Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: LEA

1 – Kurumsal Kimlik;

LEA Network Marketing firması, yerli network şirketlerindendir. İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Uzun yıllar kozmetik alanında kaliteli hizmet verdiklerini belirten firma, bir Giz Cosmetics markasıdır.

Yerli network marketing firmalarındandır.

Resmi sitesinde, firma hakkında “ İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan Giz Cosmetics, 2006 yılında kurulmuş olup, hali hazırda dekoratif kozmetik ürünlerinin önde gelen üreticilerinden ve ihracatçılarından biridir.

Isabelle Dupont, DermaDhose ve Ohso gibi markaları ile öne çıkan Giz Cosmetics, uzun yıllar uluslararası pazarda yerini koruyarak büyümüş, dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Mevcut markalarını 75 ülkeye ihraç ederek dünya çapında bilinir ve talep edilir hale getirmiştir.

Ayrıca Trakya Serbest Bölgesinde bulunan 4500 M2 alana kurulu fabrikasında yıllık 50 milyon adet üretim kapasitesiyle yurtiçi ve yurtdışında birçok farklı markanın private label ürünlerini geliştirip üretmektedir. Modern üretim teknikleri ve kalite yönetim sertifikaları ile Avrupa Birliği standartlarının üzerinde üretim yapabilme yeteneğine sahip Giz Cosmetics bugün dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerine partnerlik yaparak gücüne güç katmaya devam etmektedir.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Giz Cosmetics, ISO 9001, ISO 22716, GMP, CPNP ve Helal sertifikalarına sahiptir.

Bütün ürünleri hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiş, zararlı olduğu bilinen paraben, formaldehit gibi birçok sert kimyasal kullanılmadan üretilmiştir.

Dünyayı güzelleştirerek güçlenen şirketimiz bugüne kadar edindiği tüm bilgi ve donanımını yurtiçi pazara da “LEA L’Esthétique Absolue” markası bir çok kişiye istihdam yaratmak üzere Doğrudan Satış yöntemi ile sunmaktadır.

“LEA L’Esthétique Absolue” Türkiye’nin en güçlü ve en kalabalık ailesine sahip olma hedefi ile yola çıkmıştır. Girişimcilerinin hayallerini süsleyen bilinen markaları ve kaliteli ürünleri ile büyük bir ek gelir imkânı sunmaktadır. Doğrudan Satış Sektöründe aranan birçok avantajı içinde barındıran ticari planı ile de fark yaratmaktadır. Bizimle iletişime geçerek siz de büyük ailemize katılın. Bir LE Girişimcisi olun ve farkı yaşayın.” şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Makyaj:  Göz, Yüz, Tırnak, Dudak

Kişisel Bakım: Duş Jeli, Islak Mendil & Havlu, Cilt Bakım, Dudak Bakım, Saç Bakım, Rahatlatıcı Krem & Masaj Jeli, Yüz Bakımı & Yüz Maskeleri

Koku: Kadın Parfüm, Vücut Spreyi, Erkek Parfüm, Kolonya

Ev Temizliği

3 – Kazanç Planı;

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için LEA firmasına bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

Firmalar hakkında sıkça sorulan sorular

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

LEA hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir. Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?