Herbalife Shake Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

herbalife shake ne işe yarar

Herbalife shake, sağlıklı bir öğünde vücuda gereli tüm gıdaları dengeli biçimde içeren, kalorisi az, besleyici değeri yüksek bir ürün olduğu için sağlıklı yaşam ve diyet yapanların işine yarayan bir besindir.

Bu karışımı öğün yerine kullanabilirsiniz. Mikro besinler, yüksek kalitede protein ve ürünün içine eklenen bitkisel içerikleri sayesinde doyurucu ve sağlıklı bir öğün ile beslenmenizi sağlar.

Contents

Herbalife Shake Nasıl Kullanılır?

  • Adım 1: İlk olarak Herbalife shake kullanımı için kutusunu hafifçe sallamanız gerekir.
  • Adım 2: Oda sıcaklığında ya da soğuk 250 ml. Yarım yağlı sütün içine 2 çorba kaşığı formül 1 shake atın.
  • Adım 3: Ürünü süte döktükten sonra iyice karıştırın. Uzun süre bekletmeden tüketmeye başlayın.

Not: Mama olarak da bilinen bu ürün yaklaşık size 216 kalorilik besin sunuyor. Karışımın içinde kullanıcının bir günlük vitamin ve mineral takviyesi bulunuyor.

Herbalife Shake Kaç Kalori?

Bir porsiyonunun içinde (25 gram) yaklaşık 216 kalori bulunuyor. Fakat bu ürünü 1 bardak yarım yağlı sütün içine dökmeniz gerekir. Bu durumda 1 bardak yarım yağlı sütün kalorisi ise 94’dür. Toplam da ise 310 kalori almış olursunuz. Diyet için bu kalori miktarı gayet düşük olarak görülebilir.

İlginizi Çekebilir: Hebalife Çay Ne İşe Yarar?

Herbalife Shake Kilo Verdirir Mi?

herbalife shake nedir

Herbalife shake kilo verdirmesi tek başına mümkün değildir. Yanında mutlaka spor, düzenli ve sağlıklı besin tüketmeniz gerekir. Günde 2 öğünü shake’den karşılayıp bir öğünü ise sağlıklı besin tüketmeniz gerekir. Mutlaka ara öğünler de tüketmeniz gerekir. Fakat bu işlemi yaparken mutlaka yaşam koçuna danışmanız gerekir. Herhangi bir sağlık probleminiz ya da alerjiniz bulunuyorsa hekim kontrolünde tüketmeniz önerilir.

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Çikolata Aromalı 550 Gr Nasıl Kullanılır?

Karışımı kullanmadan önce kutuyu yavaşça çalkalayın. İki çorba kaşığı tozu, 250 ml. Oda sıcaklığı ya da soğuk sütün içine döküp 2karıştırın. Bu ürünü sadece enerjisi kısıtlanmış diyetin parçası olarak kullandığınızda etkisini gösterir. Ürünü kullanırken yeterli miktarda su tüketmeniz ve talimatları adım adım uygulamanız sağlığınız açısından önemlidir.

Herbalife Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Nasıl Kullanılır?

İki yemek kaşığı (25 ile 30 gram arası) Shake’i 250 ml. Yarım yağlı sütün içine atın ve iyice karıştırın.  Günde 2 öğün hazırlayıp sabah ve öğlen yemeği olarak tüketebilirsiniz. Ayrıca akşam yemeğinde dengeli beslenmeniz gerekir ve ara öğünleri atlamayın.

Herbalife Shake Kaç Yaşında Kullanılır?

Kullanım şartlarına göre 18 yaşından büyük olduğunuzu beyan ve garanti etmeniz gerekir. 18 yaşın altında kullanıcılara göre uygun değildir.

Herbalife Shake Su ile İçilebilir Mi?

Ürün normalde süt ile kullanılsa da eğer alerjiniz bulunuyorsa suyla kullanabilirsiniz. İsterseniz süt e suyu karıştırarak da yapabilirsiniz. Sütü kullandığınızda kalori miktarı da belli bir seviye artacaktır.

İlginizi Çekebilir: Farmasi Prim Nedir?