TIENS, Li Jingyuan tarafından 1995 yılında kurulmuş çok uluslu yapıya sahip bir şirkettir. Firma 1997 yılında uluslararası pazara giriş yapmıştır. Endüstriyel, sağlık yönetimi, sermaye, işletme sermayesi, biyoteknoloji, otel, turizm sektörü, e-ticaret ve finansal yatırım gibi sektörlerde yer almaktadır.

190’ı aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. 110 bölge de şubeleri bulunmakta ve birçok ülkeden birinci sınıf şirketlerle stratejik ortaklığı bulunmaktadır. Sağlık cihazları, gıda takviyeleri, günlük bakım ürünleri ve cilt bakım gibi birçok ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Contents

TIENS Girişi Nasıl Yapılır?

TIENS ile Nasıl para Kazanılır?

Üye olduktan sonra sayfadan TIENS ürünleri alıp doğrudan satış yaparak kazanç elde edilmektedir. Satış ağında bulunan distribütörler (Üye) yaptıkları satışları web sitesinde kendileri için açılan bölümde işletilmektedir. Firmanın gerekli incelemeleri ve değerlendirmeleri sonucunda belirlenen oranda kar payları hesabına aktarılmaktadır. Üyelerin emeğine satış oranına göre kazanç payları değişmektedir.  Bunun dışında TIENS’in bonus ve ekstraları da mevcuttur.

TIENS Kazanç Planı

Distribütörlüğün ilk adımında %25 kazanan TIENS üyeleri, 300 Pv’lik cirodan sonra +%20 kazanma şansı elde etmektedir. Mevkiler yükseldikçe kazanç yüzdesinde de artmaktadır. 8 yıldıza çıkan üye perakende satışlardan %68 oranında kazanç elde etmektedir.

Kişi altına ekip kattığında kazanç miktarında da değişiklik olmaktadır. Ekip ne kadar büyürse gelirin çapı da o kadar artmaktadır. Ayrıca ekip sayısı büyüdükçe kariyer mevkileri de o kadar hızlı yükselmektedir.

TIENS Ürünleri Nelerdir?

tiens

TIENS Türkiye Nedir?

TIENS Türkiye, TIENS firmasının ülkemizde yer alan koludur. Firma Türkiye dahil 190 ülkede faaliyet göstermektedir. TIENS Türkiye sitesinden üyelik oluşturup ürün alarak % üzerinden gelir elde etmek mümkündür.

TIENS Airiz Hangi Ülkenin

TIENS Airiz, 1996 yılında Li Jinyuan tarafından kurulan TIENS Group Co. Ltd bünyesine aittir. Merkezi Çin’de olan şirketin 190 ülkede faaliyeti bulunmaktadır.

TIENS Kurucusu Kimdir?

TIENS firmasının kurucusu Li Jinyuan’dır. 1996 yılında Çin’de kurulan firma uluslararası pazara 1997 yılında giriş yapmıştır. Günümüzde firmanın endüstriyel, işletme sermayesi, sağlık yönetimi, otel ve turizm gibi birçok yapısı bulunmaktadır.

TIENS Ped Nedir?

TIENS Airiz ped, oksijenli, negatif iyonlu olup zararlı bakterin üremesini engelleyen kişisel bakım ürünüdür. Dünya çapında kadınların %80 oranında jinekolojik sorunları bulunmaktadır. Bunların %63’ü kalitesiz ped kullanımından kaynaklanmaktadır. Kadınlar adet dönemlerinde, çeşitli enfeksiyonlara maruz kalmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı ped kullanımı önemlidir.

TIENS Spirulina Nedir?

Spirulina, besin takviyesi olarak kullanılan, mavi ve yeşil alg türüdür. Yüksek miktarda protein, demir, beta karoten ve B vitamini başta olmak üzere birçok mineral ve vitamin içermektedir. Vegan diyetlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

TIENS Bileklik Nedir?

Ti bileklik, modern ve şık görünüm stili bulunana TIENS firmasının ürünüdür. Kristal siyah ve büyülü beyaz olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. İnsan vücudunda pozitif ve negatif iyon etkilerini dengelenmek için kullanılmaktadır. Fiziksel rahatsızlık durumunda rahatlama, çevrede radyasyon ve sirkülasyon etkilerine karşı koruma sağlamaktadır.

TIENS Kordiseps Mantarı Nedir?

Kordiseps mantarı, Çin tıbbında da kullanılan takviye gıda ürünüdür. Kordiseps mantarını, hamilelik ve emzirme döneminde ya da ilaç kullanımı esnasında tüketilirse mutlaka doktora danışılması gerekmektedir. Günde 4 kapsül kullanılması önerilmektedir. 4 kapsülde 2000 mg kordiseps mantarı tozu bulunmaktadır.

TIENS Propolis Nedir?

Dudak, ağız ve boğaz gibi bölgelerin; mikroorganizma hastalıkları, mide rahatsızlıkları ve yaraların üzerinde iyileştirici etkisi bulunan gıda takviye ürünüdür. Yetişkin kişilerin günde 1 ya da 2 tablet kullanması önerilmektedir. Hamilelik, emzirme ve ilaç kullanımı durumlarında mutlaka doktora danışılması gerekmektedir.

TIENS Kapsül Nedir?

TIENS kapsül, firmanın ürettiği gıda tablet şeklinde gıda takviye ürünleridir. Kapsüllerin arasında en bilindikleri Spirulina’dır. İçinde; yüksek değerinde protein, temel amino asitler, karotenoidler, GLA, mineral ve vitamin içermektedir. Spirulina, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmıştır gıda takviye ürünüdür.

tiens urunleri

TIENS Enerji Bilekliği Ne İşe Yarar?

TIENS enerji bilekliği, insan vücudunda negatif ve pozitif iyonların dengelenmesini sağlamaktadır. Fiziksel rahatsızlıklarda gevşeme, kan akışını düzenleme ve çevredeki radyasyona karşı koruma oluşturmaktadır.

TIENS Ürünleri Helal Mi?

TIENS firmasının helal sertifikası bulunmaktadır. Sertifikaya bakmak ve incelemek için buraya tıklanması gerekmektedir.

TIENS Nutrient Kalsiyum Tozu İçeren Takviye Edici Gıda Faydaları

Nutrient kalsiyum tozu içeren gıda takviyesi; sindirimi rahat organik kalsiyum, A vitamini, C vitamini ve D vitamini içeren üründür. Kemik, diş gelişimini ve sağlığını koruyup ergen döneminde olan kişinin büyümesinde yardımcı olmaktadır. D vitamini ile birleşen kalsiyum, kasların işleyişinde yardımcı olmakta ve enerji üretim sürecinde etkisi bulunmaktadır

TIENS Çinko Faydaları

Asit ve bazın metabolizmasına, DNA sentezine, protein sentezine makro ve mikro besin değerleri metabolizmasına katkı sağlamaktadır. Bunun yanında bağışıklık sisteminin fonksiyonlarını dengede tutmaktadır. Tırnak, kemik, görme yetisi ve saçın güçlendirilip sağlıklı kalmasında yardımcı olmaktadır.

TIENS Airiz Ped nedir?

Oksijen ve negatif iyonlu olup, zararlı bakterin durdurulmasına ve faydalı bakterilerin teşvik edilmesine yardımcı olan kişisel kadın bakım ürünüdür.

Tiens Hakkında Detaylar

Ar-Ge konusunda çeşitli merkezlere sahip olan Tiens Group, özellikle sağlık alanında birçok inovasyon yapmaktadır. Aynı zamanda sağlık endüstrisi alanında yaptığı büyük yatırımlar ile yaklaşık 40 milyon aileye yüksek yaşam standartları sunmaya çalışmaktadır.

Ayrıca sosyal konularda da etkinlik içerisinde olan Tiens Group, çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde etkin yer alıyor. Tüm bu sosyal faaliyetleri sürdürürken; toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan”  felsefesinden faydalanmaktadır. Genel olarak, sosyal yardım kuruluşlarına yaptığı yardım 1.5 milyar Yuan’ı geçmektedir.

Tiens Group Kuramsal Kimliği

Firmanın resmi web sitesinden edinilen verilere göre; şirket çalışanlarının %35’i yüksek lisans mezunu veya daha yüksek derece sahiptir. Şirket, inovasyon ve profesyonelik gayesini benimsemektedir.

Şirket bünyesinde belirlenen çeşitli teoriler ile kendi çapında bir sistem oluşturmuş olan Tiens şirketi, ortaya koyduğu yönetmelikler ve  yönetim tarzı ile başarıya ulaştığını iddia etmektedir.. Ulusal düzeyde ilk 500’de yer alan Tiens Group, günümüzde de faaliyetlerine devam etmektedir.

Tiens Group ile alakalı ayrıntılı bilgi için şirketin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Distribütör girişi için; Tiens giriş araması yapıp, siteye ulaşabilirsiniz.

Tiens Group Künyesi:

Tien Şirketine Ait Marka Stratejisi: Tek Dünya, Tek Aile

Tiens Firmasının Marka Sloganı: Uyum, bütünlük, başarı,

Tiens Firmasının Felsefesi: İnsan sağlığını iyileştirerek, topluma fayda sağlamak.

Siberian Wellness, 24 sene önce kurulan ve Türkiye’de de faaliyetini sürdüren öncü kozmetik, kişisel bakım ürünleri satan e-ticaret sitesidir. Firmanın önceliği ürünlerinin doğal ve kaliteli olmasıdır.

Diş macunu, ağrı jeli, bakım kremi, nemlendirici kremler, nemlendiriciler, zayıflamaya yardımcı olan takviye gıdalar, vitaminler gece ve gündüz bakım kremleri gibi ürünleri satmaktadır. Firma kozmetik ve diğer ürünlerini hayvanlar üzerinde denememektedir. Hayvan deneyi olmadığı nadir şirketler arasında yer almaktadır.

Contents

Siberian Wellness Nasıl Para Kazanılır?

Siberian Wellness Ne İşe Yarar?

Siberian Wellnes, sayfasından network marketing sistemi sayesinde bağımsız çalışanlar kurarak istihdam yaratmasına olanak tanımaktadır. Oluşturduğu satış, prim ve imkanlar sayesinde birçok kişiye kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

Bunun yanında firma, geniş kapsamlı, patentli, gıda takviyeli ve cilt bakım ürünleri geliştirip satmaktadır. Ürünlerini satışa sokmadan, detaylı inceleme ve araştırma yapmaktadır. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmediği gibi doğal ve bitkiseldir.

Siberian Wellness Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Ürünlerin genel üretildiği yer Rusya olmasına rağmen Avrupa, Asya kıtaları dahil olmak üzere 26 ülkede satış noktaları bulunmaktadır. Bunun yanında 60 ülkeden firmanın ürünleri sipariş edilmektedir. Yüz binlerce danışman, çevre bilinci ile ürünlerini tanıtarak şirketle beraber iş yürütmektedir.

Siberian Wellness Danışmanı Nedir?

Siberian Wellnes danışmanı, firmanın ürünlerini tanıtan ve satan kişidir. Danışman olmak için siteye giriş yapıp hesap açılması gerekmektedir. İstenilen ürünün reklamını yapıp satış yaparak para kazanılmaktadır.  Danışman firmanın kişisel satışlarını gerçekleştirerek şirket ürünleri v e işleri hakkında diğer kişileri bilgilendirmektedir.

Siberian Wellness Vegan Mı?

Firmanın ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Sibirya bölgesinin yabani bitkilerinden formüle edilen ve sağlık ile güzelliği destekleyen ürünler üretmektedir. Sibirya’nın korunmuş bölgesinde yer alan tüm zenginliğinin yanı sıra kronobiyoloji, adaptif ve endoekoloji tıp bölümündeki bilimsel gelişmelerden ibarettir.

Siberian Wellness Macka nasıl Kullanılır?

Macka kullanımı için; akşam saatlerinde temiz bir cilt üzerinde, 30 dakika bekletilmesi gerekmektedir. Cildin üstünde kalan parçaları peçete yardımı ile temizlenmelidir. Doğrudan durulama yapılması yanlıştır. Tam ve yoğun etki için her akşam (30 günlük kür) kullanılması gerekmektedir.

Düzenli olarak kullanıldığında; çillerde gözle görülür düzeyde azalma, yağa bağlı pigmentasyon ve sivilce izlerinin azaldığı görülmektedir. Ayrıca güneş ışığına maruz kalındığında kollajen bozulmasını azaltarak foto yaşlanmayı %21.7 düzeyinde koruma sağlamaktadır.

Wellness Danışmanı Ne Demek?

Wellness danışmanı, firmanın ürünlerini indirimli satın alıp çevresine satan kişidir. Belli bir puana sahip olduğunda prim alma hakkı kazanmaktadır. Ayrıca kendi altına üye kayıt edip onlarında satışını takip ederek prim alma hakkı bulunmaktadır.

Siberian Wellness Beauty Box Nasıl Kullanılır?

Yetişkin bireylerin günde 1 paketi (1 kapsül formül 1, 1 kapsül formül 2 şeklinde) tüketilen besinlere ya da suya atılarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Kadınların günlük beslenme durumunu desteklemek amacı ile özel olarak üretilmiştir. Ürünün içinde 12 vitamin ve Q10 bulunmaktadır.

wellness

Siberian Wellness Hangi ülkede Var?

Rusya, Tacikistan, Ukrayna, Kazakistan, Moldova, Belarus, Kırgızistan, Azerbaycan, Polonya, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya Sırbistan, Vietnam Meksika ve Moğolistan ülkelerinde temsilcilikleri bulunmaktadır. Ürün teslimatları ise 60 ülkeye gönderilmektedir.

Siberian Wellness Nerenin malı?

Firma, Sibirskoye Zdorovye Rusya merkezlidir. Hammadelerini Sibirya’da yetişen doğal bitkilerden elde etmektedir.

Siberian Wellness Chronolong Ne İşe Yarar?

Kemiklerin, dişlerin ve normal kas fonksiyonlarının korunmasını sağlamaktadır. Antioksidan içeren taurin, serbest radikallere karşı koruma sağlamaktadır. Kompleks, genistein vesoya izoflavonları ile fitoöstrojenler açısından zengin soya fasulyesi ekstresi bulundurmaktadır. Ürünün bileşimi ise, derinin önemli bileşeni olan hyaluronij asit ile güçlendirilmiştir.

Siberian Wellness Göz Kremi Nasıl Kullanılır?

Temizlenmiş cilde sabah ve akşam sürüldükten sonra hafif masaj hareketleri ile göz ve çevresine yedirilmelidir. Göz nemlendirici; cildi korur, hücrelere enerji ve renk getirir, şişkinlikleri kırışıkları giderir ve yorgunluk izlerini azaltmaktadır.

Siberian Wellness Kazanç Planı

Siberian Wellnes Promosyon Kodu Nedir?

Siberian Wellness promosyon kodları ürünleri %10 ile %30’lara kadar indirimli alınmasına yarayan kuponlardır. Siteye kayıt olunduğunda indirimli ürün alma şansı elde edilirken promosyonlardan da yararlanma fırsatı yakalanmaktadır.

Siberian Wellness Türkiye Nedir?

Siberian Wellness’ın Türkiye’de bir kolu olan firma, network marketing ile satış yapmaktadır. Şirketin sayfasından üye olunarak aldığınız ürünler indirimli hale gelmektedir. Aldığınız ürünleri satarak kazanç elde etmek mümkündür. Türkiye dışında 26 farklı ülkede de merkezleri bulunmaktadır.

Siberian Wellness BT500 Nedir?

Business Team 5000 ekibe eklenen danışmanlar ile satış yaptıkça prim kazanılmaktadır. Düzenli satış yaparak ve yeni çıkan ürünleri kontrol ederek ekibi kolayca yükseltmek mümkündür. 1900 TL ile 22000 TL arasında prim kazanılmaktadır. Ödül ise Business Congress eğitimlere katılma hakkı kazanmaktadır. Kayıt olunduktan itibaren 5 ay içinde bu seviyeye yükselinir ise 1600 TL bonus kazanç elde edilmektedir.

Siberian Wellness Cashback Nedir?

Toplam alışverişin tutarı 300 puana geldiğinde sonraki siparişten %10 nakit para kazanılmaktadır. 1 ay içinde toplam 100 puanlık alışveriş yapılırsa o ay içindeki siparişlerde %15 nakit para kazanılmaktadır.

Siberian Wellness Prim Hesaplama

Siberian Wellness prim hesaplama unvana göre değişiklik göstermektedir. 2500 puana kadar en fazla 19% prim kazanılmaktadır. 5000 ve üstü ise %25 ile %37 arasında prim almaktadır. Alt ekipler grup puanı hak edebilmek için en az kişisel 100 puanı yerine getirmesi gerekmektedir.

Siberian Prim Tablosu

siberian wellness

Siberian Wellness Para Kazanma

Siberian Wellness para kazanma için danışmanlık yapıp ürün satışı yapılması gerekmektedir. Altınıza üye alıp satışlarını kontrol ederek grup primi alma hakkı elde edilmektedir. Grup primi dışında kayıt olduğunuz tarihten belli bir aya kadar unvan yükseltilir ise para ve çeşitli ödüller kazanılmaktadır.

Siberian Wellnes Puan Sistemi

Siberian Wellness Nasıl Sipariş Verilir?

Siberian Wellness Beyazlatıcı Maske Nasıl Kullanılır?

Akşam saatlerinde temiz bir cilde ince tabaka halinde sürülmelidir. Yaklaşık 30 dakika bekletildikten sonra kalıntıları ıslak peçete ile silinmelidir. Doğrudan durulama yapılmaması gerekmektedir. Düzgün ve etkili olması için her akşam kullanılması gerekmektedir.

Siberian Wellness Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Sipariş edilen ve ödemesi gerçekleştirilen ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo firması tarafından yapılmaktadır. Sipariş teslimatı; hazırlık süresi, ödeme işlemi gerçekleştikten sonra 1 iş günüdür. Ödeme gerçekleşmesi, şirketin hesabına para yattıktan sonra sayılmaktadır.

Siberian Wellness Ürünleri Neler?

Siberian Wellness Kapıda Ödeme Nasıl Yapılır?

Ürün satın alımı işlemi sırasında teslimat yöntemi bölümüne gelindiğinde ‘’Ödeme Yöntemleri’’ bölümünden ‘’Kapıda Ödeme’’ yöntemi seçeneği işaretlenmelidir. Kapıda ödeme yöntemi için 150 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.

Siberian Wellness firması hakkında en çok sorulan sorulardan biri de; Siberian Wellness nedir? olmaktadır. Bu yazımızla, Siberian Wellness nedir? sorunuza cevap alabileceksiniz. Tatyana Gorokhovskaya ve Yury Gichev tarafından Novosibirsk’te kurulmuştur. Türkiye’de faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing firmaları arasındadır.

Siberian Wellness Hakkında Detaylar

Siberian Wellness, resmi web sitesinde, 1996 senesinde iki genç girişimci tarafından kurulduğunu açıklamıştır. Müşteriler ve Danışmanlar için Şirket Hizmet binalarını kurmuşlardır. Bugün firma ürünleri 65 ülkeye göndermektedir. AB, ABD, Vietnam, Meksika, Rusya ve BDT ülkeleri bu ülkeler arasındadır.

Başlangıçta firma, Rus bilimsel gelişmelerini tüketim pazarına sunmayı amaçlamıştır. Daha sonra network marketing satış yöntemi ile kendi ürünlerini müşterilere ulaştırmıştır.

1999 senesinde Siberian Wellness, ilk üretim bandını çalıştırmıştır. Firma açıklamalarında 5 yıl gibi bir süre içerisinde, ürün çeşitliliğini 3’ten 368’e çıkarmıştır. Kendisine ait test ve üretim merkezi oluşturma kararını 1999 senesinde verdiğini belirtmiştir. Ayrıca 2000 senesinde “çağdaş sağlık laboratuarı ilk patentini almıştır.

2007 senesinde firma, kendisine ait bilimsel araştırma merkezini kurmuştur.

2016 yılında Şirket, modern Rusya ve uluslararası GMP ve ISO 9001 (2008) standartlarını karşılayan bir fabrikayı da halka açmıştır.

Bugün firma Rusya’da 50’den fazla şehirde 59 kurumsal şubeye ulaştıklarını vurgulamıştır. Ayrıca firma bu ürünlerini 20’den fazla ülkede bulunan temsilcilikleri ile 60’dan fazla ülkeye de ihraç etmektedir.

Sosyal Sorumluluk; Siberian Wellness, bak, düşün ve harekete et doğrultusunda sosyal sorumluluklar almaktadır.

Siberian Welless misyonu; Etrafına bak, panoramik düşün, küresel olarak hareket et! ile misyonunu şekillendirmiştir. “Bize nasıl gelirseniz gelin, sizi seviyoruz” diyen firma pazarlama ilkelerinin açık ve şeffaf olduğunun da altını çizmiştir.

Firma hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Siberian Wellness resmi web sitesinde bulunan iletişim kanallarını deneyiniz.

Siberian Wellness Türkiye

Siberian Wellness firması Türkiye’de hızla büyümeye devam etmektedir. Siberian Wellness Türkiye temsilciliği için firma sitesinde bulunan iletişim adresi yolu ile irtibata geçebilirsiniz.

Home Cosmetic,  pazarında İstanbul’da Fırsatist Network Pazarlama A.Ş bünyesinde kurulmuş yerli network marketing firmasıdır. 2013 tarihinde Fırsatist network olarak kurulup ve bünyesine birçok ürünü dahil edip 2018 yılında Homm Cosmetic olarak hayatını sürdürmektedir. Firmanın ürün portföyü; kozmetik, bitkisel çaylar, bitkisel sabunlar, kremler ve temizlik ürünleridir.

homm cosmetic

Contents

Homm Cosmetic Ürünleri Nelerdir?

Homm Kozmetik yönetimi, yapmış olduğu açıklamada, ürünlerini merkez ofisinin bulunduğu İstanbul’da kendilerinin ürettiğini belirtmiştir. Ar-Ge uzmanları ile araştırmalar yaptıklarının altını çizmiştir.

300’den fazla çeşit ürün olduğunu söyleyen firma,  her zaman daha kaliteli ve de daha sağlıklı ürünler üretmeyi amaç edindiklerinin altını çizmiştir. Homm Kozmetik ürünleri kozmetik, makyaj, temizlik ve hijyen kategorilerinden oluşmaktadır. Ürün çeşitliliği bakımından beğeni kazandıklarını belirten firma, kaliteyi asla geri plana atmadıklarını da ayrıca belirtmiştir.

Homm Kozmetik firmasının, kolajen içerikli ürünleri de bulunmaktadır. Kolajen, insan vücudunda bolca bulunan bir protein çeşidi olarak bilinmektedir. Kolajenin faydaları arasında insan vücudunun esnekliğini ve canlılığını sağlamak gibi bir özelliği de vardır. Ayrıca Homm Kozmetik ürünlerinin bazıları şifa kaynağı argan yağı özü de içermektedir.

Ürünlerin tümünün yer aldığı ve firmanın da kendi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Homm Cosmetic Nasıl Para Kazanılır?

homm

Not: Altınızda ne kadar üye olursa kazancınızın miktarı o kadar artmaktadır. Para kazanmak için en az 3 ya da kişiyi üye yapmanız gerekmektedir.

Homm Cosmetic Nasıl Giriş Yapılır?

Homm Cosmetic Online Katalog

Homm Cosmetic Online Katalog bölümünde ürünlerin kodları, fiyatları, içinde bulundurduğu malzemeleri ve kullanım şekilleri yazmaktadır. Katalog dergi şeklinde oluşup 2 sayfasında da firmanın ürünleri yer almaktadır. Kataloğu paylaşabilir ya da mail olarak gönderilmektedir. Homm Cosmetic Online Katalog bölümüne ulaşmak için buraya tıklanması gerekmektedir.

homm katolog

Homm Cosmetic Müşteri Hizmetleri

Firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası 444 77 97 ya da 0531 341 01 15 arayarak ulaşılmaktadır.  Çağrı merkezlerine hafta içi saat 09.00 ile 17.00 arasında iletişime geçilmektedir. Mail adresi ise [email protected] şeklindedir.

Homm Kozmetik Hangi Ülkenin?

Homm kozmetik, Türkiye’nin İstanbul şehrinde kurulmuştur. Firmanın çalışanları bağımsız çalışma modeli ile çalışmaktadır. Ürünleri kozmetik üzerine kurulu olsa da farklı kategorilerde birçok ürünleri bulunmaktadır.

Homm Markası Kimin?

Şeyda Yenigün tarafından kurulan Homm Bitkisel Ürünler A.Ş bünyesinde yer alan bitkisel kozmetik, gıda, gıda takviyesi ve temizlik ürünleri markasıdır. Merkezi İstanbul olan firmanın 30’dan fazla üreticiye fason üretim yaptırmaktadır. Üretilen ürünler 20’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Bünyesinde ‘’Homm Vita’’’, ‘’Homm Clean’’ ve ‘’Homm Life’’ adlı kendi markaları yer almaktadır.

Homm Bitkisel Nedir?

Homm Bitkisel, network marketing pazarında yer alan bir yerel ağ pazarlama firmasıdır. Türkiye’de kurulan merkezi ise İstanbul’da olan yerli bir firmadır. Genel ürünleri kozmetik üzerine kurulu olsa da birçok kategoride ürün pazarlaması yapmaktadır.

Homm Bitkisel Ürünler Nedir?

Homm Bitkisel, ürünleri kendi markaları olan ‘’Homm Vita’’’, ‘’Homm Clean’’ ve ‘’Homm Life’’ olarak 3 ana markadan oluşmaktadır. Bunlar; saç bakımı, temizlik-hijyen, parfüm, cilt bakımı, renkli kozmetik, beslenme ve gıdadan oluşmaktadır. Ürün içerikleri bitkisel ve doğaldır. Ayrıca firmanın ürünlerini inceleyebilmek sayfasından katalog bölümüne bakılmaktadır.

Homm Bitkisel her Ay Satış Zorunluluğu Var Mı?

Homm Bitkisel’de her ay satış zorunluluğu yoktur. Fakat para kazanmak ve prim almak için sistemde aktif görünmek gerekmektedir. 3 ay içinde hiç satış yapılmazsa ya da herhangi bir şey satın alınmaz ise üyelik iptal edilmektedir.

Homm Bitkisel Organik Mi?

Homm ürünleri bitkisel ve organik olarak üretilmiştir. Ayrıca kullanıcıları tarafından olumlu geri dönüş yapılmıştır. İhtiyaca göre firmanın sayfasında yer alan kategoriden ürün satışı yapılmaktadır.

Homm Kozmetik Nasıl Para Kazanılır?

Not: Üyeliğin iptal olmaması için 3 ay içinde satış yapılmalı ya da herhangi bir şey satın alınmalıdır.

Homm Bitkisel Ne İşe Yarar?

Homm Bitkisel üzerinden organik bakım ürünleri satın alınmaya ya da kişilere satış yapmaya yaramaktadır. Ayrıca kendi ekibini kurarak düzenli ciro kazanımı sağlamaktadır. Ayrıca üye olunduğu zaman %30’lara varan indirimler kazanılmaktadır. Sağlıklı, organik ürünler satın alınır, indirimlerden faydalanılır ve para kazanma imkânı sunulmaktadır.

Homm Bitkisel Ürünleri Nerede Tüketiliyor?

Homm Bitkisel ürünleri; cilt bakımı, beslenme, hijyen, kozmetik ve saç bakımı gibi alanlarda tüketilmektedir. Ürün yelpazesi çok geniş olduğu için birçok alanda güvenle kullanılmaktadır. Temizlik, gıda ve hijyen gibi ürünlerin yanında bardak, masa bayrağı ve shaker gibi ürünlerde satılmaktadır.

homm bitkisel

Homm Bitkisel Turkuaz Ne Demek?

Homm Bitkisel Turkuaz 16 kazanç planından bir tanesidir. Turkuaz hedefine ulaşmak için 18.000 TL ciro yapılması gerekmektedir. Kazanılan paranın %25’i kişiye ait olmaktadır. Kazanç ekip ile yapılıyorsa oranlar değişmektedir. Ekipte liderlik yapılıyor ise 500 TL ek gelir elde edilir. Unvan (Turkuaz) art arda 2 kez korunduysa ek gelir olarak 1700 TL kazanç elde edilir.

Turkuaz unvanının altında 2 Turmalin ve 1 mavi akik bulunmaktadır. Turmalin oranı %17, mavi akik oranı %9 civarındadır. Liderlik geliri kazanmak için en az Turmalin seviyesinde olmak gerekmektedir.

Homm Bitkisel Ne İş Yapar?

Homm Bitkisel, network marketing pazarlamasıdır. Firmaya üye olunur ve kendine üye bularak ekip kurulmaya çalışılmaktadır. Ekip ile beraber satış yaparak kazanç elde edilmektedir. Homm kozmetik Türkiye’nin dışında birçok ülkeye de satış gerçekleştirmektedir. Firma kazandığı gibi altında çalışan bağımsız üyelerde kazanç elde etmektedir.

Home Bitkisel Ne Zaman Kuruldu?

Şeyda Yenigün tarafından 2005 yılında ticari hayata geçmiştir. 2009 yılından itibaren 30’dan fazla firma ile fason üretimi yapmaktadır. Ayrıca 20’den fazla ülkeye kendi markaları satılmaktadır. 2017 yılında doğrudan satış yaparak, network marketing sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Homm Kozmetik Şirketi Hakkında Detaylar

Homm Kozmetik firması hakkında tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Firma sitesinden elde edindiğimiz bilgilere göre FIRSATİST NETWORK PAZARLAMA A.Ş bünyesinde kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da bulunan firma 2015 senesinde sektöre katılmıştır.

Homm Cosmetic, geleceğe umutla bakan bir firma olduklarını belirtmiştir. Ayrıca firma ülke ekonomisine de katkı sağladıklarını açıklamıştır. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan bir firma olduklarının altını çizen Homm Cosmetic yönetimi, üründe de kaliteyi daima önde tuttuklarını vurgulamıştır.

300’den fazla ürün çeşitliliğine sahip olduklarını açıklayan firma, yine ürünlerini kendi laboratuvarlarında geliştirdiklerini ve kendilerinin ürettiklerini belirtmiştir.

Homm Kozmetik şirket sloganı; Yerli network marketing firmasının şirket sloganı şu şekildedir “Geçmişten gelen tecrübelerimizle, geleceğe güvenle bakıyoruz”.

Homm Kozmetik hakkında daha ayrıntılı bilgi için firmanın resmi web sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Homm Kozmetik Vizyonu ve Misyonu

Homm Kozmetik vizyonu; güveni daima ön planda tutarak network marketing sektöründe lider firma olmaktır.

Homm Kozmetik misyonu; daha kaliteli, daha sağlıklı ürünlerini, müşterilerine en güvenli şekilde ulaştırmaktır.

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Dünyanın her yerinde insana faydalı ürünlerde; zindelik ürünler ve sağlık alanlarında network marketing sistemini kullanarak satış yapan, köklü bir şirkettir. Gano Excel’in temelleri 1983 yılında atılmıştır. Daha sonra yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda yaklaşık 12 yık sonra, 1995 yılında ‘ Gano Excel International’ olarak network marketing dünyasınına adım atmıştır.

Gano Excel, üye olunup ürün satmaya ve kendi ekibini kurup ekip ile kazanç elde etmesini sağlayan bir firmadır. Takviye, bakım ve besin ürünlerini sattığı için üyelerinin de kazanç elde etmesini sağlamaktadır. Üye olunduğu takdirde ürünleri indirimli fiyattan alınmaktadır. Bunun yanında kaliteli ürünleri sayesinde birçok kişi tarafından satın alınmaktadır.

Contents

Gano Excel Hangi Ülkelerde Var?

Gano Excel, 105 ülkenin ticaret ağında bulunduğu gibi dünya genelinde 10 milyondan fazla tüketicisi bulunmaktadır. Firma Avrupa ve Afrika bölgelerinde de pazar sahibi olmuştur.

Gano Excel Marketing Nedir?

Gano Excel Marketing, satıcıların iki farklı faaliyet ile kazanç elde ettikleri doğrudan satışın geliştirilen bir türüdür. Yapılan faaliyetlerden ilki, kişisel olarak yapılan satıştan doğan kazanç, ikincisi ise geliştirilen plan doğrultusunda ekiplerine kayıt ettikleri üyelerin ve daha sonradan bu kişilerin kayıt ettikleri üyelerin satışından elde edilen kazançtır.

Şirket, dünya alanında sağlık sektöründe uzun süreli başarı yakalamış network marketing sistemine bağlı olan köklü bir firmadır. Gano Excel Türkiye, üyelik sistemine diğer şirketlere göre daha fazla önem vermektedir. Gano Excel Türkiye, diğer firmalara göre üyelik sistemini ikinci planda tutmamaktadır.

gano excel

Gano Excel Nasıl Para Kazanılır?

Para kazanmak için firmanın ürünlerini satarak %15 ile %20 arasında kar elde edilmektedir. Para kazanmanın diğer yöntemi ise yeni distribütörleri kendi ekibine katıp kariyer hedefi gerçekleştirebilir ve tatmin edici para kazanma imkanı yakalama fırsatı vermektedir.

Gano Excel Nasıl Üye Olunur?

Gano Excel Distribütör Nedir?

Distribütör Gano Excel firmasına üye olunduğunda kazanılan bir sıfattır. Distribütör olunduğunda ürünleri %20 oranında indirimli alınmaktadır. Ekip oluşturup altında çalışan 3 kişi bulunursa distribütörlükten direktörlüğe yükselmektedir. Böylelikle elinde bulunan cironun %20’sini kazanç olarak elde edilmektedir.

gano excel nedir

Gano Excel Üye Olunca Ne Olur?

Gano Excel firması üyeliği olduğu zaman, sisteme giriş yapıldığında distribütör olarak başlanmaktadır. Elde edilen puan 2500’e ulaştığında ise kademe atlanır ve direktör olma şansı yakalanmaktadır. Böylelikle kişinin ağında dönen cironun %20’sini prim olarak kazanç elde etme imkanı sağlamaktadır.

Gano Adres Değişikliği Nasıl Yapılmaktadır?

Gano adres değişikliği için bilgi güncelleme formunu doldurmak gerekmektedir. Bilgi formuna ulaşmak için buraya tıklanmalıdır. Formu doldurduktan sonra +90 216 545 21 03-06 fax numarasına gönderilmesi gerekmektedir.

Gano Excel Prim Sistemi Nasıl?

Elinizde dönen cironun %20’si prim olarak sizde kalmaktadır. Kademe atladıkça kazanılan prim miktarı da artmaktadır. Altınızda 3 direktör olursa Rubby Direktör seviyesine yükselir ve %26’ya çıkmaktadır. Eğer altınızda çalışan direktör sayısı 6 tane olursa Diamond Direktör seviyesine yükselir ve %32 seviyesine çıkmaktadır. Ne kadar çok altınızda direktör bulunur ise Gano Excel para kazanma miktarınız o kadar artmaktadır.

Gano Excel Direktör Nedir?

Gano Excel direktör, firmaya üye olduktan bir süre sonra puanın 2500’e ulaştığında alınan bir nevi rütbedir. Üye olunduğunda distribütör olarak başlanır ve zaman içinde puan ilerledikçe direktörlük seviyesine yükseltilmektedir. Direktör olunduğunda kendi ağında oluşan cironun %20’si kazanç olarak kazanılmaktadır.

Gano Excel International Nedir?

Gano Excel International, firmanın uluslararası çaptaki boyutudur. Gano Excel Türkiye ise firmanın ülkemizde yer alan koludur. International kolunda yönetim kurulu mesajları ve biyografileri görülmektedir.

Gano Excel Ürünleri

Gano Excel ürünleri, genel olarak organik olması ile gündeme gelmektedir. Zaten, sattığı ürünlerin, ham maddesini kendi çiftliklerinde (Malezya) yetiştiren şirket, ‘Bitkilerin Mucizevi Kralı’ olarak bilinen bitkiyi tüm halkların hizmetine sunmuştur. Tabi, bitki özlü ürünler dışında da; Gano Excel kahve, özellikle Gano Excel Mocha gibi ürünlerle de aranmaktadır. Şirketin en çok aranmakta olan ürünü ise; Gano Excel sabun. Tabi ki şirketin ürün yelpazesi bunlarla sınırlı değildir. Gano Excel sipariş yelpazesini geniş tutarak, ürün çeşitliliğini arttırmaya çalışmaktadır.

Gano Excel bünyesinde ‘Gonoderma Lucidum’ mantarının ekstraktırından üretilen özel takviye kapsülleri ve birçok özel içecek ve kişisel bakım ürünleri ile insanları zinde tutma amacı olan şirket, bütün bu hizmetlerini network marketing sistemi ile dünyanın her yerine yaymak istemektedir. Şirketin hakkımızda kısmından çıkardığımız ifadelere göre; bu tarz ürünleri, halka ulaştıran bir kahraman olarak görmektedir. Dünya üzerinde 100’den fazla ülkeye yayılmış olan Gano Excel, Türkiye’de de faaliyet göstermektedir.

gano excel urunleri

Gano Excel Cilt Ürünleri

Gano Excel Takviye Edici Gıda Nedir?

Reishi mantarlarından elde edilen bir özüttür. Binlerce yıldır Çin tıbbında kullanılmıştır. Özellikle kanser gibi ciddi hastalıkları önleme özelliği bulunmaktadır. Gıdanın içinde yer alan anti aging etkisi nedeniyle yaşlanmayı geciktirici özelliği bulunmaktadır. Karaciğerde oluşan toksin seviyesini azalttığı gibi hızlı rejenerasyon ile de genel sağlığı arttırmaktadır.

Gano Excel Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Gano Excel Kilo Aldırır Mı?

Gano Excel zayıflama ürünleri iştahı kestiği için kilo verdirme özelliği bulunmaktadır. Bunun yanında Takviye gıdalarını kullanırken mutlaka sağlıklı beslenmeye ve düzenli spor yapmaya özen göstermek gerekmektedir.

Gano Excel Türkiye

Gano Excel, 2010 yılından ülkemizde faaliyet göstermeye başlamıştır. 2010 yılında sektöre girişini, ‘Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi’ adı altın yapmıştır. Şirketin sermayesi tamamen yabancı sermayeden oluşmaktadır. Gano Excel Türkiye, firmanın genel merkezi olan Malezya’da üretilen 100 den fazla ürünün sınırlı bir kısmını Türkiye’de satmaktadır. Türkiye’de sattığı ürün sayısı 18 dir. Günümüzde de çalışmalarını sürdüren şirket, satacağı ürünleri arttırmaya çalışmaktadır.

Herbalife, 1980 yılında Mark Hughes tarafından, Amerika’da kurulmuştur. Uluslararası network marketing firmaları arasındaki yerini, kurulduktan 2 yıl sonra Kanada’da şube açarak almıştır. Firma 1988 senesinde tüm dünya genelinde 4 büyük organizasyon düzenlemiştir. Herbalife, 1992 senesinde ise artık tüm dünyada tanınan bir network marketing firması haline gelmiştir. Mart 1998 senesinde ise Herbalife Türkiye operasyonlarını başlatmıştır. Firma şuan dünya genelinde 90’dan fazla ülkede faaliyetlerini yürütmektedir. Herbalife Sosyal Sorumluluk; Firma resmi sitesinde belirttiği üzere Herbalife Aile Vakfı (HFF) aracılığı ile dünyada yetersiz beslenen çocuklara gıda yardımı ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Herbalife Bilim; Tüm dünyada ürünlerini Ar-Ge çalışması ile yürüten firma, network marketing alanında yenilikçi olduklarını belirtmiştir. Beslenme Danışma Kurulu ile ürünlerinin kullanımı hakkında insanları bilgilendirmektedir.

Contents

Herbalife Kime Ait?

Herbalife, 1980 tarihinde Mark R. Hughes tarafından kurulmuştur. Şu anda 93 farklı ülkede faaliyetini sürdürmekte olan firmanın 8.000 ‘den fazla çalışanı bulunmaktadır. Gıda takviyesi dışında sporcu beslenme gıdaları ve cilt bakım ürünleri de satmaktadır.

Yaklaşık olarak dünya genelinde 4 milyondan fazla Herbalife ürünü tüketilmektedir. Firmanın amacı, dünyayı daha sağlıklı ve mutlu bir yer haline getirmektedir. Hedefleri ise, daha iyi yaşam için ilham kaynağı sonuçlara ulaşmaktır. Herbalife, 41 yaşındadır. Firma 1980 yılında Mark R. Hughes tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyalatinin Los Angeles şehrinde kurulmuştur.

Herbalife Nasıl Satış Yapılır?

Herbalife ürünleri dükkan ya da mağaza gibi yerlerde satılmadığı için, kişinin distribütör ile direk bağlantıya geçmesi gerekmektedir. Firmanın ürünlerini satabilmek için doğrudan satış yöntemi belirlenmiş firmalar aracılığı ile uygulanmaktadır.

Ürünleri kullanacak kişilerin tam olarak bilgilendirilmesi gerekmektedir. Örneğin; Herbalife Shake satın alan kişinin nasıl ve ne zaman kullanacağı, Herbalife Çayı tüketecek kişilerin günde kaç defa kullanması gerektiği gibi konuları açıklık getirilmesi gerekmektedir. Ürünlerin tanıtılması, kullanıcılara ve distribütörlere çok yararlı sonuçlar vermektedir.

İlginizi Çekebilir: Network Marketing

Herbalife Ürünleri

Herbalife ürünleri, kilo yönetimi, atıştırmalıklar, içecekler ve aktif yaşam ürünlerinin yanında takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde hizmete sunulmuştur. Firma resmi sitesinde ürünlerinin tanıtımları için Beslenme Danışma Kurulu oluşturduklarını ve bu kurulu oluşturan kişilerin saygın doktorlar arasından seçildiklerini belirtmiştir. Herbalife, 1980 yılında kurulmuş olup, şuan dünya genelinde 90’dan fazla ülkede ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmuştur.

Firmanın en çok  rağbet gören ürünleri arasında bulunan Herbalife çay, toz halinde olup sıcak veya soğuk su ile hazırlanabilmektedir. Herbalife Shake ise  B, C, kalsiyum ve demir gibi 22 farklı vitamin ve mineral içeren, öğün yerine geçen besleyici bir üründür.

Firmaya bağlı Beslenme Danışma Kurulu ve Herbalife kullananlar bu ürünleri ilk defa kullanacak olanları, bilgisi olan bir kişiye danışmaları konusunda uyarmaktadır. Firma, insanların internetten sadece yorumları okuyarak ürün alışverişi yapmaları yerine, onları bilinçli şekilde kullanmaları konusunda desteklemektedir. Firmanın ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için, firma ile iletişime geçebilirsiniz.

herbalife urunleri

Herbalife Aloe Vera Suyu Ne İşe Yarar?

Detoks görevi gören ve bağışıklık sistemini temizlemeye yarayan bir üründür. Ayrıca; enfeksiyon, ülser, kabızlık, gıda zehirlenmesi, mide gastrit rahatsızlığı, ishal ve mide yanması gibi durumlarda kullanıldığında kişiye büyük yarar sağlamaktadır. Herbalife aloe vera suyu, sindirim sisteminden kaynaklanan çoğu probleme fayda sağlayan, kapsamlı ve geniş bir üründür.

Kalori ve şeker bünyesinde bulundurmadığı için sindirim sistemi rahatlıkla besini tüketmektedir. Bunun yanında içinde zengin antioksidan bulundurduğu için vücutta bulunana toksinleri atmaktadır. Besin emilimini artırdığı gibi kabızlığı da önlemektedir. Ülser ve fazla mide asidini bastırmakta etkilidir. Vücut şişkinliğini bastırdığı gibi kilo, enerji cilt problemi ve bağışıklık sindirim sistemine iyi gelmektedir.

Herbalife Multi Fiber Ne İşe Yarar?

Herbalife Multi Fiber, yüksek lifli bir ürün olduğu için diyet yapan kişilerde yeterli miktarda lif almak, sağlıklı bir kolonun korunmasında önemli rol oynamaktadır. Tüketilen lif, bağırsakta hafifçe şişip hareket ederek müshil etkisi göstermektedir.

Ürünün içinde kaygan karaağaç kabuğu ve pisilyum tohumu bulunmaktadır. Ayrıca %100 doğal yulaf kepeği, pirinç kepeği, keten tohumu küspesi ve pisilyum karışımı bulunmaktadır. Bunun yanında omega 3 yağ asitleri açısından zengin olduğu gibi bağırsak florasını beslemeye yardımcı olan prebiyotik olarak frukto oligosakkarit içermektedir.

Herbalife Thermo Tablet Ne İşe Yarar?

Herbalife Thermo tablet, kullanan kişiye enerji sağlayan ağırlık kontrolünde kullanılan gıda takviyesi olarak görev görmektedir. Ürün içinde bulundurduğu doğal besinlerden dolayı beslenme dengesini kontrol tutmak için tasarlanmış özel bir formüldür.

Belli bir forma yaklaşmış durumda olan kişiler daha fazla ilerlemek için bu ürünü kullanması gerekmektedir. Beslenme dengesini kontrol altına almış insanların kilo kontrolünde yaşadıkları zorluklardan kurtulabilmek için Herbalife Thermo Tablet kullanmalıdır.

Gün içinde enerji miktarını artırmak, kilo kaybını kontrole almak ve vücudun aldığı besinlerden daha fazla yararlanmak için etkilidir. Hücresel olarak gelişimi tamamlayan kadın ya da erkeklerde metabolizmayı hızlandırıp daha fazla yağ yakıcı bir etkiye sahiptir. Ürün neye ihtiyacınız bulunuyorsa kiloda o eksikleri tamamlamaya yarayan özel bir yardımcıdır.

Herbalife Çay Ne İşe Yarar?

Herbalife çayı bitkisel bir karışımdan oluştuğu için vücutta yer alan toksinleri dışarı atılmasını ve metabolizmanın hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Antioksidan özelliği sayesinde sağlıklı kilo verme sağlamaktadır.

Herbalife ürünleri arasında en popülerleri arasında yer almaktadır. İçindekiler; yeşil çay ekstresi, siyah çay ekstresi, bamya çiçeği tozu, kakule meyvesi ve ebegümeci çiçeği ürünlerinin birleşimi harmanlanarak üretilmiştir.

herbalife ne

Herbalife Shake Su ile Yapılır Mı?

Shake üretilirken süte göre hesaplanıp tüm dünyaya yayılsa da süte alerjisi bulunan kişiler suya karıştırarak da kullanılmaktadır. Herbalife shake ürünün kalorisi 216’dır. Süt kullanılmadığında alınan kalori miktarı düşeceği için bir miktar daha shake katılmalıdır. Ürün kullanımında değişiklik yaparken, ürünün etki etmesi ve sağlık açısından mutlaka distribütöre ya da koça danışılması gerekmektedir.

Herbalife Üyeliği Nedir?

Herbalife üyeliği, temelde ürünlerin %25 indirimli olmasını sağlayan bir sistemdir. Daha fazla Herbalife ürünü satın alındığında bu oran %35, %42, %50 olarak avantajlar devam etmektedir. İndirimli ürün temin etmenin yanında firmanın adına satış yapma hakkı tanınmaktadır.

Üye olunduğunda, ürünleri daha uygun fiyattan satın alıp sağlıklı ve dengeli beslenme imkanı yakalarken bir yanda da satış yapma hakkı kazanılmış olunmaktadır. Bunun yanında düzenlenen haftalık, aylık ve yıllık konferanslara katılma imkanı da sunmaktadır. Konferanslara katılarak elde edilen bilgiler sayesinde daha hızlı büyüme ve daha fazla kazanç elde etmek mümkündür.

İlginizi Çekebilir: Herbalife Shake Ne İşe Yarar?

Herbalife Pro Boost Ne İşe Yarar?

Herbalife Pro Boost kas kütlesinin yeniden oluşturulmasına ve kemiklerin korunmasına yardımcı olmaktadır. Peynir altı suyu ve soya karışımından oluşturulan protein bakımından zengin bir üründür. Kas kütlesinin yıkımını önleyen makro besin üyesidir. Herbalife Pro Boost; kemik deri ve organ gibi vücudun ana unsurlarını destekleyen kişiselleştirilmiş bir protein tozudur.

Herbalife Shake Ne İşe Yarar?

Herbalife Shake, amacına uygun olarak kullanıldığında kilo aldırmakta işe yaramaktadır. Ürünü öğün olarak kullanıldığında ve günlük beslenme düzenine dikkat edildiğinde kilo alma olasılığı çok düşüktür.

1 öğünde gerekli olan vitamin ve minerallerin alınması sağlayarak, kişinin sağlıklı beslenmesinde yardımcı olmasını amaçlamaktadır. Shake, en basit hali ile bir besin takviyesidir.  Tüm ürünlerde geçerli olduğu gibi Herbalife Shake’de tek başına zayıflatan bir ürün değildir. Kilolardan kurtulmak için dengeli beslenmek gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Herbalife Jet Drink Nedir?

Herbalife Nerede Üretiliyor?

Çin’in Suzhou, Nanjing ve ABD’nin Lake Forest, California ve Winston Salem, North bölgelerinde üretim tesisleri bulunmaktadır. 2015 tarihi itibari ile şirketin beslenme ürünlerinin %58’i firmanın sahip olduğu tesislerde üretilmeye başlanmıştır.

Herbalife Müşteri Hizmetleri

Pazar ve cuma günleri 08.30-12.00 ile 13.00-17.00 arasında 0216 542 75 90 numarasını arayarak destek alınmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca 0216 330 25 87 faks numarasından ulaşılmaktadır.

Herbalife Bıraktıktan Sonra Kilo Alınır Mı?

Herbalife kullanımı bırakıldıktan sonra dengeli beslenmeye dikkat edilmezse tekrar kilo alınmaktadır. İstenilen kiloya ulaşıldıktan sonra beslenmeye, spora dikkat edilmez ise tekrar kilo alımı olacaktır.

6 ay diyet süreci olduysa, diyet süreci kadar sıkı olmasa da 6 ay daha dengeli ve kontrollü beslenmek gerekmektedir. Bu süreç vücudun yeni kilosuna alışması için gereklidir. Eğer bu süreç dikkate alınmazsa eski kiloya hatta daha fazla kilo alımına neden olacaktır.

Herbalife Yağ Yakıyor Mu?

Herbalife ürünlerinde genel olarak metabolizmayı hızlandıran ve ödemin atılmasını sağlayan gıdalar bulunduğu için yağ yakımı işleminde büyük rol oynamaktadır. Ürünü satın alırken nasıl kullanılması ve ne miktarda kullanılması gerektiğini öğrenip kullanmak gerekmektedir. En iyi sonuca ulaşmak için nasıl ve ne kadar miktar eklendiğini bilmek gerekmektedir.

Vücut yağının yakılması için kalori açığının oluşması gerekmektedir. Günde 1700 kcal enerji harcanıyorsa tüketilen besinler ise 1700 kcal altındaysa vücut enerji üretebilmek için yağları yakmaya başlayacaktır. Bu sayede gereksiz yağlar erimiş olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Herbalife Çay Ne İşe Yarar?

 

herbalife nedir

 

Herbalife Türkiye

Herbalife Türkiye operasyonlarına, resmi sitesinde de belirttiği üzere 1998 Mart ayında başlamıştır. Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti, ürünlerin ülkemize ithalat operasyonlarını yürütmektedir. Firmanın ana merkezi ABD’nin Los Angeles eyaletinde bulunmaktadır. Herbalife Türkiye merkezi ise İstanbul’da yer almaktadır. Firma hakkında daha ayrıntılı bilgi için, Herbalife Türkiye’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Silva Network Şirket Tanıtımı

Silva Network nedir? Sorusuna dair firma hakkında aradığınız cevaplar burada.Silva Network ürünleri ve özellikleri hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Silva Network katalog, üye girişi ve çok daha fazlası hakkında merak edilen bilgilere değineceğiz.

Silva Network Firması Hakkında Detaylar

Silva Network, 2007 yılında kurulmuş olup, yerli network marketing şirketleri arasındadır. %100 yerli sermaye ile Türkiye’de kurulan Silva Network firmasının merkezi, İstanbul’da yer almaktadır. Firma resmi sitesinde, doğrudan satış sektörü içerisindeki yerini almadan önce de tekstil sektöründe öncü şirketlerden olduğunu belirtmiştir. Ürettiği ürünleri, 20 sene boyunca gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşterilerin beğenisine sunmuştur. Firma ayrıca, mikrofiber ürünlerin ilk üreticisi olduklarını da vurgulamaktadır.

Silva Network, Murat Karapıçak tarafından 2007 senesinde kurulmuştur. Firmanın resmi sitesinde bir teşekkür mesajı yayınlamış olan Murat Karapıçak, aynı zamanda Silva Yönetim Kurulu Başkanlığını da yapmaktadır.

Silva Network Değerleri

2007 senesinde Murat Karapıçak tarafından kurulan Silva Network, resmi web sitesinde değerlerini açıklamıştır. Bu değerler şunlardır:

Güven: Her gün büyük bir özveri ve aşkla, gerek danışmanlarımızın gerekse müşterilerimizin bize duyduğu güveni korumak için çalışıyoruz.
Kalite Odaklılık: Tüm insanların kaliteli bir hayatı hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizi memnun etmek için, onlara her zaman kaliteli ürünleri ve kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Başarı: Silva Network ailesi olarak, yaptığımız tüm operasyonlarda en iyiyi olmayı hedefliyor, ona göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz.
Samimiyet: Silva Network danışmanlarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle kuruduğumuz ilişkilerde samimiyeti ve saygıyı önemsiyoruz.
Doğallık: Sağlıklı çevrede sağlıklı yaşam konusunda, sizlere en iyi faydayı sağlayacak, tamamen doğal ürünler geliştirmek için çalışıyoruz.

Silva Network Misyon ve Vizyonu

Misyon: Silva Network misyonu olarak danışmanlarının yaşamlarına kalite, güven ve güç katmayı belirlemiştir. Bunu da yaşamı daha kolay hale getiren nitelikli, doğal çözümlerle  ve yüksek gelir oranları ile gerçekleştirmeyi hedeflediklerini vurgulamıştır.

Vizyon: Silva Network vizyonunu, Türkiye’de yakalamış olduğu başarıyı ve liderliği, dünya geneline taşımak olarak açıklamıştır. Ayrıca Silva Network vizyonu için, network marketing sektöründe milli bir marka olarak liderliği hedeflediğini belirtmiştir.

Silva Network üye girişi için, firmanın resmi web sitesinde bulunan üye giriş seçeneğine tıkladıktan sonra yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Silva Network firması hakkında daha ayrıntılı bilgi için, firma ve danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Silva Network Ürünleri

Silva Network ürün gamı, mikrofiber temizlik ürünlerden  parfümeriye,  sağlık ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar birçok kategoriden oluşmaktadır. Silva ürünleri hakkında, resmi web sitesinde yaptığı açıklamada, doğal ve insan hayatına zarar vermeyecek ürünler ürettiklerinin altını çizmiştir.

Ürünlerinin bileşenleri içerisinde boraks, propolis, at kestanesi balsamı bulunmaktadır. Argan yağı özü, vücut onarıcı ve uyarıcı özelliği olan salyangoz salgı özü de bulunmaktadır. Salyangoz salgı özünün bir özelliği de vücudun kendi kendini onarmasına yardımcı olmaktır. Ayrıca argan yağı özü de saç bakımı için oldukça önem arz etmektedir. Propolis içerikli ürünler ise vücudun bakteri ve virüslere karşı savaşmasında etkin rol oynamaktadır.

En çok merak edilenlerden Silva Network ürünleri arasında mikrofiber temizlik kategorisi gelmektedir. Özellikle Silva Mop Set, Silva Cam Bezi ve Mikrofiber Temizlik Bezleri rağbet görmektedir.

Mikrofiber ürünlerin bu kadar tutmasının ardında, mikrofiber nitelikli ürünlerin çok daha kullanışlı ve kaliteli olmaları yatmaktadır. Çünkü mikrofiber ürünlerin yapımında zararlı kimyasal ürünler kullanılmamaktadır. Diğer ürünlere göre 10 kat daha dayanıklı ve de çok daha sağlıklı olan mikrofiber ürünleri kullanırken, yine zararlı kimyasallar kullanılmamaya dikkat edilmelidir.

Silva Network katalog için firmanın resmi sitesinden sipariş verebilirsiniz. Ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek, ürünler ve firma hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz bir Silva Network katalog edinebilirsiniz.

DXN TANITIM

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; DXN Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. DXN firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz DXN ürünleri ve DXN Türkiye konusuna da değineceğiz.

DXN International olarak da insanların hafızasında yer edinmiş DXN şirketi, Dr. Lim Siow Jin önderliğinde 1993 yılında Malezya’da kurulup, faaliyete geçmiş olan bir network marketing  şirketidir.

Ortaya çıktıkları ilk yıllarda yerel olarak faaliyet gösteren DXN şirketi, 2002 yılına doğru gelindiğinde uluslararası pazara açılmaya başlamıştır. Ağırlıklı olarak Ganoderma ürünleri, imal eden ve en çok satışı da bu ürünler üzerinden yapan firma günümüzde de aktif olarak doğrudan satış yapmaya devam etmektedir.

 

DXN ÜRÜNLERİ

DXN firması, genel olarak sağlıklı gıda takviyelerinin yetiştirilmesini, üretimini ve pazarlamasını yapmasıyla ünlüdür. Fakat DXN ürünleri bunla bitmiyor. Örneğin; cilt bakımı, kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri ve su arıtma sistemleri gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Ürünleri, DXN katolog yolu ile tanıtan ve pazarlayan şirket, günümüzde de doğrudan satış yöntemi ile satışlarına devam etmektedir.

Yukarıda bahsedilen ürünlerin yanı sıra şirketin küreselleşmesi ile birlikte başka sektörlerede sıçrama olmuştur; emlak vs.

Ayrıca, Çok geniş kitlelere ulaşan DXN şirketinin toplam; 9 milyonu aşkın kayıtlı distribütörü vardır.

 

DXN Türkiye Hakkında

DXN, 2002 yılından itibaren dünyaya açılmış olan bir network şirketidir. Bu şirket, 2015 yılında DXN Türkiye olarak Türkiye’de kurulmuştur. Merkezi; Kadıköy/İstanbul’dadır. 2015 yılında kurulan DXN Türkiye şirketi, yapılan hazırlıklardan dolayı 2016 yılında satışlara başlamıştır.

Network marketing alanında MLM sistemi ile çalışmayı sürdüren ve kurumsal olan şirket, günümüzde de satışlarına devam etmektedir.

Türkiye’de satışı yapılan ürünler, DXN network marketing firması ile ilgili haberler ve iletişim ile ilgili detaylı bilgiler için DXN Türkiye firmasına ait internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, DXN ile iş yapmak istiyorsanız, internet sitesinde bulunan iş fırsatı bölümünden; DXN pazarlama planı, Dinamik başlangıç programı ve Icing On the Cake ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aymnet Tanıtımı

Network Marketing ile tanışan girişimcilerin genellikle aradığı sorulardan olan; Aymnet Nedir? Sorusunun cevabını ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. Aymnet firması ile alakalı her bir detayı tarafsız bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Ayrıca çok merak ettiğiniz Aymnet kataloğu, Aymnet paketleri ve Aymnet ürünleri konularına da değineceğiz.

Network marketing sektörü, son yıllara kadar yabancıların tekelindeydi. Son yıllarda açılan yeni firmalar ile bu tekel bozulmaya başlamıştır. Bu tekeli bozan, yerli firmalardan birisi de Aymnet firması.

Aymnet firması, Türkiye kökenli bir şirkettir. Kuruluş yeri ise Bursa’dır. 2009 senesinde Aym danışmanlık adı altında hizmete girmiştir. Fakat, 2015 yılında network marketing sektörüne geçmiştir. Sektöre giriş yaparken, piyasadaki tüm network marketing şirketlerinin eksik yönlerini analiz yaptıklarını ve iş planı yaptıklarını ifade eden şirket, yeni bir model geliştirmeye çalışmıştır.

Diğer network marketing firmalarından ayrılan bir özelliği ise; ticaret yazılımıdır. Geçen zaman boyunca ticaret yazılımında kendini geliştirdiğini iddia eden firma, müşterilerine güvenilir bir ortam sunduğunu iddia etmektedir. Ayrıca, müşterilerin yanı sıra satıcı ortaklar da bu yazılım sayesinde veri analizi ve raporlama yapabilmektedir.

Aymnet  Katalog

Aymnet katolog içeriği, genel olarak ürünler hakkında bilgiler içeren, bilgilendirme amaçlı bir materyaldir. Aymnet ürünleri çeşitliliği bakımından da dikkat çekmektedir. Firmanın satışa sunduğu ürün kategorileri arasında; ek gıda takvileri, aktif yaşam ürünleri, saç bakımı ürünleri, temizlik ürünleri, kök hücre cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, bayan özel ürünleri, bebek bakımı, sağlıklı içecek grubu ürünleri vardır.

Aymnet Firması Eğitimi

Aymnet firması, Düzce Üniversitesi ile yaptığı anlaşma doğrultusunda, alanında uzman akademisyenler tarafından, bünyesi altında bulunan üyelere eğitimler vermektedir. Verilen bu eğitimler sonucunda da Düzce Üniversitesi tarafından onaylanmış başarı sertifikası verilmektedir.

İş fırsatları konusunda sitesinde genel bir değerlendirme yapan ve soruların cevabını veren Aymnet firmasının, internet sitesini ziyaret edebilirsiniz; site içerisinde aradığınız birçok sorunun cevabı mevcut. Bilgilerin size yetmediği yerde de firmanın adresi ve telefon numarası sağ alt tarafta yer almaktadır. Ayrıca, Aymnet kayıt ol butonundan siteye kayıt olup, Aymnet giriş butonundan da giriş yaparak sitenin giriş paneline göz atabilirsiniz.

Network marketing konusunda bize en çok gelen sorulardan biri olan Parvega nedir? sorusuna bu yazımız ile cevap bulacaksınız. Osman Yıldız tarafından kurulan Parvega, network marketing firmasıdır.

Parvega Firması Hakkında Detaylar

Osman Yıldız tarafından kurulmuş olan Parvega network marketing firması, 04.11.2018 tarihinde doğrudan satış sektörü içerisindeki yerini almıştır. Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak ticaret siciline kayıt olmuştur. Parvega, yerli network marketing firmaları arasında bulunmaktadır. Firma, İstanbul merkezlidir. % 100 yerli sermayeye dayanmaktadır.

Parvega vizyonu; Kısaca Parvega Internatioanal olarak lanse edilen şirket, uluslararası bir vizyon hedeflediğini belirtmiştir. İnsanları geliştirdiklerini, onlara daha iyi bir gelecek için destek çıkacaklarını belirten Parvega International, insanlara ışık tutacak bir sistem geliştirdiklerini vurgulamıştır. Bu sistem ile doğrudan satış sektörü içerisinde lider firma olmayı hedeflemektedir. Bunu da yine şirket bünyesinden uluslararası liderler yetiştirerek gerçekleştirmek amacı ile hareket etmektedir.

Parvega misyonu; Doğru ve iyi sistem felsefesi üzerine kuruludur. Firma, farklı ve yenilikçi bir düşünceyle sahada olacaklarını ve insanlara dürüst ve adil bir kazanç planı sunmayı misyonu haline getirmiştir.

Parvega yönetimi sistem , ar-ge , yönetim, lojistik ve  sosyal medya gibi şirketin önemli noktalarında deneyimli ekipler ile çalıştıklarını söylemiştir. Kazanç starejisini, müşteri odaklı olarak belirlediklerinin altını çizmiştir. Parvega International, ticari kaygılardan ziyade müşteri memnuniyetini hedeflediklerini bildirmiştir.

Firma sloganı; Parvega’nın pozitifliği hayatınızda her daim sizinle olsun.

Parvega resmi web sitesi üzerinden kayıt olarak, parvega giriş kısmından siteye giriş yapabilirsiniz. Firma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, resmi web sitesinde bulunan iletişim yolları ile irtibata geçiniz.

Parvega Ürünleri

Parvega ürünleri, doğal içeriklidir. Daha çok takviye edici gıdalar üzerine kategorileri bulunmaktadır. Dünyanın en sağlıklı bitkilerinden kabul edilen aloe vera jel içerikli ürünleri bulunmaktadır. Aloe vera içerikli ürünlerinin yanısıra, çörek otu yağı ve karoten içeren Parcumin de bir başka ürünüdür. Antibakteriyel ve güçlü bir antioksidan olan propolis içeren Mrc ve yeşilçay özlü Parvega thermo çay tabletleri de diğer ürünleri arasındadır.

Parvega network marketing firması, resmi web sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden zaman zaman kampanyalar düzenlemektedir. Bu Parvega kampanyalarından haberdar olmak ve ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için şirketi takip edebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında kalıcı bilgi almak konusunda Parvega katolog edinebilirsiniz.

Oriflame nedir? hakkında aradığınız tüm sorulara cevap bulabilmeniz için bu içeriğimizi hazırladık. Network marketing firması olan Oriflame, Jonas ve Robert af Jochnick kardeşler ile yakın arkadaşları Bengt Hellsten tarafından kurulmuştur. İsveçli, doğal kozmetik ürünleri satan bir şirket fikri ile yola çıkan kurucular, uluslararası bir firma ortaya koymuşlardır.

Oriflame Firması Hakkında Detaylar

Oriflame network marketing firması, 1967 senesinde İsveç merkezli olarak doğrudan satış sektörüne giriş yapmıştır. Kurucuları Jonas ve Robert af Jochnick ile Bengt Hellsten,  farklı ürünler sunan farklı bir şirket teması hayal ederek başladıklarını dile getirmişlerdir.

Oriflame katolog; 1970 senesinde, Oriflame firması farklı düşünce tarzını ortaya koymak için, ev partileri üzerine kurulu satış yöntemini değiştirmiştir. İlk oriflame katolog üretilmiştir. İlk 1000 baskısı kurucular tarafından tasarlanmıştır. Oriflame katolog ile birebir doğrudan satışlar yapılmaya başlanmıştır.

Oriflame Tender Care; İlk başta sadece göz kremi olarak üretilmiştir Tender Care. Ancak yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği ile kısa sürede ünlenmiş ve firmanın şimdiye kadar en çok satan ürünü haline gelmiştir. Firma resmi verilerine göre yılda 40 milyon adet satılmaktadır.

Oriflame.com; Firmanın global sitesi 1997 senesinde ilk defa yayına başlamıştır. Avrupa’nın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri olan Oriflame, kozmetik  ürünleri üzerine otorite firmalar arasında olduklarını söylemiştir. Oriflame üye giriş kısmı için de firma ile veya firmaya bağlı iş ortakları ile iletişime geçebilirsiniz.

Oriflame Ürünleri

Oriflame ürün kategorisi kozmetik üzerine kuruludur. Başlangıç felsefesi için firma yapmış olduğu açıklamada, “Farklı ürünler ile fark yaratan İsveçli doğal kozmetik ürünleri satan bir firma.” Demiştir. Firma ürünlerini İrlanda’nın Bray kentinde kurduğu Araştırma ve Geliştirme Merkezi içerisinde üretmektedir.

Oriflame ürünleri, cilt bakımı, makyaj kokular, kişisel bakım, saç bakımı, aksesuarlar, wellnes ve  erkek bakımı kategorilerinden oluşmaktadır. Bu ürünler içerisinde Oriflame erkek parfüm ve Oriflame kadın parfümleri en çok aranılan kategoriler içerisindedir. Parfüm deyince de akla ilk gelen ürünleri arasında Oriflame divine, Oriflame amber ve Oriflame eclat bulunmaktadır.

Firma ayrıca insanların ek gelir yaratabilmeleri için, Oriflame Danışmanı olma imkanı da sunmaktadır. Oriflame Danışmanı olma ya da Oriflame ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için her ay çıkartılan Oriflame katolog alabilirsiniz.