriği, genel olarak ürünler hakkında bilgiler içeren, bilgilendirme amaçlı bir materyaldir. Aymnet ürünleri çeşitliliği bakımından da dikkat çekmektedir. Firmanın satışa sunduğu ürün kategorileri arasında; ek gıda takvileri, aktif yaşam ürünleri, saç bakımı ürünleri, temizlik ürünleri, kök hücre cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bayan özel ürünleri, bebek bakımı, sağlıklı içecek grubu ürünleri vardır.

Aymnet Firması Eğitimi

Aymnet firması, Düzce Üniversitesi ile yaptığı anlaşma doğrultusunda, alanında uzman akademisyenler tarafından, bünyesi altında bulunan üyelere eğitimler vermektedir. Verilen bu eğitimler sonucunda da Düzce Üniversitesi tarafından onaylanmış başarı sertifikası verilmektedir.

İş fırsatları konusunda sitesinde genel bir değerlendirme yapan ve soruların cevabını veren Aymnet firmasının, internet sitesini ziyaret edebilirsiniz; site içerisinde aradığınız birçok sorunun cevabı mevcut. Bilgilerin size yetmediği yerde de firmanın adresi ve telefon numarası sağ alt tarafta yer almaktadır. Ayrıca, Aymnet kayıt ol butonundan siteye kayıt olup, Aymnet giriş butonundan da giriş yaparak sitenin giriş paneline göz atabilirsiniz.

TIENS Group, Li Jinyuan tarafından 1995 senesinde Çin’de kurulmuştur. Kuruluşundan 2 sene sonra pazara giriş yapan TIENS Group, network marketing firmaları arasında yer almaktadır.

 

Tiens Ürünleri

Tiens ürünleri, çok çeşitliliği sebebi ile her alanda hizmete sunulabiliyor. Network Marketing alanında ülkemizde de faaliyetlerde bulunan Tiens firması, özellikle kişisel bakım, cilt ve gıda takviyeleri ürünleri çerçevesinde satışlarını gerçekleştirmektedir. Akla gelebilecek en küçük ürünleri; Tiens Ped, Tiens bileklik, bünyesinde bulunduran ve hizmete sunan Tiens, Bu hizmetlere ek olarak; otel, turizm, eğitim gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Verdiği bu hizmetleri kendi sitesi üzerinden; Tiens Store ’dan ulaşabilirsiniz.

Tiens Group, 190’ı geçkin ülkede faaliyet göstermektedir. Ayrıca, 110 ülke de şubesi bulunan, birinci sınıf şirketler ile ortaklık kurmuştur. Bu ortaklıklar stratejik özelliktedir.

 

Tiens Hakkında Detaylar

Ar-Ge konusunda çeşitli merkezlere sahip olan Tiens Group, özellikle sağlık alanında birçok inovasyon yapmaktadır. Aynı zamanda sağlık endüstrisi alanında yaptığı büyük yatırımlar ile yaklaşık 40 milyon aileye yüksek yaşam standartları sunmaya çalışmaktadır.

Ayrıca sosyal konularda da etkinlik içerisinde olan Tiens Group, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde etkin yer alıyor. Tüm bu sosyal faaliyetleri sürdürürken; toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan”  felsefesinden faydalanmaktadır. Genel olarak, sosyal yardım kuruluşlarına yaptığı yardım 1.5 milyar Yuan’ı geçmektedir.

 

Tiens Group Kuramsal Kimliği

Firmanın resmi web sitesinden edinilen verilere göre; şirket çalışanlarının %35’i yüksek lisans mezunu veya daha yüksek derece sahiptir. Şirket, inovasyon ve profesyonelik gayesini benimsemektedir.

Şirket bünyesinde belirlenen çeşitli teoriler ile kendi çapında bir sistem oluşturmuş olan Tiens şirketi, ortaya koyduğu yönetmelikler ve  yönetim tarzı ile başarıya ulaştığını iddia etmektedir.. Ulusal düzeyde ilk 500’de yer alan Tiens Group, günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir.

Tiens Group ile alakalı ayrıntılı bilgi için şirketin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Distribütör girişi için; Tiens giriş araması yapıp, siteye ulaşabilirsiniz.

Tiens Group Künyesi:

Tien Şirketine Ait Marka Stratejisi: Tek Dünya, Tek Aile

Tiens Firmasının Marka Sloganı: Uyum, bütünlük, başarı,

Tiens Firmasının Felsefesi: İnsan sağlığını iyileştirerek, topluma fayda sağlamak.

Siberian Wellness firması hakkında en çok sorulan sorulardan biri de; Siberian Wellness nedir? olmaktadır. Bu yazımızla, Siberian Wellness nedir? sorunuza cevap alabileceksiniz. Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev tarafından Novosibirsk’te kurulmuştur. Türkiye’de faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing firmaları arasındadır.

Siberian Wellness Hakkında Detaylar

Siberian Wellness, resmi web sitesinde, 1996 senesinde iki genç girişimci tarafından kurulduğunu açıklamıştır. Müşteriler ve Danışmanlar için Şirket Hizmet binalarını kurmuşlardır. Bugün firma ürünleri 65 ülkeye göndermektedir. AB, ABD, Vietnam, Meksika, Rusya ve BDT ülkeleri bu ülkeler arasındadır.

Başlangıçta firma, Rus bilimsel gelişmelerini tüketim pazarına sunmayı amaçlamıştır. Daha sonra network marketing satış yöntemi ile kendi ürünlerini müşterilere ulaştırmıştır.

1999 senesinde Siberian Wellness, ilk üretim bandını çalıştırmıştır. Firma açıklamalarında 5 yıl gibi bir süre içerisinde, ürün çeşitliliğini 3’ten 368’e çıkarmıştır. Kendisine ait test ve üretim merkezi oluşturma kararını 1999 senesinde verdiğini belirtmiştir. Ayrıca 2000 senesinde “çağdaş sağlık laboratuarı ilk patentini almıştır.

2007 senesinde firma, kendisine ait bilimsel araştırma merkezini kurmuştur.

2016 yılında Şirket, modern Rusya ve uluslararası GMP ve ISO 9001 (2008) standartlarını karşılayan bir fabrikayı da halka açmıştır.

Bugün firma Rusya’da 50’den fazla şehirde 59 kurumsal şubeye ulaştıklarını vurgulamıştır. Ayrıca firma bu ürünlerini 20’den fazla ülkede bulunan temsilcilikleri ile 60’dan fazla ülkeye de ihraç etmektedir.

Sosyal Sorumluluk; Siberian Wellness, bak, düşün ve harekete et doğrultusunda sosyal sorumluluklar almaktadır.
Siberian Welless misyonu; Etrafına bak, panoramik düşün, küresel olarak hareket et! ile misyonunu şekillendirmiştir. “Bize nasıl gelirseniz gelin, sizi seviyoruz” diyen firma pazarlama ilkelerinin açık ve şeffaf olduğunun da altını çizmiştir.

Firma hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Siberian Wellness resmi web sitesinde bulunan iletişim kanallarını deneyiniz.

Siberian Wellness Ürünleri

Takviye edici, cilt bakımı, saç bakımı ve ağız bakımı kategorilerinden oluşmaktadır. Müşterilerine dört ana kategori ve bunlar içerisinde birçok çeşit ürün fırsatı sunmaktadır. Siberian Wellness ürünleri içierisinde en fazla  tutulan ürünleri arasında cilt bakım ve saç bakım bulunmaktadır. Siberian Wellness ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için firmanın sitesinden iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ya da Siberian Wellness katolog edinebilirsiniz.

Siberian Wellness Türkiye

Siberian Wellness firması Türkiye’de hızla büyümeye devam etmektedir. Siberian Wellness Türkiye temsilciliği için firma sitesinde bulunan iletişim adresi yolu ile irtibata geçebilirsiniz.

Network marketing konusunda bize en çok gelen sorulardan biri olan Parvega nedir? sorusuna bu yazımız ile cevap bulacaksınız. Osman Yıldız tarafından kurulan Parvega, network marketing firmasıdır.

Parvega Firması Hakkında Detaylar

Osman Yıldız tarafından kurulmuş olan Parvega network marketing firması, 04.11.2018 tarihinde doğrudan satış sektörü içerisindeki yerini almıştır. Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak ticaret siciline kayıt olmuştur. Parvega, yerli network marketing firmaları arasında bulunmaktadır. Firma, İstanbul merkezlidir. % 100 yerli sermayeye dayanmaktadır.

Parvega vizyonu; Kısaca Parvega Internatioanal olarak lanse edilen şirket, uluslararası bir vizyon hedeflediğini belirtmiştir. İnsanları geliştirdiklerini, onlara daha iyi bir gelecek için destek çıkacaklarını belirten Parvega International, insanlara ışık tutacak bir sistem geliştirdiklerini vurgulamıştır. Bu sistem ile doğrudan satış sektörü içerisinde lider firma olmayı hedeflemektedir. Bunu da yine şirket bünyesinden uluslararası liderler yetiştirerek gerçekleştirmek amacı ile hareket etmektedir.

Parvega misyonu; Doğru ve iyi sistem felsefesi üzerine kuruludur. Firma, farklı ve yenilikçi bir düşünceyle sahada olacaklarını ve insanlara dürüst ve adil bir kazanç planı sunmayı misyonu haline getirmiştir.

Parvega yönetimi sistem , ar-ge , yönetim, lojistik ve  sosyal medya gibi şirketin önemli noktalarında deneyimli ekipler ile çalıştıklarını söylemiştir. Kazanç starejisini, müşteri odaklı olarak belirlediklerinin altını çizmiştir. Parvega International, ticari kaygılardan ziyade müşteri memnuniyetini hedeflediklerini bildirmiştir.

Firma sloganı; Parvega’nın pozitifliği hayatınızda her daim sizinle olsun.

Parvega resmi web sitesi üzerinden kayıt olarak, parvega giriş kısmından siteye giriş yapabilirsiniz. Firma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, resmi web sitesinde bulunan iletişim yolları ile irtibata geçiniz.

Parvega Ürünleri

Parvega ürünleri, doğal içeriklidir. Daha çok takviye edici gıdalar üzerine kategorileri bulunmaktadır. Dünyanın en sağlıklı bitkilerinden kabul edilen aloe vera jel içerikli ürünleri bulunmaktadır. Aloe vera içerikli ürünlerinin yanısıra, çörek otu yağı ve karoten içeren Parcumin de bir başka ürünüdür. Antibakteriyel ve güçlü bir antioksidan olan propolis içeren Mrc ve yeşilçay özlü Parvega thermo çay tabletleri de diğer ürünleri arasındadır.

Parvega network marketing firması, resmi web sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden zaman zaman kampanyalar düzenlemektedir. Bu Parvega kampanyalarından haberdar olmak ve ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için şirketi takip edebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında kalıcı bilgi almak konusunda Parvega katolog edinebilirsiniz.

Oriflame nedir? hakkında aradığınız tüm sorulara cevap bulabilmeniz için bu içeriğimizi hazırladık. Network marketing firması olan Oriflame, Jonas ve Robert af Jochnick kardeşler ile yakın arkadaşları Bengt Hellsten tarafından kurulmuştur. İsveçli, doğal kozmetik ürünleri satan bir şirket fikri ile yola çıkan kurucular, uluslararası bir firma ortaya koymuşlardır.

Oriflame Firması Hakkında Detaylar

Oriflame network marketing firması, 1967 senesinde İsveç merkezli olarak doğrudan satış sektörüne giriş yapmıştır. Kurucuları Jonas ve Robert af Jochnick ile Bengt Hellsten,  farklı ürünler sunan farklı bir şirket teması hayal ederek başladıklarını dile getirmişlerdir.

Oriflame katolog; 1970 senesinde, Oriflame firması farklı düşünce tarzını ortaya koymak için, ev partileri üzerine kurulu satış yöntemini değiştirmiştir. İlk oriflame katolog üretilmiştir. İlk 1000 baskısı kurucular tarafından tasarlanmıştır. Oriflame katolog ile birebir doğrudan satışlar yapılmaya başlanmıştır.

Oriflame Tender Care; İlk başta sadece göz kremi olarak üretilmiştir Tender Care. Ancak yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği ile kısa sürede ünlenmiş ve firmanın şimdiye kadar en çok satan ürünü haline gelmiştir. Firma resmi verilerine göre yılda 40 milyon adet satılmaktadır.

Oriflame.com; Firmanın global sitesi 1997 senesinde ilk defa yayına başlamıştır. Avrupa’nın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri olan Oriflame, kozmetik  ürünleri üzerine otorite firmalar arasında olduklarını söylemiştir. Oriflame üye giriş kısmı için de firma ile veya firmaya bağlı iş ortakları ile iletişime geçebilirsiniz.

Oriflame Ürünleri

Oriflame ürün kategorisi kozmetik üzerine kuruludur. Başlangıç felsefesi için firma yapmış olduğu açıklamada, “Farklı ürünler ile fark yaratan İsveçli doğal kozmetik ürünleri satan bir firma.” Demiştir. Firma ürünlerini İrlanda’nın Bray kentinde kurduğu Araştırma ve Geliştirme Merkezi içerisinde üretmektedir.

Oriflame ürünleri, cilt bakımı, makyaj kokular, kişisel bakım, saç bakımı, aksesuarlar, wellnes ve  erkek bakımı kategorilerinden oluşmaktadır. Bu ürünler içerisinde Oriflame erkek parfüm ve Oriflame kadın parfümleri en çok aranılan kategoriler içerisindedir. Parfüm deyince de akla ilk gelen ürünleri arasında Oriflame divine, Oriflame amber ve Oriflame eclat bulunmaktadır.

Firma ayrıca insanların ek gelir yaratabilmeleri için, Oriflame Danışmanı olma imkanı da sunmaktadır. Oriflame Danışmanı olma ya da Oriflame ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için her ay çıkartılan Oriflame katolog alabilirsiniz.

 

One More International Firma Tanıtımı

One More International nedir? Hakkında bize birçok soru gelmektedir. Ancak One More ürünleri , One More sağlık bandı, One More firmasının vizyonu ve misyonu gibi noktalarda da sizlerin kafasındaki sorulara cevap vereceğiz.

One More International, resmi web sitesinde de belirttiği üzere Mustafa Erdil tarafından kurulmuştur. 2014 senesinin Haziran ayında kurulan firmanın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. One More International,  yerli network marketing firmaları arasındadır.

Mustafa Erdil aynı zamanda firmanın CEO’su konumundadır. 1964 senesinde İzmit’te doğumludur. Erdil, 18 sene network marketing sektörü içerisinde birçok firmada yöneticilik yaptığını ve büyük organizasyonlar kurduğunun altını çizmiştir. One More International için, şimdiye kadar edindiği ve biriktirdiği tecrübelerle, hayata geçirdiği en büyük girişim olarak tanımlamaktadır. One More ile büyük başarılara imza atacaklarını da belirtmiştir.

One More International, yeni nesil network marketing düşüncesi çerçevesinde yüzde yüz yerli sermaye ile Türkiye’de kurulmuştur. Firmayı genel olarak incelediğimizde kısa süre içerisinde yurt dışında birçok ülkede de faaliyet gösterdiği görebiliriz. Hollanda, Azerbaycan, Kıbrıs ve Avusturya’da resmi ofisleri bulunmaktadır.

One More International Misyonu : Network Marketing sektöründe önce ülkemizde sonra da dünyada oyun belirleyici bir firma olmaktır. Misyonunu net belirten firma, güçlü bir alt yapısı ve ekibi olduğunu, Türkiye’den doğan ilk uluslararası iş fırsatı olduklarının da altını çizmiştir.

One More International Vizyonu : Firma resmi sitesinde belirttiği üzere, dünyada insanların sabit bir maaş çerçevesinde, başkalarını zengin etmektedir. Bunun yerine kendilerini zengin etmelerine katkıda  bulunmaktır. Yine firma vizyonu için, insanların kendi yaşam kalitelerini arttırmak konusunda pasif gelir kazanmalarını sağlayacaklarını da belirtmiştir.

One More International Sloganı : Başarılı olmak ve kazanmak isteyen herkesin yolu, One More Inernational’dan geçer.

One More Ürünleri

One More International firması ürün kategorisi, birçok firmanın aksine sadece sağlık üzerine kuruludur.  One More bant, uyumadan önce veya gündüz de kullanılabiliyor. Firma resmi sitesinde ürünün bir ilaç olmadığının altını çizmektedir. Kırk sekiz saatlik, yirmi dört saatlik veya sekiz saatlik kullanım süreleri olan sağlık bantları da bulunmaktadır.

Night blue bandı, zayıflama bandı, B12 plus vitamin bandı gibi ürün çeşitleri vardır. Night Glue bandı TTS teknolojisi ile diğer mineraller, vitaminlerin karışımı ile ortaya çıkarılmış bir üründür.

Ayrıca ürünleri Kırmızı Kore Ginseng, guarana, yeşilçay, B12 ve diğer birçok vitamin, mineral içermektedir. Kırmızı Kore ginsengi, özellikle vücudun kendini yenilemesi ve ağrılar üzerine etkilidir. Anti toksin özellikli olan Ginseng aynı zamanda stresi de azaltmaktadır.  Ayrıca One More zayıflama bandı olan Slim Style, içeriğinde kilo vermeye yardımcı guarana bitki özü bulunmaktadır. Ana vatanı Brezilya olan Guarana metabolizmayı hızlandırırken, odaklanmanızı da arttırmaktadır.

Firma ürünlerin tam olarak etkisini göstermesi için One More paketleri üzerinden satışlarını yapmaktadır. One More paket fiyatları için firmanın resmi sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

OGANSIA nedir? sorusuna cevap olarak A’dan Z’ye tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Kırmızı Reishi mantarı, mantar özlü sıradışı kahveler gibi bir çok konuda Ogansia gerçeklerini sizler için araştırdık.

OGANSIA  A.Ş.  yerli sermaye ile kurulmuş bir network marketing firmasıdır. 2015 senesinde Bursa’da kurulan firmanın kurucusu Yunus Emre Ogan’dır.

Ogansia Şirketi Hakkında Detaylar

Ogansia şirketi hakkındaki tüm detayları sizler için araştırdık. İlk olarak firmanın asıl adı OGANSIA İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi şeklindedir. Yerli network marketing firmaları arasında olan Ogansia, 2015 senesinde kurulmuştur.

Ogansia A.Ş’nin kurucusu iş adamı Yunus Emre Ogan’dır. Resmi  web sitesinde yer alan açıklamalara göre firma, daha sağlıklı ve de daha kaliteli ürünler üretmeyi ve bu ürünleri de müşterilerine kendi satış sistemiyle iletmeyi hedeflemektedir.

Ogansia Şirket Sloganı; Firmanın sloganı şu şekildedir “Daha fazla kazanç, daha sağlık bir hayat”

Ogansia firması hakkında daha ayrıntılı bilgiyi resmi web sitesinden elde edebilirsiniz.

Ogansia Misyonu ve Vizyonu

Ogansia misyonu; uluslararsı bir şirket olmak için, kaliteli ürünler üreterek bu ürünleri müşterilere ulaştırmak ve uluslararası iş alanlarında yatırım yapmaktır. Ayrıca müşteriler ile de ilişkilerini güçlendirmek ve onlarla güçlü bir ortaklık kurmak istediğini belirtmiştir.  Ogansia misyonu doğrultusunda şeffaf bir kurumsallık yapısı ile topluma yararlı bir firma olmayı hedeflemektedir.

Ogansia vizyonu; Ogansia markası taşıyan kaliteli ürünleri ve yatırımları ile tüm dünyada tanınan uluslararası bir firma haline gelmektir.

Ogansia Ürünleri

Ogansia ürünleri keyifli içecek serisi, kadın parfümleri, erkek parfümleri, parfüm paketleri, takviye edici gıdalar, kişisel bakım ürünleri, juverty anne ve bebek serisi, juverty kişisel bakım serisi, juverty temizlik serisi kategorilerinden oluşmaktadır.

Ogansia network marketing firması ürünlerinin bir çoğunu kendi fabrikalarında ürettiğini belirtmiştir. Kendisine bağlı olan Ogannaturel Şirketinin tesislerinde, yurt dışından ve de yurt içinden getirtilen doğal ve de sağlıklı ürünleri işleyerek ürettiklerini söylemiştir.

Firma ürün çeşitliliğini oldukça geniş tutmuştur. Kırmızı Reishi mantarı özlü kahvelerden, propolis içerikli takviye edici gıdalara, Juverty marka parfümlere kadar bir çok kategoride ürünleri bulunmaktadır. Reishi mantarının faydalarını bilen firma bunu müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Reishi mantarı Güney Doğu Asya’da iki bin senedir sağlıklı yaşam için kullanılmaktadır. Bir çok çeşidi olan Reishi mantarının en ünlüsü Ganoderma Lucidum türüdür. Ölümsüzlük mantarı olarak da bilinen Reishi, Reishi mantarı çayı veya Reishi mantarı kahvesi şeklinde de tüketilmektedir.

Ogansia ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.