fbpx

Network Marketing Profesyoneli Olun

Network Marketing mücadele gerektiren bir iş olabilir. Duygusal bir deneyimdir. İnişleri çıkışları sahneleyen dramatik bir oyunu anımsatır. Fakat sona yaklaştığında mükemmel bir final oynar ve alkışlarla sahneden inersin. İşte buna değer.

Kariyer dediğin şey tamamen senle ilgilidir. Kararları sana aittir. Kendi adıma hayatımda kariyerim için aldığım en büyük karar Network Marketing sektörüne adım atmak olmuştur. Şimdi ise keyifle başkalarının da yaptıklarımı yapmasını sağlamaya çalışıyorum. Zamanı gelince göreceksiniz. Eğlenceli oluyor.

Özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Özgürlük aslında ilginç bir kelimedir. Mesele iş konusuna gelince konsepti iyice değişir. Ne demek olduğunu daha iyi anlarız. Bana kalırsa özgürlük tercih meselesidir. Özgürlük istediğim hayatı yaşamaktır bence. Başkasının istediği hayatı yaşamak değil.

Ve dokunacak olduğunuz hayatlar. Başta siz ve aileniz. Ve sonrasında yakın çevreniz. Siz ne yaptıysanız onlar da aynısını yapacak. Asıl resmi görmelerini sağlayacaksınız, çoğu sadece küçük bir parçasıyla meşgul olurken. Umutsuzlara umut olabileceksiniz mesela. Hayallerini gerçekleştirmeleri için cesaretlendireceksiniz onları. Korkularıyla yüzleşip onları bertaraf etmelerine yardımcı olacaksınız. Ve her dokunduğunuz hayat, başkasının hayatına dokunacak.

Ve tanışacağınız insanlar. Network marketing sayesinde binlerce kişi tanımış oldum. Bu iş, çevrenizi genişletmekle yani yeni kişilerle tanışmakla kalmaz size onlarla daha çok vakit geçirme şansı da verir. Ayrıca bu iş haricinde başka işlerde bu kadar tutkulu bir grubu bir arada görmeniz neredeyse imkansızdır. Biri yükselirken diğerinin de kolundan tutmasını bilirler.

Ve gezip göreceğiniz yerler. Geniş ve başarılı bir Network Marketing ağı kurduğunuz takdirde, birazdan okuyacaklarınız sırasıyla gerçekleşecektir. Öncelikle dünyanın çeşitli noktalarına seyahat edebilme imkanı sağlayan promosyonlar kazanacaksınız. Sonra ağınız nereye giderse siz oraya gidip iş arkadaşlarınıza yardım edeceksiniz. Ve son olarak istediğiniz yere seyahat edebilecek kadar paraya sahip olabileceksiniz.

Ve sebepler. Bu işi yapmanızın onlarca sebebi olabilir. Ben hepsini tek bir sebebe bağladım. Değer verdiğim insanlara bir şeyler kazandırmak.

Ve gelecekteki siz. Network Marketing hayatımı daha “iyi” bir hale getirdi. Aslında daha iyi olmasına mecbur bıraktı. Görünüşte işimiz ürünlerimizi onları isteyen müşterilerimize sunmaktır. Fakat gerçek amacımız daha büyüktür.

Ve en büyük kazancımız. En büyük kazancımız istediğimizi elde etmek değildir. İstediğimizi elde etmek için neler yapmamız gerektiğini, nasıl olmamız gerektiğini öğrenmektir.

Son olarak;

Sizin için dileğim, bir Network Marketing profesyoneli olmanızdır. Artık “ELMAS” olmaya karar verin. Su götürmez bir gerçektir ki her zaman “daha iyi bir yol” vardır. Haydi şimdi bunu dünyaya duyurma vakti.

Sevgilerimle,
Enes Olgun

Avatar
Enes OLGUNhttps://www.enesolgun.com/
Girişimci/Yazar/Network Marketing Lideri/Jeunesse Global

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
142,997TakipçilerTakip Et
4,500TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satışta Başarı İçin Etkili Bir Çalışma Rutini Oluşturma

Doğrudan satışta başarı için etkili bir çalışma rutini nasıl oluşturulur? Beklenmeyenlerle başa çıkmak, doğrudan satıcı olmanın bir gerekliliğidir. Ancak kendinizi başarıya hazırlamak için etkili...

Kötü Çalışma Alışkanlıkları Nelerdir?

Kötü çalışma alışkanlıkları, yerine yararlı alışkanlıklar edinmelisiniz. İşyeri verimliliği, üretkenlik, zaman yönetimi gibi konularda uzman olmak iyi alışkanlıklar arasındadır. Peki kötü çalışma alışkanlıkları nelerdir?...

Network Marketingde Etkili Liderlik İçin 8 İpucu

Network marketingde etkili liderlik ne demektir? Bu sektördeki yeni liderlerin yaptığı en büyük hatalardan biri, her şeyi ekipleri ve hedefleri yerine kendileri için yapmaktır....

Sizi Başarılı Kılacak 15 Basit Yararlı Alışkanlık

İrade, motivasyon ve değişimi gerektiren geleneksel başarı bilgeliği, yararlı alışkanlıklar konusunu temel alır. Hayatında başarı kovalamayan insanlar için kolay olan zararlı alışkanlıklar, aslında onların...

Yeşil Rengin Anlamı Ve Psikolojik Etkileri

Yeşil rengin anlamı ve psikolojik etkileri nelerdir? Bir önceki yazımızda sarı, kırmızı ve mavi renge yer vermiştik. Bu yazımızda da tıpkı mavi gibi sakinleştirici...

Pazarlama Nedir?

Pazarlama denilen olay, Hizmetlerin veya ürünlerin, tüketici isteği ve ihtiyaçlarına göre organize edilip, tüketiciye ulaştırılmasıdır. Ayrıca, bu ulaştırma süresince en yüksek verim hedeflenir. Son...