Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2023 Yılı Nasıl Geçecek?

2023 Yili Burç Yorumlari

Girişimciler için 2023 yılı burç yorumları hakkında tüm merak edilenleri sizler için hazırladık. Astroloji yorumları, kişisel gelişim, ilişkiler, para ve daha birçok konuda sizlere beklentileriniz hakkında fikir vermektedir. Peki 2023 yılında girişimcileri neler bekliyor?

2022 yılı ekonomik krizlerin, salgın hastalıkların, depremlerin, yangınların, mücadelenin olduğu zor bir yıldı. Kimilerinin krizi fırsatı olurken, kimilerinin fırsatı kriz oldu. 2022 yılına güle güle derken, 2023 yılına güzel dilekler, ümitler, dualarla merhaba diyoruz.

2022’de değişken olaylarla karşılaştık. Ama 2023 de enerjiler değişiyor. Daha somut, daha elle tutulur olaylarla karşılaşabiliriz. Daha sağlam temeller atılıyor bu yıl. Gelin bu yılın dinamiklerine birlikte bakalım:

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2023 Yılı Nasıl Geçecek?

Yılın ilk çeyreğine dikkat etmeniz gerekiyor. Mars retrosunun etkileri devam ettiği için gaza gelip aceleyle hareket etmeyin. Bir şeyleri yoluna koymaya çalışmayın. Yılın ilk çeyreği kazalara, sakarlıklara karşı daha dikkatli olun. Satürn 7 Mart’a kadar Kova burcunda, 7 Mart itibariyle Balık burcunda olacak. Satürn hangi evinize denk geliyorsa, o alanlarsa sizi zorlayacak, sınayacak, test edecek. Satürn baş öğretmendir. Eğer bu testleri başarıyla geçerseniz Satürn aynı zamanda sizi ödüllendirir. Bolluk, bereket, fırsat, şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs’a kadar Koç burcunda, 16 Mayıs itibariyle Boğa burcunda olacak.

Jüpiter geçtiği alanlarda bereket, bolluk getirir. Yeni kapılar açar. Aynı zamanda Jüpiter genişleme, büyüme etkisi verdiği için, özellikle Koç ve Boğa burçlarında kilo aldırma potansiyeli var. Bu iki burç sağlıklı beslenme ve spora önem vermeli. Ay düğümleri ilk önce Boğa-Akrep aksında, daha sonra Koç-Terazi aksında olacak. Kuzey Ay düğümleri Koç-Terazi aksında olacak ve Kuzey Ay düğümleri bize gitmemiz gereken yolu gösterir. 20 Nisanda Koçburcunda Güneş tutulması yaşanacak. Bu tutulma bireysel ve Türkiye olarak maddi açıdan temkinli olmamız gerektiğini söylüyor. 5 Mayısta Akrep burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Ülkemizi ekonomik olarak değişime, dönüşüme teşvik edebilir. 14 Ekimde Terazi burcundaki Güneş tutulması, ekonomi, yasama, yürütme, yargı, toplu taşıma, medya, yayıncılık, iletişim, devlet, hizmet, hükümet alanlarında hareketlilik ve iyileşmeler getiriyor. Son olarak 28 Ekimde Boğa burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Parasal konularda akılcı davranırsak bizi güçlendirecek bir tutulma olacak.

23 Temmuz-4 Eylül tarihleri arasında Venüs Aslan burcunda retro yapıyor. Bu dönemde yavaşlama, gecikme, iptaller, ertelenmeler,sağlık alanında sıkıntılar yaşanabilir. 5 Eylül-30 Aralık tarihlerinde Jüpiter retro yapıyor. Hangi evinize giriyorsa o alanlarda gecikmeler, yavaşlamalar olabilir. Bu yılın en önemli olaylarından biri de Merkür retrosu. Bu yılın Merkür retroları Ocak ayında Oğlak burcunda, Mayıs ayında Boğada, Eylülde Başakta ve Aralıkta tekrar Oğlak burcunda olacak. Bu aylarda herhangi bir başlangıç, yeni girişimler yapmayın. Evlenme, yeni ilişkiler, yeni ortaklıklar, imzalar gibi konular için uygun bir dönem değil. Bu dönemlerde eski sevgililer dönebilir. Unutmayın ki retro ile gelen retro bitiminde gider. Teknolojik aletleriniz bozulabilir bu dönemlerde. Yenisini retro bitiminde almaya çalışın. Ameliyat, tedavi gibi konularınız varsa çok acil değilse retro dönemine denk getirmemeye çalışın.

Bu yıl genel olarak, Türkiye açısından para konularının ön planda olduğu, kemerlerin sıkıldığı bir yıl olacak. Bu yıl zaman zaman bizi  zorlasa da geçtiğimiz yıllara oranla daha güzel, rahatladığımız bir yıl olacak.

Yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk, huzur, barış, şans, başarı ve bol para getirsin. Mutlu yıllar…

Liderlerin Yaptıkları 13 İletişim Hatası >>


Koç Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

2021 yılında Satürn ve Jüpiter Kova burcunda.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde koç burcunu neler bekliyor?

İlişki: 25 Mart’a kadar arkadaşlarla, kardeşlerle bol bol görüşme, iletişim trafiği olabilir. 7 Mart sonrası ikili ilişkiler, ortaklıklar, ekip ilişkilerinizde yeni farkındalıklar yaşayabileceğiniz, bir takım yüzleşmelerle karşılaşacağınız bir zaman dilimi olacak. 14 Ekimde ilişkiler alanınızda tutulma olacak. Evlilikle, ilişkilerle alakalı yeni kararlar yoğun bir şekilde hayatınızda olabilir. 8 Kasım-4 Aralık arası aşkta en şanslı olduğunuz dönem. Yeni birileriyle tanışmak, evlilik teklifi yapmak ya da partnerinizle evlilik kararı almak için güzel bir dönem.

Sağlık: Yılın ilk çeyreği kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olun. Jüpiter yükseleninizden geçerken kilo aldırır. Mayıs’a kadar beslenmenize dikkat edin. Spor yapmayı ihmal etmeyin.

Para: Bu yılın en zengini sizsiniz. Eğer potansiyelinizi ortaya koyabilirseniz parasal anlamda güzel bir yıl sizleri bekliyor. 16 Mayıstan sonra parasal anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz. Zam alabilir, kazançlarınız, parasal kaynaklarınız artabilir.

Kişisel Gelişim: Yönetici gezegeniniz Mars Ocak ortalarına kadar geri hareket ediyor. Mayıs ayına kadar Marsiyen etkiler söz konusu. Kontrolsüz hareket etme, yapabileceğinizden fazlasını yapma, abartma gibi durumlar olabilir. 18 Temmuzda Kuzey Ay Düğümü sizin burcunuzda seyahat edecek. Cesaret etmek, eyleme geçmek, önceden yapamadığınız şeyler için harekete geçmek söz konusu. İçinizdeki gücü fark ettiğiniz bir yıl olacak. 20 Nisanda burcunuzda bir tutulma gerçekleşiyor. Kendinize hedefler belirleyebilir,  yeni kararlar alabilirsiniz.

Kariyer: Yılın ilk çeyreği dikkat etmeniz gerekiyor. Mars retrosu etkileri olduğu için iş bulmadan işinizi bırakmayın, yeni atılımlarda bulunmayın. Kariyerinizle alakalı sağlam adımlar atmak, yerinizi sağlamlaştırmak, yeni girişimlerde, yeni atılımlarda bulunmak gibi durumlar güçlü görünüyor. 16 Mayıs itibariyle Jüpiter burcunuzda ilerleyecek. Kariyer ve para alanlarınızda sizi çok destekleyecek. Ticari bağlantılar, işlerinizi büyütmek, satışlarınızın artması, yeni işe başlamak gibi durumlar olabilir.

Milyoner Olmak İçin Öğrenilmesi Gereken 4 Ders >>


Boğa Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

28 Temmuz'a kadar sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, sosyal çevre ilişkilerinizi hareketli tutacaksınız.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde boğa burcunu neler bekliyor?

İlişki: Satürn’ün Balık burcuna geçmesi sosyal çevreyle aranızı bozabilir. Size yanlış yaptığını düşündüğünüz birileri varsa onlarla alakalı biraz mesafe almak, bazı insanları hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. Size fayda sağlayacak, işinize yarayacak yeni insanlarla tanışma ihtimaliniz var. 23 Temmuz-4 Eylül tarihleri arasında Venüs Aslan burcunda retro yapıyor. Özellikle iş ilişkilerinize, ev, aile, yuva ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekir. İlişkilerde en şanslı dönem 8 Kasım-4 Aralık. Hayatınızda biri yoksa bu dönem birileriyle tanışabilirsiniz. 5 Mayısta ilişkiler evinizde Akrep burcunda bir tutulma yaşanıyor. Bu tutulma ilişkilerle alakalı tamamlanmaları getirecek.

Sağlık: Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir yıl. Bel, böbrek, göz tansiyonu, şekerle ilgili problemleriniz varsa beslenme düzeninizi değiştirmeniz, kontrollerinizi ihmal etmemenizde fayda var.

Para: 16 Mayısta Jüpiter sizin burcunuza geçiş yapıyor. Toplu para alımı, bir miras, toplu satıştan elde edilecek gelirle alakalı şanslısınız.

Kişisel Gelişim: Hayaller, beklentiler, umut ettiğiniz konularla alakalı sizi harekete geçirecek enerji veriyor Jüpiter. Genel olarak bir şeyleri büyütme konusunda şanslı bir yıl olacak. 16 Mayıs sonrası bunu daha yoğun hissedeceksiniz. Bakış açınızın değiştiği bir dönem olacak. Daha mutlu, daha umutlu, iyimser hissedeceksiniz. 17 Temmuzda Ay düğümlerinin Koç-Terazi aksına geçmesiyle beraber ben diyebileceğiniz, kendi arzularınızın, kendi isteklerinizin peşinden cesaretle gideceğiniz, kimsenin onayına ihtiyaç duymadan yapacağınız bir dönem. 28 Ekim itibariyle burcunuzda bir tutulma olacak. Yepyeni bir sayfa açmaya karar veriyorsunuz.

Kariyer: Satürn Balık burcuna geçmesiyle beraber yeni projeler, uzun vadeli yeni bir işe başlama, bölüm, departman değişikliği, terfi almak, ekip yönetmeye başlamak gibi durumlar söz konusu olabilir. 17 Temmuz sonrası yayıncılık, medya, satış, pazarlamayla ilgili yeni projeleriniz varsa destekleyici bir süreç.

Komfor Alanı Ve Agave Kaktüsü Hikayesi >>


İkizler Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

Yurt dışı bağlantılı konular, yurt dışına taşınma, seyahat gibi durumlar söz konusu.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde ikizler burcunu neler bekliyor?

İlişki: Bu yıl çevreniz genişliyor. Sorumluluklarınız özel hayatınızla ilgili olabilir. Arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Kalabalıklar, ekip çalışmaları için büyüme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yılın ilk 6 ayı ekip çalışmaları için güzel bir dönem. 25 Mart’a kadarki dönemde ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, tartışmalar, problemler söz konusu olabilir. 18 Temmuzdan sonra hayatınızda yenilikler var. Yeni insanlarla tanışacaksınız. Kalabalık gruplar, birlikte iş yapmak ön planda olacak.

8 Kasım-30 Aralık tarihleri arası evlilikle, ikili ilişkilerle ilgili yenilikler, aşkların başlaması çocuklarla ilgili meseleler, hamilelik gündemleri olabilir.

Sağlık: Ufak tefek rahatsızlıklar dışında bu yıl sağlığınızda ciddi problemler görünmüyor.

Para: 16 Mayıs’a kadar kazançlarınızı artırabileceğiniz fırsatlar karşınıza geliyor. 16 Mayıstan sonra biraz daha birikim ve yatırım odaklı olmanızda fayda var. Lüks ve fazla harcamalar yapma konusunda dikkatli olun.

Kişisel Gelişim: Hayatınızda birçok alanda değişimler olabilir. Bazılarınız için bu değişim mecburi, bazılarınız için ise ektiğini biçme dönemi. Hayalleriniz için adım atmak adına güzel bir yıl. Özellikle 16 Mayıstan itibaren bu hayallerinizi gerçekleştirmek için karşınıza fırsatlar çıkabilir.

Kariyer: Kariyerinizle ilgili daha ciddi adımlar atabilirsiniz. Nisan ayındaki tutulma bir projeyi sonuçlandırmanız, bir başarı elde etmeniz için çok destekleyici. Terfi alabilir, işle ilgili sorumluluklarınız artabilir. İş değiştirebilir ya da bölüm departman değişikliği olabilir.

İçe Kapanık İnsanlar İçin Networking İpuçları >>


Yengeç Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

30 Ekim'de Mars'ın Akrep burcuna geçmesiyle beraber mutlu, keyifli aşkı hissedeceğiniz zamanı yaşayabilirsiniz. 1

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde yengeç burcunu neler bekliyor?

İlişki: Hayatınızda biri yoksa yeni tanışmalar, bazı ilişkilerde alınabilecek evlilik kararları olabilir. Ayrılık kararı aldıysanız 7 Marttan sonra davaya taşıyabilirsiniz. 16 Mayıs itibariyle aktivitelerde, organizasyonlarda sağlam, temkinli ve sanatsal yönünüzü ortaya koyuyorsunuz. 14 Ekimde Terazi burcunda oluşacak Güneş tutulması ev, aile, yuva alanlarınızdaki önemli konuları gündeme taşıyacak. 4 Aralık-30 Aralık tarihleri arası aşkta en şanslı olduğunuz dönem. Yeni bir tutku, yeni bir ilişki olabilir.

Sağlık: 22 Kasım, 18 Haziran tarihlerinde sağlık konularında dikkatli olmanızda fayda var. 4 Haziranda Yay burcunda oluşacak Dolunay zamanı sağlığınızla ilgili kararlarda dikkatli adımlar atın. 13 Aralıktaki Yeniay sağlığınızla ilgili verilmesi gereken önemli kararları karşınıza getirebilir.

Para: Kazancınızı artıracak çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yıl boyunca maddi anlamda da şanslısınız. Yıl boyunca yatırım ve birikim odaklı olmanızda fayda var. 23 Temmuz-4 Eylül tarihleri arasında gereksiz harcamalar yapmaktan uzak durun.

Kişisel Gelişim: Bu yıl hayat sizi tepeye taşımak istiyor. Ama sizin de özgür iradenize, yapacağınız seçimlere, o adımı atmanıza ihtiyacı var. 7 Mart itibariyle yeni kararlar, yenilikler, değişimler olabilir.

Kariyer: 16 Mayıs’a kadar işle, kariyerle ilgili birçok fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer hayatınızda cesur, atak, lider yönlerinizle, risk alan yapınızla hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz. Şubat sonu Mart başını iyi değerlendirin. Önemli açılımları karşınıza getirecek. Çalışmak istiyor ama iş bulamıyorsanız, çalıştığınız işten memnun değilseniz bu yıl cesaret ediyor, adımlar atıyorsunuz. 16 Mayıstan itibaren Jüpiter Boğa burcuna geçiyor. Yaptığınız işlerde kendinizi gösteriyorsunuz. Güzel ilerlemeler olabilir. Yeni teklifler alabilirsiniz. Bu teklifleri değerlendirmenin tam zamanı.

Hızlı Öğrenmek İçin 7 Önemli Beceri >>


Aslan Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

Kimi Aslanlar, evlenebilir, kimi Aslanlar boşanabilir, kimilerine ortaklıklar getirebilir.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde aslan burcunu neler bekliyor?

İlişki: Jüpiter, ev, aile, yuva konularında fırsatları beraberinde getiriyor. Annelik, babalık gündemleri olabilir. Evliliğe gidecek aşk hikayesi yazdırabilir Jüpiter. 8 Kasım-30 Aralık tarihleri aşkta en şanslı olduğunuz dönem. 23 Temmuz-4 Eylül tarihlerinde burcunuzda Venüs retrosu gerçekleşiyor. Evlilik teklifi etme, söz, nişan gibi durumları bu tarihlere denk getirmeyin. Bu tarihlerde iş ve arkadaşlık ilişkilerinizde problemler olabilir.

Sağlık: Satürn sizin sağlık alanınızı simgelediği için sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekiyor. Uzun zamandır ertelediğiniz tedaviye başlayabilirsiniz. Özellikle 16 Mayıstan sonra gündeme gelebilir. Bel fıtığı, iskelet sistemi, diş sağlığı gibi konularda sizi sınayabilir. Bu zamana kadar hiç olmamış şeyler olmaya başlayabilir. Ocak 2025’e kadar sağlık konularında dikkatli olmanızda fayda var.

Para: Ortak kaynaklar, yatırımlar, krediler, ödemeler ön planda olacak. Biraz standartlarımızın değişeceği bir yıl olacak. 23 Temmuz-4 Eylül arası harcamalarınız konusunda dikkatli olun.

Kişisel Gelişim: Yeni eğitime başlayabilir ya da yüksek lisans yapabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı konularınız olabilir. Eğitim planları, eğitim fırsatları, hukuki faaliyetlerinizin hızlanması 16 Mayıs’a kadarki dönemde karşınıza gelebilir. 16 Mayıs’a kadar öğrenmeye açıksınız. 16 Mayıstan sonra bu öğrendiklerinizi kariyerinize aktarıyorsunuz. Ruhsal konularda sizi kısıtlayan olayları fark edebilirsiniz.

Kariyer: Jüpiter 16 Mayıstan sonra kariyer evinize geçiyor. İşlerinizi büyütmek için uluslararası bir firmadaysanız 16 Mayıs’a kadar çok şanslı olacaksınız. 16 Mayıstan sonra da somut adımlar atılabilir. Kariyer alanında çok şanslısınız. Yeriniz belirsizse yerinizi sağlamlaştıracaksınız. 23 Temmuz-4 Eylül tarihleri arasında Venüs burcunuzda retro yapıyor. İşle ilgili bir yavaşlama söz konusu olabilir.

Genel Kültürünüzü Geliştirecek 15 Tavsiye


Başak Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

Uzakta yaşayan akrabalarınızla ilgili duygusal meseleler 19 Kasım'da gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla beraber devreye girebilir.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde başak burcunu neler bekliyor?

İlişki: 7 Marttan sonra Satürn evlilik ve ilişki alanınıza giriyor. 2.5 yıl boyunca ilişkilerden beklentiniz, alma, verme dengesi, doğru bir ilişki içerisinde misiniz bunları görmenizi, bazı gerçeklerle yüzleşmenizi sağlayacak bu Satürn. Doğru adımlar atarsanız önümüzdeki 7 yılı da belirlemiş olacaksınız. Hayatınızda biri yoksa özellikle 16 Mayıstan sonra Jüpiter yeni bir ilişkiye başlatabilir, evlendirebilir veya yeni bir iş ortaklığı da getirebilir. Evlenip yurtdışına da gidebilirsiniz. Ev, aile, yuva alanlarında değişim, dönüşüm olabilir. İlişkilerinizde net olmaya çalışın. Sınırlarınızı net bir şekilde çizip ne istediğinizi net bir biçimde ifade etmelisiniz. Buna rağmen karşı taraf sizden uzaklaşırsa bir bakın. Çok iyi gitmiyorsa, beklentinizi karşılamıyorsa bu ilişki bitebilir.

Sağlık: Satürn sağlık alanlarınızdan çıktı. Artık biraz rahatlayacaksınız. 21 Ocakta gerçekleşen yeni ayla birlikte sağlıkla ilgili konularda kararlar verebilirsiniz. 1 Ağustos, üç gün öncesi ve üç gün sonrası sağlığınıza ekstra özen gösterin.

Para: 16 Mayıs’a kadar parasal konularda hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Para kazançlarınız çok iyi olabilir. Ailenizin, patronunuzun parasal konularda şanslı bir dönemde olduğunu fark edebilirsiniz. Bu dönem kredi çekmek, parayla ilgili zorlandığınız alan varsa bunları gözden geçirmek, tahsilatlarınızı hızlandırmak anlamında da şanslı bir dönem olacak. Başkalarının kaynaklarını da iyi kullanacaksınız. Maddi konularda ne yapmanız ne yapmamanız gerektiğini tutulmalarla fark edeceksiniz. 20 Nisandaki tutulma para alanlarınızı etkileyecek. Müşterek para alanlarınızda yapılması gerekenler özellikle yılın ilk 5 ayında atmış olduğunuz cesur adımların sonuçlarıyla da karşılaşabilirsiniz. 14 Ekimdeki Güneş tutulması da para evinizde gerçekleşiyor. Maddi konularda önemli gelişmeler olacak. Cebinize giren parayla ilgileneceksiniz. 8 Kasım – 4 Aralık tarihleri maddi konularda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kazançlarınız çok güzel olacak. 23 Ağustos – 15 Eylül arası önemli girişimler konusunda dikkatli olun.

Kişisel Gelişim: Kariyerinizle ilgili hangi eğitimler gerekiyorsa bu yıl o eğitimleri alın. Küçük adımlarınız sonradan büyümeye başlayacak. Hayatın size yeni deneyimler kazandırdığı bir süreç olacak. 25 Mart’a kadar büyük riskler almadan yapmak istediklerinizi düşünün. Adımlarınızı 25 Marttan sonrasına bırakın.

Kariyer: Satürn artık kariyer evinizden çıkıyor. Bu yıl ektiğinizi biçme zamanı. Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Mesleğinizde ilerlemek istediğiniz varsa oraya odaklanıyorsunuz. 16 Mayıs sonrası yabancı insanlarla yapılacak işler, yurtdışı faaliyetler, tatiller, eğitimlerle ilgili konular ön planda olmaya, ticari faaliyetleriniz de hızlanmaya başlayacak.

Çevrimiçi Eğitimin Avantajları >>


Terazi Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

Parasal konularda hızlı, beklenmedik konular karşınıza çıkabilir.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde terazi burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Nisanda karşıt evinizde, ikili ilişkilerinizde bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Aniden birinden vazgeçebilirsiniz, boşanabilirsiniz. Ortaklarınızla yolları ayırabilir, yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için güzel bir Güneş tutulması. 10 gün öncesinden kendisini belli etmeye başlayacak. 23 Temmuz-4 Eylül tarihleri arasında Venüs retrosu gerçekleşiyor. Aşkla, duygusallıkla ilgili konulara çok dikkat çekeceksiniz. Özellikle sosyal çevre ilişkilerine, değişen durumlara şartlarınızı çok dikkatli kullanmanız gerekiyor. Tutulma zamanı duygusal ve ikili ilişkileriniz gündemde olacak. 28 Ekimde Ay tutulması gerçekleşiyor. Ortak iş yaptığınız, proje yaptığınız insanlarla ilgili yanılırsanız sizi daha da zora götürebilir. Aşk ilişkilerine, yeniliklere hazır olun. Bitmesi gerekenler biterse bitsin, aldırmayın.

Sağlık: Sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Sağlığınız testten geçiyor. Göz, ayak, çift organlarla ilgili konularda biraz testten geçebilirsiniz.

Para: 5 Mayısta finans evinizde bir Ay tutulması yaşanıyor. İş yaptığınız konularda para kazanma şansınız yüksek olacak. Maddi konularda doğru kararlar vermeniz, varlıklarınızı azaltmamak için doğru kararlar almanız, yatırımlarınızı doğru yapmanız gerekiyor bu yıl.Yatırım konuları çokça gündemde olabilir. 16 Mayıstan itibaren kendi kazançlarınızdan olmasa bile çevrenizden, eşten, aileden gelen paralarla bir rahatlama, bollaşma, ferahlama zamanı olacak. Büyük riskler alıp ödeyemeyeceğiniz krediler çekmeyin.

Kişisel Gelişim: 14 Ekimde sizin burcunuzda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Kendinize yöneleceksiniz. Kendinizle ilgili konular gündemde olacak. Kendi kişiliğinizle ilgili bir yenilenme olacak.

Kariyer: İş hayatınıza karşı biraz daha temkinli, analitik bakmak zorundasınız. İşte yerinizi sağlamlaştırabileceğiniz bir yıl. Kendi işinizi kurabilirsiniz.

Sağlıklı Beslenmenin Zihnimizdeki Karşılığı Nedir? >>


Akrep Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

4 Nisan ve civarı sağlığınızla ilgili konuları gözden geçireceksiniz.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde akrep burcunu neler bekliyor?

İlişki: Satürn, çocuklarla ilgili meselelerinizde sizi biraz yoruyor. Sorumluluklarınız artıyor. Bazı insanlarla yollarınızı ayırabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa ilişlerle,  evlilikle ilgili fırsatlı bir yıl olacak. Sosyal ilişkilerinizde vazgeçilmez hale geliyorsunuz. 28 Ekimde Boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Sosyal ilişkileri, iş ilişkileri her şey şekil değiştiriyor.

Sağlık: Sağlık, temizlik, hijyen, hastalık konuları tutulma zamanlarında hareketlilik kazanabilir. Bu yıl daha çok spora odaklanıyorsunuz.

Para: Yeteneklerinizden para kazanabilirsiniz. Evliyseniz, eşinizle birlikte ortak yatırım planları yapabilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Hayattan keyif almak yerine sorumluluklarınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Eski yaptığınız şeyler size artık tat vermeyebilir. 14 Ekimde Terazi burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bilinçaltı rüyaları, kendinizle ilgili gelişimler, ruhsal değişimler, dengenizi yeniden kurup kendinizi formatlıyorsunuz.

Kariyer: Ektiğinizi biçeceğiniz, emek verdiklerinizin sonuçlarını alacağınız bir yıl. Sistemli, programlı ve kararlı olacaksınız. Önemli işlere imza atacaksınız. Yaz aylarında daha iddialısınız. İş konusunda kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. 20 Nisanda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Aynı kadro ile çalışmak istemeyebilirsiniz. Aynı işi yapmak istemeyebilirsiniz. Yeni yöntemlerle, yeni kişilerle çalışmak isteyebilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız 16 Mayıstan sonra işlerinizi büyütme potansiyeline sahipsiniz. Ticari bağlantılarınız artabilir. Yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir girişimde bulunabilirsiniz. Yeni teklifler, ortaklıklarla ilgili projeler gündeminizde olabilir.

Stratejik Ağ Pazarlama Uzmanı Nasıl Olunur? >>


Yay Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri arasında Jüpiter'in Balık burcunda olmasıyla; ev, aile, yuva konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde yay burcunu neler bekliyor?

İlişki: Sosyal ilişkilerinizle, çevre ilişkilerinizle ilgili dengeler şekil değiştiriyor. Satürn, aile, yuva alanlarını etkiliyor. Ev ya da yer değiştirebilirsiniz. Ailevi konular tekrar gündeme gelebilir. Güneş tutulması yaşam evinizde gerçekleşiyor. Bol bol gezeceksiniz. Gezdiğiniz yerlerde yeni insanlar tanıyacaksınız. Daha heyecanlı ilişkiler içerisinde olacaksınız. 16 Mayıs’a kadar Jüpiter Koç burcunda olacak. Aşkla ilgili fırsatlı döngüye giriyorsunuz. İyi bir ilişkiniz varsa evliliğe kadar götürebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

Sağlık: Ruhsal olarak biraz bunalmış, depresif, karamsar hissedebilirsiniz. Bunun verdiği psikolojik sorunlar olabilir. Kendinizi rahatlatacak, size iyi gelecek aktiviteler yapmanızda fayda var.

Para: 16 Mayıstan sonra para kazanma, bolluk, bereket moduna geçiyor. Fazla harcamalardan kaçının. Elinize fazla para geçince paraları dikkatlice ve akıllıca kullanın. Birikim ve yatırım odaklı olmanızda fayda var. Yaptığınız yatırımlarda güzel paralar elde edebilirsiniz.

Kişisel Gelişim: Olayları net bir şekilde görmeye başlayınca hayatı sorguluyorsunuz. Bu da biraz depresif hale sokabilir. Karamsarlaşıyorsunuz. Bu yıl çok geziyorsunuz. 5 Mayıstaki tutulma sizi yoruyor. Takıntılı bir şekilde geçmiş hayatınızla ilgili problemleri kafanıza takıyorsunuz. Bu problemleri çözmeye çalışıyorsunuz.

Kariyer: İşinizle ilgili zincirleme değişimler var. Bir işe başlayacaksanız, o işi sevecek ve uzun süre yapacaksınız. 28 Ekimden sonra iş hayatı daha önemli hale geliyor. Güzel kapılar açılacak. Ticari faaliyetleriniz varsa Mart 2023’e kadar dikkatli olun, uyanık olun.

Girişimcilerin Duyduğu 8 Efsane Söylem


Oğlak Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

14 Mayıs-28 Temmuz tarihleri haricinde yıl geneli çok ciddi sıkıntı ve problemler yaşamayacaksınız.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde oğlak burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mart ayı itibariyle ilişkilerinizi sorguluyorsunuz. ‘Acaba ben kendimi yanlış mı ifade ediyorum ‘ diyeceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. Yakın akrabalar, kardeşler, arkadaşlarla olan ilişkilerinizde kendinizi zaman zaman yetersiz hissedebilirsiniz. Onların bazı problemleri olabilir. 20 Nisandaki Güneş tutulması aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Ailenize bakış açınız değişiyor. Mayıs ayından itibaren Jüpiter sosyal hayatınıza canlılık veriyor. 5 Mayıstaki tutulmayla birlikte aşk ve sosyal hayatınızdaki yeniliklerle karşınıza çıkacak. Büyük aşkın başlangıcı olabilir.

Sağlık: Ayaklarınıza, belinize, boynunuza vr dişlerinize çok dikkat edin. Onun dışında her şey mükemmel olacak.

Para: Tutulmalarla birlikte para konularında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu yıl genel olarak kemerlerinizi biraz daha sıktığınız bir yıl olabilir.

Kişisel Gelişim: Mart ayo itibariyle Satürn sizi biraz depresif yapabilir. Mayıs ayına kadar iç dünyanıza dönme var. 20 Nisanda enerjiniz değişiyor. Farklı bir moda geçiyorsunuz.

Kariyer: Yönetici gezegeniniz Satürn Mart 2023’e kadar Kova burcunda olacak. Kariyer mücadeleniz Mart ayına kadar devam ediyor. Bir ticari faaliyetiniz varsa, onları geliştirmeniz gerekiyor. 29 Haziran’a kadar kendinizi yeni bir işe hazırlayabilirsiniz. 14 Ekimde kariyer evinizde bir tutulma gerçekleşiyor. İş kuruyor, müthiş bir başlangıç yapıyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz kariyer yükselmesi artık görülmeye başlayacak.

Yeni Yıl Yapılacaklar Listesi – 15 Muhteşem Öneri >>


Kova Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

Gayrimenkul, emlak konuları ile alakalı sürpriz, beklenmedik durumlar gündeme gelebilir.

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde kova burcunu neler bekliyor?

İlişki: 20 Nisanda iletişim evinizde bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Muazzam bir değişimin içine giriyorsunuz. Artık çevrenize farklı gözle bakmaya başlıyorsunuz. 17 Mayısta Jüpiter sizin aile ve yuva evinizde. Bilinçaltınız değişiyor. Eski alışkanlıklarınızdan kopuyorsunuz. Evinizi değiştirebilirsiniz. Aileniz genişliyor. Ev, aile, yuva konularında önemli gelişmeler olabilir. Bir takım fırsatlar olabilir.

Sağlık: Diş, göz, ayak, bacak ağrıları gündemde olabilir. Genel olarak sağlığınız iyi durumda.

Para: Mart ayında Satürn sizin para evinize giriyor. Paranızı kısıtlıyor, gelir gider dengesi kurmakta zorlanıyorsunuz. Para konusunda gereksiz yatırımlar yapmayın. Kazanç konusunu hayatınızda daha kalıcı, net bir şekle getirebileceksiniz. Kazançlarınızın, maaşlarınızın da artışı söz konusu.

Kişisel Gelişim: 24 Martta Plüton sizin burcunuza giriyor.29 Hazirana kadar sizin burcunuzda kalacak. Artık yepyeni bir hayata kapılar açılıyor. Siz eskisi gibi değilsiniz.

Kariyer: 25 Marttan sonra işle ilgili mücadele gerektiren konularda yeni girişimler, başvurular biraz daha yoğun bir şekilde gündeminizde olacak. 5 Mayısta kariyer evinizde bir Ay tutulması var. Çok beklediğiniz, çok istediğiniz konuyla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sizin değerinizi anlayan başka bir işe geçebilirsiniz. Özellikle 16 Mayıstan itibaren işle ilgili birçok fırsatlar karşınıza gelebilir.

İş Performansınızı Nasıl %1000 Artırabilirsiniz? >>


Balık Burcu 2023 Yılı Burç Yorumu

2021 yılı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

2023 yılı burç yorumları bölümümüzde balık burcunu neler bekliyor?

İlişki: Mayıs ayında Jüpiter sizin iletişim evinizde olacak. Yollarınızda bolluk, bereket, şans olacak. Bunları nasıl kullanmanız gerektiği konusunda kendinizi disipline etmelisiniz. Ev, aile, yuva konularında bir belirsizlik, huzursuzluk, koşuşturma olabilir.

Sağlık: 23 Temmuz-4 Eylül tarihleri arasında sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Venüs bu alanlarda retro yapacak.

Para: 20 Nisanda para evinizde bir Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma sizi biraz zorlasa da parayla ilgili yeni keşifler yapıyorsunuz. Yatırım konularında akıllıca davranmanız gerekiyor. Jüpiter parasal anlamda sizi destekliyor. Özellikle Mayıs ayına kadar daha şanslısınız. Fırsatlar, alım satım konuları gündemde olacak.

Kişisel Gelişim: Satürn, yapmam ya da yapamam dediğiniz bir şeyi yaparken kendinizi bulmanıza sebep olabilir. Eskiden keyif aldığınız, sevdiğiniz şeyler size artık keyif vermiyor olabilir. Hayallerinizi somutlaştırabileceğiniz bir yıl. 5 Mayıstaki tutulma duygusallık, kendinizle ilgili yenilenme getiriyor. Yabancı ülkeler, eğitim, yabancı diller gündeminizde olacak.

Kariyer: Bu yıl sağlam işlere kucak açtığınız bir yıl. Jüpiter iş konularında sizi destekliyor. Yeni anlaşmalar, yeni projeler, yeni sürece başlama, fırsatlarla karşılaşma gibi potansiyeller var bu yıl geneli. Yayıncılık,  medya işlerini yapıyorsanız fırsatlar karşınıza gelebilir. Çalışmıyorsanız yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Sabah Yürüyüşü Ne Zaman Yapılmalı