Herbalife

Herbalife, 1980 yılında Mark Hughes tarafından, Amerika’da kurulmuştur. Uluslararası network marketing firmaları arasındaki yerini, kurulduktan 2 yıl sonra Kanada’da şube açarak almıştır.

Herbalife Hakkında Detaylar

İnsanların sürekli olarak sorduğu Herbalife nedir? sorusuna bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde cevap vereceğiz. Firma 1988 senesinde tüm dünya genelinde 4 büyük organizasyon düzenlemiştir. Herbalife, 1992 senesinde ise artık tüm dünyada tanınan bir network marketing firması haline gelmiştir.

Mart 1998 senesinde ise Herbalife Türkiye operasyonlarını başlatmıştır. Firma şuan dünya genelinde 90’dan fazla ülkede faaliyetlerini yürütmektedir.

Herbalife Sosyal Sorumluluk; Firma resmi sitesinde belirttiği üzere Herbalife Aile Vakfı (HFF) aracılığı ile dünyada yetersiz beslenen çocuklara gıda yardımı ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Herbalife Bilim; Tüm dünyada ürünlerini Ar-Ge çalışması ile yürüten firma, network marketing alanında yenilikçi olduklarını belirtmiştir. Beslenme Danışma Kurulu ile ürünlerinin kullanımı hakkında insanları bilgilendirmektedir.

Herbalife Ürünleri

Herbalife ürünleri, kilo yönetimi, atıştırmalıklar, içecekler ve aktif yaşam ürünlerinin yanında takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde hizmete sunulmuştur. Firma resmi sitesinde ürünlerinin tanıtımları için Beslenme Danışma Kurulu oluşturduklarını ve bu kurulu oluşturan kişilerin saygın doktorlar arasından seçildiklerini belirtmiştir. Herbalife, 1980 yılında kurulmuş olup, şuan dünya genelinde 90’dan fazla ülkede ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmuştur.

Firmanın en çok  rağbet gören ürünleri arasında bulunan Herbalife çay, toz halinde olup sıcak veya soğuk su ile hazırlanabilmektedir. Herbalife Shake ise  B, C, kalsiyum ve demir gibi 22 farklı vitamin ve mineral içeren, öğün yerine geçen besleyici bir üründür.

Firmaya bağlı Beslenme Danışma Kurulu ve Herbalife kullananlar bu ürünleri ilk defa kullanacak olanları, bilgisi olan bir kişiye danışmaları konusunda uyarmaktadır. Firma, insanların internetten sadece yorumları okuyarak ürün alışverişi yapmaları yerine, onları bilinçli şekilde kullanmaları konusunda desteklemektedir. Firmanın ürünleri hakkında daha detaylı bilgi için, firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Herbalife Türkiye

Herbalife Türkiye operasyonlarına, resmi sitesinde de belirttiği üzere 1998 Mart ayında başlamıştır. Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti, ürünlerin ülkemize ithalat operasyonlarını yürütmektedir. Firmanın ana merkezi ABD’nin Los Angeles eyaletinde bulunmaktadır. Herbalife Türkiye merkezi ise İstanbul’da yer almaktadır. Firma hakkında daha ayrıntılı bilgi için, Herbalife Türkiye’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.