fbpx

Network Marketing Profesyoneli Olun

Network Marketing mücadele gerektiren bir iş olabilir. Duygusal bir deneyimdir. İnişleri çıkışları sahneleyen dramatik bir oyunu anımsatır. Fakat sona yaklaştığında mükemmel bir final oynar ve alkışlarla sahneden inersin. İşte buna değer.

Kariyer dediğin şey tamamen senle ilgilidir. Kararları sana aittir. Kendi adıma hayatımda kariyerim için aldığım en büyük karar Network Marketing sektörüne adım atmak olmuştur. Şimdi ise keyifle başkalarının da yaptıklarımı yapmasını sağlamaya çalışıyorum. Zamanı gelince göreceksiniz. Eğlenceli oluyor.

Özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Özgürlük aslında ilginç bir kelimedir. Mesele iş konusuna gelince konsepti iyice değişir. Ne demek olduğunu daha iyi anlarız. Bana kalırsa özgürlük tercih meselesidir. Özgürlük istediğim hayatı yaşamaktır bence. Başkasının istediği hayatı yaşamak değil.

Ve dokunacak olduğunuz hayatlar. Başta siz ve aileniz. Ve sonrasında yakın çevreniz. Siz ne yaptıysanız onlar da aynısını yapacak. Asıl resmi görmelerini sağlayacaksınız, çoğu sadece küçük bir parçasıyla meşgul olurken. Umutsuzlara umut olabileceksiniz mesela. Hayallerini gerçekleştirmeleri için cesaretlendireceksiniz onları. Korkularıyla yüzleşip onları bertaraf etmelerine yardımcı olacaksınız. Ve her dokunduğunuz hayat, başkasının hayatına dokunacak.

Ve tanışacağınız insanlar. Network marketing sayesinde binlerce kişi tanımış oldum. Bu iş, çevrenizi genişletmekle yani yeni kişilerle tanışmakla kalmaz size onlarla daha çok vakit geçirme şansı da verir. Ayrıca bu iş haricinde başka işlerde bu kadar tutkulu bir grubu bir arada görmeniz neredeyse imkansızdır. Biri yükselirken diğerinin de kolundan tutmasını bilirler.

Ve gezip göreceğiniz yerler. Geniş ve başarılı bir Network Marketing ağı kurduğunuz takdirde, birazdan okuyacaklarınız sırasıyla gerçekleşecektir. Öncelikle dünyanın çeşitli noktalarına seyahat edebilme imkanı sağlayan promosyonlar kazanacaksınız. Sonra ağınız nereye giderse siz oraya gidip iş arkadaşlarınıza yardım edeceksiniz. Ve son olarak istediğiniz yere seyahat edebilecek kadar paraya sahip olabileceksiniz.

Ve sebepler. Bu işi yapmanızın onlarca sebebi olabilir. Ben hepsini tek bir sebebe bağladım. Değer verdiğim insanlara bir şeyler kazandırmak.

Ve gelecekteki siz. Network Marketing hayatımı daha “iyi” bir hale getirdi. Aslında daha iyi olmasına mecbur bıraktı. Görünüşte işimiz ürünlerimizi onları isteyen müşterilerimize sunmaktır. Fakat gerçek amacımız daha büyüktür.

Ve en büyük kazancımız. En büyük kazancımız istediğimizi elde etmek değildir. İstediğimizi elde etmek için neler yapmamız gerektiğini, nasıl olmamız gerektiğini öğrenmektir.

Son olarak;

Sizin için dileğim, bir Network Marketing profesyoneli olmanızdır. Artık “ELMAS” olmaya karar verin. Su götürmez bir gerçektir ki her zaman “daha iyi bir yol” vardır. Haydi şimdi bunu dünyaya duyurma vakti.

Sevgilerimle,
Enes Olgun

Avatar
Enes OLGUNhttps://www.enesolgun.com/
Girişimci/Yazar/Network Marketing Lideri/Jeunesse Global

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,975BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,404TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Burç Yorumları – Girişimciler İçin 2020 Ekim Ayı Nasıl Geçecek?

Girişimciler için Ekim Ayı burç yorumlarında neler var? Ekim ayında girişimcileri ilişkiler, para, kişisel gelişim, sağlık ve kariyer alanında neler bekliyor? Aylık burç yorumları...

Network Marketing Herkes İçin Değil

Kendi işini kurmak, ek gelir sağlamak, girişimci olmak söz konusu olduğu zaman, herkes cesaret edemez. Kabul edelim ki network marketing de herkes için değil....

Tüm Milyarder Girişimcilerin Ortak Sahip Olduğu En İyi 10 Özellik

Başarılı olanı aşırı derecede başarılı olanlardan ayıran nedir? Milyarderleri, milyonerlerden ayır özellikler neler? Bakış açısı, vizyon, etkili liderlik, gelişmiş beceriler gibi özelliklerin bu konuda...

Sınav Kaygısı Nedir? Öğrencileri Nasıl Etkiler?

Sınav kaygısı nedir? Yaklaşan bir sınav, öğrenci için stresli bir zaman oluşturur. Eğitim gören, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ders çalışmak inanılmaz derecede sarsıcı olabilir. Birçok...

Başarılı Bir Kariyer İçin 6 Rehber Adım

Başarılı bir kariyer için neler yapılabilir? Kişisel gelişim bu süreçte önemli midir? Hangi becerileri edinmeliyiz? Para kazanmak, etkili bir insan olmak, iş dünyasında lider...

Doğrudan Satışta Kalıcı ve Tutarlı Olmak

Doğrudan satışta kalıcı ve tutarlı mısın? Ya da dürüst müsün? Eğitim, kişisel gelişim, kişisel beceriler, satış pazarlama becerileri gibi konular üzerinde çalışıyor musun? Hergün...