Biz insanlar dünyada şuanda 2,5 milyon kayıtlı türden sadece biriyiz ama 10 milyondan fazla canlı türünden de biriyiz.

İnsanın Fabrika Ayarları – Sinan CANAN

Biyolog ve tıbbi fizyoloji uzmanı olan Prof. Dr. Sinan Canan, insan bedeninin normalde nasıl çalıştığını hasta olmadığı zaman çalışma mantığının ne olduğunu araştıran bir bilim dalında çalıştığını belirtmiştir. Kim gerçekten doğaya gerçek bir araştırmacı gibi bakıyorsa, ne olduğunu anlamaya çalışıyorsa, binlerce yıldır hemen hemen herkes benzer bir mantığı görüyor karşısında. Yaşam ağacı nedir?

“Maddenin her bir parçası, biz insanlar da dahil olmak üzere bu muhteşem kainattaki senfoninin notalarından ibaretiz aslında.” – Sinan Canan

Biz insanlar dünyada şuanda 2,5 milyon kayıtlı türden sadece biriyiz ama 10 milyondan fazla canlı türünden de biriyiz. Tuhaf bir organizma olduğumuzu belirten Sinan Canan, 3,5 milyar yıllık bir Ar-Ge çalışmasının ürünleri olduğumuzun da altını çizmektedir. Hayat sürecimiz üzerine reçete yazdığı, 5 harika bir bakış açısı sunduğu TEDx konuşmasını gelin birlikte izleyelim.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın