Network Marketing Profesyoneli Olun

Network Marketing mücadele gerektiren bir iş olabilir. Duygusal bir deneyimdir. İnişleri çıkışları sahneleyen dramatik bir oyunu anımsatır. Fakat sona yaklaştığında mükemmel bir final oynar ve alkışlarla sahneden inersin. İşte buna değer.

Kariyer dediğin şey tamamen senle ilgilidir. Kararları sana aittir. Kendi adıma hayatımda kariyerim için aldığım en büyük karar Network Marketing sektörüne adım atmak olmuştur. Şimdi ise keyifle başkalarının da yaptıklarımı yapmasını sağlamaya çalışıyorum. Zamanı gelince göreceksiniz. Eğlenceli oluyor.

Özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Özgürlük aslında ilginç bir kelimedir. Mesele iş konusuna gelince konsepti iyice değişir. Ne demek olduğunu daha iyi anlarız. Bana kalırsa özgürlük tercih meselesidir. Özgürlük istediğim hayatı yaşamaktır bence. Başkasının istediği hayatı yaşamak değil.

Ve dokunacak olduğunuz hayatlar. Başta siz ve aileniz. Ve sonrasında yakın çevreniz. Siz ne yaptıysanız onlar da aynısını yapacak. Asıl resmi görmelerini sağlayacaksınız, çoğu sadece küçük bir parçasıyla meşgul olurken. Umutsuzlara umut olabileceksiniz mesela. Hayallerini gerçekleştirmeleri için cesaretlendireceksiniz onları. Korkularıyla yüzleşip onları bertaraf etmelerine yardımcı olacaksınız. Ve her dokunduğunuz hayat, başkasının hayatına dokunacak.

Ve tanışacağınız insanlar. Network marketing sayesinde binlerce kişi tanımış oldum. Bu iş, çevrenizi genişletmekle yani yeni kişilerle tanışmakla kalmaz size onlarla daha çok vakit geçirme şansı da verir. Ayrıca bu iş haricinde başka işlerde bu kadar tutkulu bir grubu bir arada görmeniz neredeyse imkansızdır. Biri yükselirken diğerinin de kolundan tutmasını bilirler.

Ve gezip göreceğiniz yerler. Geniş ve başarılı bir Network Marketing ağı kurduğunuz takdirde, birazdan okuyacaklarınız sırasıyla gerçekleşecektir. Öncelikle dünyanın çeşitli noktalarına seyahat edebilme imkanı sağlayan promosyonlar kazanacaksınız. Sonra ağınız nereye giderse siz oraya gidip iş arkadaşlarınıza yardım edeceksiniz. Ve son olarak istediğiniz yere seyahat edebilecek kadar paraya sahip olabileceksiniz.

Ve sebepler. Bu işi yapmanızın onlarca sebebi olabilir. Ben hepsini tek bir sebebe bağladım. Değer verdiğim insanlara bir şeyler kazandırmak.

Ve gelecekteki siz. Network Marketing hayatımı daha “iyi” bir hale getirdi. Aslında daha iyi olmasına mecbur bıraktı. Görünüşte işimiz ürünlerimizi onları isteyen müşterilerimize sunmaktır. Fakat gerçek amacımız daha büyüktür.

Ve en büyük kazancımız. En büyük kazancımız istediğimizi elde etmek değildir. İstediğimizi elde etmek için neler yapmamız gerektiğini, nasıl olmamız gerektiğini öğrenmektir.

Son olarak;

Sizin için dileğim, bir Network Marketing profesyoneli olmanızdır. Artık “ELMAS” olmaya karar verin. Su götürmez bir gerçektir ki her zaman “daha iyi bir yol” vardır. Haydi şimdi bunu dünyaya duyurma vakti.

Sevgilerimle,
Enes Olgun

Avatar
Enes OLGUNhttps://www.enesolgun.com/
Girişimci/Yazar/Network Marketing Lideri/Jeunesse Global

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,440BeğenenlerBeğen
79,910TakipçilerTakip Et
559TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satışta Ortalamalar Yasası

Doğrudan satışta ortalamalar yasası nedir? Doğrudan satışta başarı için, sayılar neden önemlidir? SMART bir plan ile ortalamalar yasası nasıl çalışır? Eğer yeni bir girişimci...

Başarılı İnsanları Diğer İnsanlardan Ayıran Özellikler

Başarılı insanları diğer insanlardan ayıran özellikler, hemen hemen herkesin merak ettiği şeylerdendir. Dünyanın en zengin insanları, finansal özgürlükleri için neleri farklı yapıyorlar? İster girişimci...

Doğrudan Satışta Dürüstlük

Doğrudan satışta dürüstlük ne demektir? Dürüst ticaret yapmak bize neyi anlatıyor? Profesyonel iş adamı nasıl olur? Girişimciliğinizde dikkat etmeniz gereken önemli noktalar nelerdir? Bugünkü...

Çörek Otu Nedir? Çörek Otu Faydaları Nelerdir?

Çörek otu, alternatif tıpta önemli bir konuma sahiptir. Kış aylarında hastalıklara karşı kalkan olan çörek otu, kanser gibi ağır hastalıklara da şifa olmaktadır. Peki,...

Hayatınızda Gerçek Mutluluğu Geliştirmenin 16 Yolu

Gerçek mutluluğu yakalamak için yollar nelerdir? Onu bulabilir miyiz? Mutlulukta sadece stresin yokluğundan daha fazlası olsa da, stres giderici faaliyetler ve mutluluk arasında ilişkiler...

Müşteri Tutma Programlarınızı Nasıl Geliştirirsiniz?

Müşteri tutma programları boşlukta gelişmez. Tüm çalışmaların pazarlama şemsiyesi altında ve rehberliğinde yapılması gerekir. Böylece yapılanların belirlenmesi ve ölçülmesi söz konusu olabilmektedir. Müşteri tutma...