Lea Kozmatik firması, yerli network marketing firmalarından olup, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Lea Kozmatik firması, yerli network marketing firmalarından olup, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Lea Kozmetik ürün kategorileri makyaj, kişisel bakım, koku ve ev temizliğinden oluşmaktadır.

Lea Kozmetik nedir?
Lea Kozmetik kurumsal kimliği
Lea Kozmetik ürünler
Lea Kozmetik kazanç planı
Lea Kozmetik katolog
Lea Kozmetik üye girişi
Lea Kozmetik yorumlar
Lea Kozmetik hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Networkokulu.net olarak  özellikle kozmetik, cilt bakım ve makyaj alanında liderliğe oynayan doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Lea Kozmetik ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için www.leaint.com adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Lea Kozmetik nedir?

Lea Kozmetik nedir sorusu, son zamanlarda bir çok insan tarafından sorulmaktadır. Lea Kozmetik nedir sorusuna cevap ise, “Uzun yıllar boyunca özellikle kozmetik alanında kendini kanıtlayan, 2006 senesinde kurulan ve  İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan Giz Cosmetics’in markası”’dır.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Lea Kozmetik kurumsal kimliği

Lea Kozmetik kurumsal kimliği hakkında firmaya ait resmi internet sitesinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda şu şekilde bahsedilmektedir; “Yerli network marketing şirketlerinden olan Lea, özellikle DermaDhose, Osho ve Isabelle Dupont markaları ile öne çıkan Giz Cosmetics bünyesinde kurulmuştur.

Giz Cosmetics aynı zamanda dekoratif kozmetik ürünlerinin önde gelen üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olmuştur. Mevcut olan markalarını 75 ülkeye ihraç ederek tüm dünyada bilinir ve ürünleri sürekli talep edilir hale getirmiştir.

Bunların yanında İstanbul Trakya Serbest Bölgesinde bulunan 4500 M2 alana kurulu kendisine ait fabrikası yıllık 50 milyon adet üretim kapasitesine sahiptir.

Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı birçok farklı markanın private label ürünlerini geliştirip üretmekte olan Giz Cosmetics modern üretim teknikleri ve kalite yönetim sertifikaları ile Avrupa Birliği standartlarının üzerinde üretim yapabilmektedir.

Ayrıca Giz Cosmetics bugün dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerine yardımcı olarak ve partnerlik yaparak kendini sürekli geliştirmeye ve büyütmeye devam etmektedir.

Giz Cosmetics, tüm bunların yanında markaları için ISO 9001, ISO 22716, GMP, CPNP ve Helal sertifikalarına sahiptir.

Giz Cosmetics, üretmiş olduğu tüm ürünlerini  hipoalerjenik ve dermatolojik olarak testten geçirmiştir. Tüm dünya tarafından zararlı olduğu bilinen paraben, formaldehit gibi kimyasallar ürünlerimizde kullanılmamıştır.

Dünyayı geliştirerek ve  güzelleştirerek hem güçlenen hem de büyüyen şirketimiz bugüne kadar edindiği tüm bilgi ve donanımını yurtiçi pazara da “LEA L’Esthétique Absolue” markası ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Lea Kozmetik bugün bir çok kişiye istihdam yaratmak üzere Doğrudan Satış yöntemi ile çalışmaktadır.

“LEA L’Esthétique Absolue” markası bugün Türkiye’nin en güçlü ve en kalabalık ailesine sahip olma hedefi ile yola çıkmıştır. Kaliteli ve bilinen ürünlerini doğrudan satış yöntemi ile girişimciler için bir ek gelir imkanı haline getirmiştir.

Doğrudan Satış sektörü içerisinde aranan birçok avantajı içinde barındıran kazanç planı ile de rakipleri ile arasında fark yaratmaktadır. Bizimle irtibata geçerek, siz de Lea Kozmetik’in büyük ailesine katılın. Bir Lea Kozmetik girişimcisi olun ve farkı yaşayın.”

[nav id=”ürünleri”]

Lea Kozmetik ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

2006 senesinden bu yana hızla geliştiklerini ve büyüdüklerini belirten Giz Cosmetics firması bünyesinde bulunan Lea Kozmetik network marketing firmasının ürün kategorileri makyaj, cilt bakım, koku ve ev temizliğidir. Firmaya ait ürünlerin geniş bilgilerine yine firmanın sitesinden ulaşabilirsiniz.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”kazanc”]

Lea Kozmetik kazanç planı

en çok kazandıran network marketing firmaları

Lea Kozmetik doğrudan satış şirketinin resmi internet sitesinde Lea Kozmetik kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Lea Kozmetik kazanç planı için firma ile irtibata geçebilir veya Lea’ya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek hem kazanç planı hem de üyelik hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz.

[nav id=”katolog”]

Lea Kozmetik katolog

Lea Kozmetig katolog almak istiyorsanız şirketin resmi internet sitesinden iletişim bilgilerine ulaşarak firma ile irtibata geçebilirsiniz. Ya da Lea Kozmetik’e bağlı üyeler ile iletişime geçerek hem firma hakkında bilgi edinebilir hem de Lea Kozmetik katolog edinme konusunda yardım alabilirsiniz.

[nav id=”üye”]

Lea Kozmetik üye girişi

Lea Kozmetik üye girişi için, şirketin sitesine girerek sağ üst köşede bulunan giriş yap kısmını kullanmalısınız. Lea Kometik üyesi olmak ve firmaya giriş konusunda daha ayrıntılı bilgi için şirket ile ya da şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçiniz.

[nav id=”yorumlar”]

Lea Kozmetik yorumlar

Lea Kozmetik firması hakkında bir çok yorum yapılmaktadır. Bu gibi durumlarda alınan bilgileri iyi değerlendirmekte fayda var. Firmaya bağlı bir bağımsız temsilciden mi yoksa firmadan mı ya da firma ile hiçbir bağlantısı olmayan insanlardan mı aldığınız konusunda çok bariz farklar vardır.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”sorular”]

Lea Kozmetik hakkında Network  Okulu’na gelen sorular;

Network marketing sıkça sorulan sorular

Lea Kozmetik’e Nasıl Katılabilirim?

Lea Kozmetik ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Lea Kozmetik’e Katılmalıyım?

Lea Kozmetik’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Lea Kozmetik’e Güvenebilir Miyim?

Lea Kozmetik’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

LEA hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)