Naturalis şirketi, 2015 senesinde, “Sağlıklı Kazanç” sloganı ile kurulan ve Türkiye pazarına giren yerli Network Marketing firmaları arasındadır.

Naturalis şirketi, 2015 senesinde, “Sağlıklı Kazanç” sloganı ile kurulan ve Türkiye pazarına giren yerli Network Marketing firmaları arasındadır. Türkiye merkezli olan firma Hüseyin Ogan ve kardeşi Emrah Ogan tarafından kurulmuştur.

Naturalis nerede kurulmuştur?
Naturalis kurumsal kimliği hakkında
Naturalis katolog
Naturalis ürünleri
Naturalis kazanç planı
Naturalis hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Doğrudan satış hakkında çıkan dolandırıcılık haberleri her ne kadar bu sektör üzerinde bazı lekeler bırakıyor olsa da, aslında dolandırıcılığın sektöre özgü değil de insanlara özgü olduğu er ya da geç ortaya çıkmaktadır. Bunu nereden mi biliyoruz? Çünkü son verilere göre dünya çapında 200 milyar dolara yaklaşan bir büyüklük ve 135 milyon civarı bağımsız temsilciden oluşan bir güç olarak, kendisini kendine özgü bir ticari alan olarak kabul ettirmiştir.

Networkokulu.net olarak  özellikle beden sağlığı ile güzellik ve bakım ürünleri konusunda kendini kanıtlayan Naturalis doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Naturalis ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için naturalis.com.tr  adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Naturalis nerede kurulmuştur?

Naturalis şirketi, Türkiye’de yerli sermaye ile Bursa merkezli olarak kurulmuştur. Yerli Network Marketing şirketlerinden olan Naturalis sloganını “Sağlıklı Kazanç” olarak belirlemiştir. Şuanda yönetim kurulu başkanı olan Hüseyin ve Emrah Ogan kardeşler tarafından kurulmuştur. Merkezi Bursa’da olan Türk network şirketlerindendir.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Naturalis kurumsal kimliği hakkında

Naturalis kurumsal kimliği hakkında bilgilere sitesinden ulaştık. Hüseyin ve Emrah Ogan kardeşler tarafından kurulan firma hedefini şu şekilde belirtmiştir. “Uzun seneler sürecinde kazanmış olduğu tecrübeler doğrultusunda ortaya çıkarmış olduğu bitkisel formülleri, daha fazla kişiye ulaştırmak ve kişilere daha sağlıklı ve daha yüksek standartlara sahip yaşam kalitesi sunmaktır.

Firmanın temellerini “Sağlıklı Kazanç” sloganı ile, güzellik, mutluluk, sağlık ve refah temelleri üzerinde yükseltmeyi amaçlamaktadır. Firma, doğanın insana bahsetmiş olduğu nimetlerden elde edilen ürünleri, daha fazla insanla tanıştırmaya başlamıştır. Ürünler uzun seneler boyunca test aşamalarından geçtikten, birçok insan tarafından kullanılmış, sonuçlar başarılı olduktan sonra  piyasaya sürülmüştür.

Kişileri yüzyılımızın şehir hayatından “Doğal Hayata Dönüş” projesinde çalışmaya davet ediyor. Yaşam kalitenizin belirleyici unsuru olarak “Doğallığı” gösteriyor. Her zaman tam başarı ilkesi ile hareket ettiğini belirten Ogan, kaliteden asla ödün vermeyen, önce insan yaklaşımıyla, sürekli olarak kişilere daha sağlıklı ve de mutlu bir hayat sunmayı hedeflediklerini söylemiştir. Ayrıca Naturalis  ürünlerinin olmazsa olmazı tamamen doğal içeriklerden oluşması, kalitesi ve fayda düzeyinin yüksek ürünler olmasıdır diyerek ürünlerinin kalitesine vurgu yapmaktadır.

Ogan hedefleri hakkında şunları belirtmiştir; “tüm bu süreci planlarken, insanların yaşam standartlarını arttırarak daha iyi bir hayata kavuşmalarını sağlamaktır. Mümkün olduğunca daha fazla insanın yaşamına dokunacak, gayet basit, anlaşılır, uygulanabilir ve de insanlar için ciddi manada kazançlı bir sistemle insanların refah düzeylerine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Sonuçta işte, tüm bu noktaları bir araya getirdiğimizde Naturalis olarak işimizin felsefesi olan ‘’Naturalis Hareketi’’ ortaya çıkmıştır.

Kısa bir süre içerisinde birçok insan Naturalis hareketine katılmıştır. Hareketimiz her geçen gün güvenilir ve daha güçlü adımlarla daha da büyümektedir. Bu durumun ilerileyen süreçte tüm dünyayı saracak bir kitle hareketinin başlangıcı olarak hayal ediyoruz.

Naturalis ailesi olarak şunu görüyoruz ki; bu hayallerimize ve hedeflerimize, bilgi ve donanımımız, deneyimimiz, kendimize olan güvenimiz, yenilik kovalayan ruhumuz ve de kendimize olan inancımızla ağır ağır ulaştığımızı büyük bir onur ve gururla izlemekteyiz.

Fakat hiçbir zaman unutmuyoruz ki bu hayal ve hedeflerimize bizim gibi düşünen siz değerli Naturalis bireylerinin olumlu katkıları olmadan ulaşamayız.”

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”ürünleri”]

Naturalis ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Bursa merkezli olarak kurulan Naturalis network şirketinin ürün kategorileri arasında Beden Sağlığı, Güzellik ve Bakım, Sağlık bulunmaktadır. Ürünlerin türevleri özellikle beden sağlığı ile takviye edici besinlerden oluşmaktadır. Naturalis şirketinin ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma ile irtibata geçebilirsiniz. Veya Naturalis ürünleri hakkında bilgi almak için şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”katolog”]

Naturalis katolog

Naturalis katolog için firmanın sitesinden geniş bilgi alabilirsiniz. Ya da şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek bir katolog edinme konusunda bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Naturalis kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Naturalis firmanın sitesinde, şirketin kazanç planı ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Şirketin resmi sitesinden bu konu hakkında iletişime geçebilir veya firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek kazanç planı ve Naturalis üyelik hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”soru”]

Naturalis hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Naturalis’e Nasıl Katılabilirim?

Naturalis ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Naturalis’e Katılmalıyım?

Naturalis’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Naturalis’e Güvenebilir Miyim?

Naturalis’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Naturalis hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)